Skatieties Khabib vs McGregor kanālā Kodi: UFC 229 tiešraides Khabib vs McGregor

Konors Makgregors ir gatavs triumfāli atgriezties, šoreiz uzņemot UFC 229 nepārspējamo Habibu Nurmagomedovu. UFC prezidents Dana Vaits ir nosaucis šo maču. lielākais UFC vēsturē , lai jūs varētu būt drošs, ka to nevēlaties palaist garām!

Pēdējoreiz atjaunots : 2018. gada 7. oktobris, plkst. 3:05 (GMT)



Cīņa Habibs pret Makgregoru paredzēta 2018. gada 6. oktobrī pulksten 22. ET (7. oktobris, plkst. 2:00 pēc GMT). Iepriekšējās cīņas ietver arī gandrīz duci pievienoto cīņu, padarot to par pilnu izklaides vakaru. Pay per view parasti ir vienkāršākais un tiešākais veids, kā piekļūt cīņām, taču, ja jums ir nepieciešama alternatīva, tālāk mēs apskatīsim visu, kas jums jāzina par UFC 229 skatīšanos, izmantojot bezmaksas multivides centra programmatūru. Kas? .

Iegūstiet VPN #1 60% ATLAIDE 2 gadu plānam

UFC 229 — detaļas

UFC (Ultimate Fighting Championship) tika dibināts 1993. gadā kā jaukto cīņas mākslu turnīrs, kas paredzēts dažādu cīņas stilu savstarpējai pārbaudei. Pirmās dažas cīņas bija neveiklas un ne tik aizraujošas. Tomēr drīz vien UFC fanus uztvēra kā degošu māju, ātri kļūstot par lielāko MMA akciju pasaulē. Mūsdienu notikumi piesaista desmitiem tūkstošu cilvēku pūļus, un vēl desmitiem tūkstošu tiek pieskaņoti, izmantojot maksu par skatījumu.

UFC 229 laiks un datums

UFC 229 cīnās ar vieglo svaru Konoru Makgregoru pret Habibu Nurmagomedovu, kas noteikti būs kolosāla cīņa. Tas notiek 2018. gada 6. oktobris T-Mobile arēnā Paradīzē, Nevadas štatā. Agrīnās priekšsacīkstes sākas jau 19:00 ET, un galvenās cīņas sākas 20:00. Makgregora Khabiba galvenā kārts sāksies plkst 22:00 ET , tāpēc pārliecinieties, ka esat savā vietā un gatavs darbam!

Pilna UFC 229 cīņas karte

UFC cīņas tiek sakārtotas kārtīs, katrā pretnostatot četrus vai piecus sportistu pārus. Dažas cīņas tiek pārraidītas tikai noteiktos tīklos, bet citas tiek rādītas UFC Fight Pass pakalpojumā. Galvenā karte ir pieejama visiem maksas par skatījumu straumētājiem, komplektā ar atlasītām sākotnējām cīņām un krāsainiem komentāriem.

Galvenā karte

 • viegls - Habibs Nurmagomedovs pret Konoru Makgregoru
 • viegls - Tonijs Fergusons pret Entoniju Petisu
 • vieglsmagsvars - Ovince Saint Preux vs. Dominiks Rejs
 • Smagsvars - Deriks Lūiss pret Aleksandru Volkovu
 • Sieviešu salmu svars - Mišela Votersone pret Felisu Herigu

Iepriekšēja karte (Fox Sports 1)

 • Mazsvars - Šons O'Malijs vs. Hosē Alberto Kvinonezs
 • Mušas svars - Serhio Pettis vs. Džusjē Formiga
 • Pusvidējais svars - Visente Lukē vs. Dželina Tērnere
 • sieviešu svars - Aspens Lads pret Toniju Evingeri

Iepriekšēja karte (UFC Fight Pass)

 • sieviešu svars - Lina Lānsberga pret Janu Kuņicku
 • viegls - Skots Holcmans pret Alanu Patriku
 • viegls - Grejs Meinards pret Niku Lencu
 • Pusvidējais svars - Raiens LaFlērs vs. Tonijs Mārtins

Brīdinājums: izmantojiet VPN kopā ar Kodi

VPN ir svarīgi rīki mūsdienu interneta lietotājam. Gan straumētāji, gan parastie lietotāji, gan intensīvi lejupielādētāji var gūt labumu no to šifrēšanas, anonimitātes un atrašanās vietas mainīguma funkcijām, kas darbojas kopā, lai nodrošinātu jūsu drošību un veselību ikreiz, kad atverat internetu. VPN ir īpaši svarīgi, ja plānojat izmantot Kodi, lai skatītos UFC, jo šī darbība parasti rada papildu ISP pārbaudi.

