Kāpēc Omegle nedarbojas?

Tātad, ko jūs darāt, kad esat vientuļš un vēlaties tiešsaistē tērzēt vai videozvanīt ar kādu jaunu personu? Kā daudzi cilvēki labi zina, varat apmeklēt Omegle, lai apmierinātu savas sociālās vajadzības. Tomēr pastāv izplatīta kļūda, ar kuru varat saskarties, mēģinot piekļūt Omegle: Radās kļūda, veidojot savienojumu ar serveri, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Tas var būt ļoti nomākts, taču labā ziņa ir tā, ka varat arī novērst šo problēmu. Tātad kāpēc Omegle nedarbojas tev? Tālāk mēs aplūkojam visbiežāk sastopamos iemeslus.

Trīs iemesli, kāpēc Omegle nedarbojas

Omegle ir tiešsaistes tērzēšanas vietne, kas lietotājiem sniedz iespēju tērzēt ar svešiniekiem un sazināties ar nejaušiem anonīmiem cilvēkiem visā pasaulē, izmantojot tekstu vai video. To var izdarīt bez reģistrācijas, ļaujot lietotājiem saglabāt privātuma līmeni. Ja Omegle neveido savienojumu ar serveri, var tikt parādīts kļūdas ziņojums šādu iemeslu dēļ:  1. Jūsu IP adrese var tikt apturēta un atzīmēta, lai tā nevarētu piekļūt Omegle vietnei. Ir dažādi iemesli, kāpēc jūs varētu tikt apturēta un atzīmēta kā nepiemērots pakalpojumā Omegle. Iespējams, ka iepriekš esat pārkāpis viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, par jums ziņoja cits Omegle lietotājs vai arī tērzēšanas laikā fonā atskaņojāt ar autortiesībām aizsargātas dziesmas.
  2. Var būt dažas servera puses problēmas, kuras jūs personīgi nevarat atrisināt. Iespējams, ka vietņu trafika ir pārslogota vai viņu serveris vienkārši avarēja.
  3. Jūsu pārlūkprogrammas konfigurācijas iestatījumi, piemēram, DNS, var būt novecojuši un ir jāatjaunina.

Tātad, ņemot vērā visu to, kā mēs varam novērst šīs problēmas?

Veidi, kā novērst Omegle kļūdu, veidojot savienojumu ar serveri, lūdzu, mēģiniet vēlreiz

1. Mēģiniet izveidot savienojumu ar Omegle, izmantojot citu ierīci.

Tas ir vienkāršākais savienojuma problēmu novēršanas veids. Izmantojot citu ierīci, lai izveidotu savienojumu ar Omegle, varēsiet uzzināt, vai Omegle savienojuma ar serveri kļūdu izraisa jūsu ierīce, vai arī tā ir visās ierīcēs. Ja jūs to darāt un pamanāt, ka otra ierīce izveido savienojumu ar vietni, kamēr jūsu ierīce nav savienota, iespējams, problēma ir saistīta ar jūsu ierīci un to, kā tā ir iestatīta Omegle lietošanai.

2. Mainiet pašlaik izmantoto tīklu.

Ierīcei, kuru izmantojat, lai piekļūtu Omegle, var būt daži stingri ugunsmūra noteikumi, kas var bloķēt Omegle. Ja vēlaties pārbaudīt, vai tā ir problēma, noteikti nomainiet tīklu, kuru pašlaik izmantojat. Ierīces ugunsmūris nodrošina tīkla drošības uzturēšanu, uzraugot un kontrolējot gan izejošo, gan ienākošo tīkla trafiku. Ja ugunsmūris neuzticas jūsu tīklam, iespējams, ka Omegle serveri ir atzīmējuši jūsu IP adresi vai arī jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) ierobežo Omegle pakalpojumu izmantošanu.

Tātad, kā mainīt tīklu? Tas ir vienkārši, mēģiniet izveidot savienojumu ar Omegle, izmantojot citu vai publisku Wi-Fi, un atsvaidziniet lapu. Šīm tīkla izmaiņām vajadzētu to atrisināt, taču, ja tā nenotiek, nākamo darbību var izmantot arī, lai maskētu vai mainītu jūsu IP adresi, radot iespaidu, ka atrodaties citā tīklā.

