Uzdevumjosla netiks paslēpta — kā labot Windows 10 uzdevumjoslas neslēpšanu

Operētājsistēmas Windows 10 uzdevumjoslu var izmantot, lai atvērtu tai piespraustās lietotnes, pārslēgtos starp pašlaik atvērtajām programmām un failiem, atvērtu izvēlni Sākt un mijiedarbotos ar sistēmas tekni.

Uzdevumjosla ir svarīga, taču to var paslēpt, līdz tā ir nepieciešama. Ja jums ir jākoncentrējas uz kaut ko, varat pārslēgt programmu uz pilnekrāna režīmu, un uzdevumjosla pēc noklusējuma tiks paslēpta.

Windows 10 uzdevumjosla neslēpjas

Uzdevumjoslu var iestatīt, lai tā tiktu automātiski paslēpta, kad tā netiek izmantota, t.i., kad aktīvi strādājat ar lietotni. Lai to paslēptu;  Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslasun atlasiet Uzdevumjoslas iestatījumi.
 1. Pagrieziet ' Automātiski paslēpt uzdevumjoslu darbvirsmas režīmā slēdzis.
 2. Pagrieziet Ieslēgts slēdzis “Automātiski paslēpt uzdevumjoslu planšetdatora režīmā”. ja izmantojat planšetdatoru vai klēpjdatoru divi vienā.

Uzdevumjosla uzvarēja

Uzdevumjosla netiks paslēpta — kā paslēpt uzdevumjoslu

Ja iepriekšminētajā gadījumā uzdevumjosla netiek automātiski paslēpta vai tā netiek paslēpta, kad pārslēdzat lietotni pilnekrāna režīmā, izmēģiniet tālāk norādītos labojumus.

1. Restartējiet Explorer.exe

Uzdevumjosla šķiet kā atsevišķs komponents GUI ziņā, taču funkcionāli tā ir saistīta ar File Explorer vai, precīzāk, explorer.exe procesu.Restartējiet explorer.exerestartēs uzdevumjoslu, kas var atrisināt problēmu.

  Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslasun atlasiet Uzdevumu pārvaldnieks no konteksta izvēlnes.
 1. Dodieties uz Procesu cilne.
 2. Meklēt Windows Explorer un atlasiet to.
 3. Noklikšķiniet uz Restartēt poga apakšējā labajā stūrī.

2. Atspējojiet lietotāja interfeisa modificēšanas lietotnes

Operētājsistēmā Windows 10 lietotāji var modificēt lietotāja interfeisu, izmantojot motīvus, ikonas, apvalkus un pārklājumus. Lietotāji parasti instalē vienu vai vairākas lietotāja interfeisa modificēšanas lietotnes (Rainmeter, UXThemePatcher), lai paveiktu darbu un pievienotu tam motīvus. Dažreiz tie var traucēt Windows 10 darbību.

 1. Atspējot visu lietotnes, kas maina lietotāja interfeisu.
 2. Pāriet uz pilnekrāna režīms lietotnē vai gaidiet, līdz uzdevumjosla tiek automātiski paslēpta.
 3. Ja Uzdevumjosla tiek paslēpta , apskatiet lietotnes, kuras izmantojat, lai modificētu lietotāja interfeisu un noņemtu tās, kas traucē uzdevumjoslai.

3. Restartējiet lietotni

Iespējams, ka uzdevumjosla nav vainīga. Programmai, kuru mēģināt izmantot pilnekrāna režīmā, ir problēmas ar pārslēgšanos uz to.

  Aizveriet/iziet no lietotnespiemēram, Netflix. Atveriet lietotniatkal.
 1. Pāriet uz pilnekrāna režīms.
 2. The uzdevumjoslai vajadzētu paslēpties.

4. Multivides lietotnes: noklikšķiniet multivides atskaņotājā

Multivides atskaņotājiem dažreiz ir grūti pāriet pilnekrāna režīmā un ļaut uzdevumjoslai paslēpties.

 1. Atveriet multivides atskaņotājs un kaut ko uzspēlēt.
 2. Pieskarieties Taustiņš F11 lai pārslēgtos uz pilnekrāna režīmu.
 3. Noklikšķiniet iekšāmultivides atskaņotājs vienu reizi. Noklikšķiniet uz uzdevumjoslas. Noklikšķiniet multivides atskaņošanas iekšpusēr vēlreiz. Pārslēgt pilnekrāna režīmuar taustiņu F11.
 4. The uzdevumjosla tiks paslēpta pilnekrāna režīmā.

5. Noņemiet trešo pušu rīkjoslas

Uzdevumjoslā var ievietot trešo pušu rīkjoslas. Tās būtībā ir lietotnes, kuras var parādīt uzdevumjoslas augšdaļā (piemēram, Xmeters). Laba uzdevumjoslas rīkjosla neradīs problēmas, taču slikti uzrakstīta uzdevumjosla var neļaut uzdevumjoslai paslēpties.

  Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslasun dodieties uz Rīkjoslas. Atspējot trešo pušu rīkjoslas. Restartētexplorer.exe (skatīt 1. risinājumu iepriekš).
 1. The uzdevumjosla tiks paslēpta pilnekrāna režīmā vai kad tas ir dīkstāvē.

6. Pārbaudiet gaidošos brīdinājumus

Lietotnes, kurām ir jānosūta brīdinājumi, piemēram, par nesaglabātu darbu zibspuldze uzdevumjoslā r. Parasti šī darbība paliek fonā/paslēpta, ja izmantojat pilnekrāna režīmu, bet ne vienmēr.

Pārbaudiet katru lietotni kas jums ir atvērts paziņojumiem. Ja jums ir atvērta pārlūkprogramma, pārbaudiet cilnes . Dažas vietnes ne tikai pastāvīgi saņem paziņojumus, bet arī ir traucējošas.

Secinājums

Uzdevumjoslā parasti ir problēmas ar multivides atskaņotājiem vai programmām, piemēram, Chrome, kas var atskaņot multividi. Vienkārša pilnekrāna režīma ieslēgšana un izslēgšana novērsīs problēmu. Neskaidru lietotņu gadījumā vainojama var būt pati lietotne. Ja problēma ir raksturīga tikai vienai lietotnei, pārbaudiet tās iestatījumus, lai redzētu, vai ir iespējams pielāgot tās pilnekrāna skatu.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10