Pareizā VPN izvēle

Vai nevarat izlemt, kurš VPN ir vislabākais Kodi? Kā būtu ar to, kurš no tiem ir UFC un citu sporta veidu līderis? Mēs esam jums padarījuši procesu nedaudz vienkāršāku, izklāstot svarīgākās VPN īpašības, kas jums nepieciešamas, lai nodrošinātu, ka katra straume un lejupielāde ir pēc iespējas ātrāka un drošāka. Mēs esam arī nodrošinājuši ieteicamo VPN, ko varat izmantot visām labākajām funkcijām, tostarp pilnīgai un neierobežotai piekļuvei Kodi.

 • Ātri ātrumiem - Visi VPN ievieš palēnināšanos, bet labākie optimizē pakalpojumus, lai straumēšanas laikā palēninājums būtu minimāls.
 • Tīkla izplatīšana - Jo vairāk serveru darbojas VPN, jo labāka būs jūsu pieredze.
 • Plašs ierīču atbalsts - Pārliecinieties, vai jūsu VPN darbojas gan viedtālruņos, gan planšetdatoros, lai nodrošinātu aizsardzību, atrodoties ceļā.
 • Nulles reģistrēšanas politika - Reģistrējieties tikai ar VPN, kuriem ir stingra nulles reģistrēšanas politika. Pretējā gadījumā jūs uzaicināt trešās puses izsekot jūsu darbībām tiešsaistē.

IPVanish — Labākais Kodi VPN

IPVanish apvieno visas labākās privātuma un drošības funkcijas, lai padarītu to ideāli piemērotu lietošanai kopā ar Kodi. Pakalpojums nodrošina neticami lielu ātrumu, tam ir pārsteidzoši spēcīgas privātuma politikas, lieliska šifrēšana un milzīgs tīkls ar vairāk nekā 1000 serveriem 60+ dažādās valstīs. Tiklīdz jūs reģistrējaties, jums būs pilnīga piekļuve visiem Kodi pārsteidzošajiem papildinājumiem, neuztraucoties par to, ka jūsu ISP pārtrauks jūsu savienojumu. Jūs paliekat anonīms, piekļūstot pilnam, necenzētajam internetam, tikai ar dažiem klikšķiem!

Drošības līdzekļi, kas iebūvēti IPVanish pieredzē, ietver DNS noplūdes aizsardzību un automātisku iznīcināšanas slēdzi — divus jauninājumus, kas palīdz slēpt jūsu identitāti un reālo atrašanās vietu. Dati, kas nosūtīti no jūsu ierīces, ir aizsargāti ar necaurlaidīgu 256 bitu AES šifrēšanu, lai padarītu tos nelasāmus trešajām pusēm, un IPVanish nulles reģistrēšanas politika visā trafikā nodrošina, ka neviens nevarēs piekļūt šiem datiem, kad tie pamet viņu serverus.

IPVanish piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju, kas nozīmē, ka jums ir nedēļa laika, lai to pārbaudītu bez riska. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Atkarību izraisošo padomu lasītāji var ietaupīt milzīgus 60% šeit, izmantojot IPVanish gada plānu , samazinot ikmēneša cenu tikai līdz 4,87 $/mēn.

Skatieties UFC 229 tiešsaistē kopā ar Kodi

Ja maksas par skatījumu iespējas ir pārāk dārgas vai vienkārši šobrīd jums nav pieejamas, Kodi var piedāvāt alternatīvu risinājumu. Bezmaksas un atvērtā koda multivides atskaņotājs nodrošina piekļuvi ļoti dažādiem trešo pušu papildinājumiem, no kuriem daudzi ir vērsti uz sporta tiešraidēm, MMA pasākumiem un citam saistītam saturam.

Labāko UFC Kodi papildinājumu izvēle un instalēšana

Lai piekļūtu bezmaksas sporta un UFC straumēm vietnē Kodi, jums būs jāinstalē pareizie papildinājumi. Tie visbiežāk tiek apvienoti trešo pušu krātuvēs, lai atvieglotu piekļuvi. Vispirms jāpievieno repo, pēc tam atsevišķi paņemiet papildinājumus. Sākumā šis process šķiet nedaudz sarežģīts, taču pēc dažiem mēģinājumiem jūs redzēsit, cik tas var būt intuitīvs.

Pirms sākat, jums būs jāpārslēdz viena no Kodi iekšējām opcijām, lai ļautu tai pārvaldīt un instalēt ārēju saturu. Izpildiet norādītās darbības un esat gatavs sākt.