3. Instalējiet VPN un izveidojiet savienojumu ar Omegle.

Jums var rasties jautājums, kas ir VPN un kāpēc tas jāizmanto, lai izveidotu savienojumu ar Omegle. VPN, kas pazīstams arī kā virtuālais privātais tīkls, ir privāts tīkls, ar kuru izveidojat savienojumu, lai jūsu ierīces IP adrese būtu privāta un anonīma, piekļūstot jebkurai vietnei. Izmantojot VPN, jūsu tiešsaistes aktivitātes jums ir pilnībā neizsekojamas. Tātad, kā VPN var palīdzēt atbloķēt Omegle ierobežojumus? Liekot Omegle domāt, ka esat kāds cits! Lai gan apkārt ir tik daudz VPN veidu, pārliecinieties, ka izmantojat labākos, lai piekļūtu Omegle. Labākie VPN palīdzēs jums šifrēt tērzēšanas datus platformā, lai jūsu ISP un citas ārējās puses tos neredzētu. Tie šifrē jūsu tīkla trafika datus, tādējādi apgrūtinot trešo personu tiešsaistes darbību apskati.

4. Labojiet bojātus sistēmas failus

Vēl viens solis, ko varat veikt, ja nevarat piekļūt Omegle, ir bojātu sistēmas failu labošana. Ļaunprātīgas programmatūras skeneri, piemēram, Malwarebytes, var palīdzēt meklēt bojātus failus un tos labot. Ja tas neatrisina jūsu problēmu, ir pieejami citi risinājumi.

Daži cilvēki ir spējuši arī pārvarēt problēmu, palaižot dažas komandas, izmantojot Windows komandu uzvedni. Pirmais solis, ko varat veikt, ir meklēt komandu uzvedni un palaist to kā administratoru.

Noteikti nospiediet enter un gaidiet ziņojumu, kas norāda, ka pēc katras komandas izpildes komanda ir bijusi veiksmīga:

  • ipconfig/flushdns
  • ipconfig/release
  • ipconfig/release6
  • ipconfig/renew

Pēc visu četru iepriekš minēto komandu izpildes aizveriet un atkārtoti atveriet pārlūkprogrammu, pēc tam vēlreiz mēģiniet izveidot savienojumu ar Omegle.

5. Vai jūsu problēmu izraisa Flash?

Flash pārlūkošanas dati var arī apgrūtināt piekļuvi Omegle. Pakalpojuma darbība ir atkarīga no Flash, tāpēc ir viegli saprast, kāpēc tas var izraisīt palēninājumu un bloķēt piekļuvi. Mēģiniet dzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Ja tas nedarbojas, iespējams, pēc sīkfailu dzēšanas ierīce ir jāizslēdz un jāieslēdz vēlreiz, lai izmaiņas tiktu ieviestas pareizi.

Kāpēc Omegle ir tik populāra un vai tās lietošana ir saistīta ar riskiem?

Omegle ir bezmaksas tērzēšanas pakalpojums. Tā kā cilvēkiem par šī pakalpojuma izmantošanu netiek iekasēta maksa, tas ir kļuvis par vienu no populārākajiem šāda veida pakalpojumiem. Tas ļauj personām tērzēt ar svešiniekiem, kuri ir nejauši izvēlēti tērzēt ar jums, izmantojot tekstu, audio un/vai video. Omegle var lietot tikai personas, kas ir sasniegušas 13 gadu vecumu, taču ikvienam, kas ir jaunāks par 18 gadiem, ir jāsaņem atļauja no vecākiem vai aizbildņiem, pirms viņi to izmanto. Lietojot Omegle, cilvēki var darboties arī kā spiegi, sniedzot abiem pļāpātājiem tēmas, ko apspriest, lasot viņu atbildes.

Droša Omegle lietošana

Tiem, kas izmanto Omegle, tiek ieteikts, ka citi lietotāji, ja vēlas, var uzņemt ekrānuzņēmumus un ierakstīt ekrānā notiekošo. Tāpēc viņiem tiek ieteikts izvairīties no tā, ko viņi nevēlas darīt publiski. Lietojot Omegle, jums vajadzētu arī izvairīties no jebkādas personas informācijas kopīgošanas. Ja Omegle tērzēšanas laikā jūtaties neērti, jums vajadzētu atteikties un, ja nepieciešams, ziņot par jebkādām neatbilstošām darbībām.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10