 1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz zobrata ikonas, lai ievadītu Sistēmas izvēlne .
 2. Iet uz Sistēmas iestatījumi > Papildinājumi .
 3. Pārslēdziet slīdni blakus Nezināmi avoti opciju.
 4. Pieņemiet uznirstošo brīdinājuma ziņojumu.

Piezīme: Kodi neoficiālie papildinājumi iegūst saturu no dažādiem avotiem, tostarp no dažām straumēm, kas jūsu valstī var būt vai nebūt likumīgas. Atkarību izraisošie padomi neatbalsta un neveicina autortiesību ierobežojumu pārkāpumus. Pirms bez atļaujas piekļūstat ar autortiesībām aizsargātam materiālam, lūdzu, ņemiet vērā likumus, upurus un pirātisma riskus.

NEAIZMIRSTI:Straumējot caur Kodi, izmantojiet VPN. IPVanish sniedz mūsu lasītājiem ekskluzīvu 60% atlaidi, un jums būs jāmaksā tikai USD 4,87 mēnesī, lai jūsu pārlūkošana būtu droša un privāta.

Maverick Repository (SportsDevil un Joker Sports)

Maverick repo ir viens no labākajiem Kodi resursiem tiešraides sporta saturam, jo ​​īpaši tāpēc, ka tajā ir divi ārkārtīgi noderīgi papildinājumi, kas koncentrējas tikai uz sportu. Sāciet, veicot tālāk norādītās darbības, lai instalētu repozitoriju savā ierīcē, pēc tam mēs apskatīsim konkrētos papildinājumus, kurus vēlaties izmantot.

 1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz zobrata ikonas, lai ievadiet izvēlni Sistēma .
 2. Iet uz Sistēmas iestatījumi > Papildinājumi .
 3. Pārslēdziet slīdni blakus Nezināmi avoti opciju. Pārliecinieties, vai tas ir balts un pa labi, lai jūs varētu instalēt trešo pušu repo.
 4. Pieņemiet brīdinājuma ziņojumu kas uznirst.
 5. Atveriet tīmekļa pārlūkprogrammu un dodieties uz oficiālā Maverick repozitorija .
 6. Lejupielādēt repository.maverickrepo-3.5.zip un saglabājiet to ērtā vietā.
 7. Atgriežoties Kodi, dodieties uz galveno izvēlni un izvēlieties Papildinājumi.
 8. Noklikšķiniet uz lodziņa ikonas un atlasiet Instalējiet no ZIP faila.
 9. Dodieties uz vietu, kur saglabājāt repozitorijs.maverickrepo . rāvējslēdzējs
 10. Atvērtajā lodziņa izvēlnē izvēlieties Instalējiet no krātuves.
 11. Ritiniet uz leju un atveriet MaverickTV krātuve.
 12. Ievadiet Video pievienojumprogrammu mape.
 13. Tagad Tu vari instalēt atsevišķus papildinājumus (Skatīt zemāk).

Maverick repo ietvaros jūs atradīsit divus resursus UFC skatīšanai: SportsDevil un Joker Sports. SportsDevil saturs ir sakārtots pēc resursiem, nevis sporta veidiem, kas padara lietas nedaudz mulsinošas. Lai atrastu UFC cīņas, kad tās tiek pārraidītas, skatiet resursus zemāk esošajā sarakstā.

 • atdhenet.tv
 • dimsports.eu
 • firstrowsports.ge
 • livetv.ru
 • zunox.hk

Joker Sports ir vienkāršs, bet pilnvērtīgs paplašinājums ar daudz lieliska satura, kas ir gatavs straumēšanai. Tajā ir viss, sākot no Pac 12 līdz beIN kanāliem, BT Sport , Sky un vēl desmitiem citu, no kuriem daudzi ir HD kvalitātē. Lai saņemtu UFC cīņas tiešraides vakarā, viss, kas jums jādara, ir jāieslēdz Joker Sports, jāizvēlas BT Sport vai Fox Sports apraides tīkli un jāizbauda bezmaksas straumes.

Lai instalētu SportsDevil vai Joker sports, veiciet iepriekš norādītās darbības un pēc tam meklējiet pievienojumprogrammas pēc nosaukuma.

Sports365.Tiešraide

Šis papildinājums neapgrūtina satura šķirošanu vai kārtošanu, kā arī nenodrošina pielāgošanas opcijas vai satura filtrus. Tā vietā Sports365.Live iegūst daudz dažādu sporta veidu straumēšanas avotu un ievieto tos vienā sarakstā, kas sakārtots pēc laika. Lai atrastu to, ko vēlaties, bieži vien ir jāizsijā nesaistīta satura lapas, taču, tiklīdz esat pievērsis uzmanību kaut kam cienīgam, jums ir gandrīz garantēta uzticamu un augstas kvalitātes straumju izvēle.

Ir zināms, ka Sports365.Live dažkārt piedāvā straumētu UFC saturu. Pakalpojumā var nokļūt arī tādi Pay per view notikumi kā UFC 229. Diemžēl nav iespējams to droši zināt pirms laika. Viss, ko varat darīt, ir pārbaudīt papildinājumu cīņas vakarā un cerēt, ka jums veiksies. Šī iemesla dēļ Sports365.Live ir labs papildinājums, kas jāinstalē kā rezerves kopija.

Sports365.Live būs pieejams grāmatzīmju krātuvē, kas ir relatīvs jaunpienācējs Kodi arēnā. Vispirms jums būs jāpievieno šis repo savai sistēmai, pēc tam meklējiet papildinājumu un instalējiet to. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt šo procesu.

 1. Atveriet pārlūkprogrammu un ierakstiet šādu URL: https://archive.org/download/selflesslite
 2. Noklikšķiniet uz saites, kas saka repository.bookmark-#.#.zip , lejupielādei jāsākas automātiski.
 3. Pārvietojiet failu uz viegli atrodamu vietu, piemēram, ierīces darbvirsmu.
 4. Atveriet Kodi, pēc tam noklikšķiniet vai pieskarieties Papildinājumi > atvērtā lodziņa ikona > Instalējiet no zip faila
 5. Pēc tam dodieties uz direktoriju, kurā saglabājāt zip failu (mēs saglabājām savu Darbvirsma ).
 6. Noklikšķiniet uz faila, lai sāktu repo instalēšanu. Pēc brīža jūs saņemsit paziņojumu, kas norāda uz panākumiem.
 7. Atkal atgriežoties atvērtā lodziņa izvēlnē, izvēlieties Instalējiet no krātuves.
 8. Izvēlieties Grāmatzīmju krātuve seko Video papildinājumi .
 9. Meklējiet Sports365 pievienojumprogrammu sarakstā, pēc tam noklikšķiniet, lai instalētu.
 10. Kad lejupielāde ir pabeigta, varat piekļūt Sports365.Tiešraide no galvenās papildinājumu izvēlnes jebkurā laikā.

Apvienotās Karalistes turku atskaņošanas saraksti

Apvienotās Karalistes turku atskaņošanas saraksti ir viens no Kodi kopienas ilggadējiem iecienītākajiem. Tas ir viens no labākajiem resursiem veciem un jauniem TV šoviem, un tajā ir iekļautas dažādas avotu saites ārzemju filmām, neatkarīgam saturam un Holivudas grāvējiem. Vēl labāk, Apvienotās Karalistes turku atskaņošanas sarakstos ir iekļautas dažādas sporta straumēšanas kategorijas, kas ir lieliski piemērotas, lai atrastu UFC cīņas tajā naktī, kad tās tiek pārraidītas.

Lai izmantotu Apvienotās Karalistes turku atskaņošanas sarakstus, lai skatītos UFC 229 vietnē Kodi, viss, kas jums jādara, ir jāgaida, līdz sāksies priekšdarbi, atveriet papildinājumu un pēc tam meklējiet dzīvotspējīgu straumi. Gan Fox Sports 1, gan BT Sport ir uzticami UFC satura resursi, tāpēc vispirms tos pārbaudiet.

Lai uzzinātu vairāk par UK Turk vai instalētu papildinājumu, skatiet mūsu pilno UK Turk atskaņošanas sarakstu instalēšanas rokasgrāmatu.

NEAIZMIRSTI:Straumējot caur Kodi, izmantojiet VPN. IPVanish sniedz mūsu lasītājiem ekskluzīvu 60% atlaidi, un jums būs jāmaksā tikai USD 4,87 mēnesī, lai jūsu pārlūkošana būtu droša un privāta.

Secinājums

UFC saturu tiešsaistē ir viegli atrast, it īpaši, ja dzīvojat pareizajā vietā un jums ir uzticama piekļuve maksas par skatījumu avotiem. Tomēr, ja tā nav, Kodi piedāvā dažas lieliskas alternatīvas. Izmantojot dažas minūtes laika un pareizos papildinājumus, jūs varat pārvērst savu ierīci par UFC satura jaudu.

Vai jums ir kādi jautājumi par mūsu ieteikto papildinājumu izmantošanu vai Kodi kopumā? Kam tu tiec UFC 229? Paziņojiet mums zemāk esošajos komentāros!

Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10