Izmantojiet Google Now On Tap, lai tulkotu tekstu attēlos

Google Now On Tap ir glīta kontekstuāla funkcija operētājsistēmā Android. Tas ļauj uzņemt ekrānuzņēmumus un kopīgot tos, meklēt vārdus un efektīvāk izmantot kalendāru. Vēl viens glīts Google Now on Tap triks ir tas, ka tas var tulkot tekstu. Šis triks darbojas tikai attēliem, nevis tīmekļa lapām. Ja jums ir teksts citā valodā, pakalpojuma Google tagad pieskaršanās izmantošana tulkošanai nedarbosies. Tomēr attēliem tas darbojas kā šarms.

Atveriet attēlu, kurā ir tulkojams teksts. Varat to atvērt pārlūkā Chrome vai lietotnē Fotoattēli. Pieskarieties un turiet sākuma pogu savā Android tālrunī, lai atvērtu pakalpojumu Google tagad pieskaroties.Apakšējā joslā pieskarieties pogai Citas opcijas. Tam ir opcija 'Tulkot'. Pieskarieties tam, un Google tagad tulkos tekstu. Tas automātiski nosaka teksta valodu un pārtulko to ierīces noklusējuma valodā.

Tulkošanas funkcija darbojas gandrīz jebkurā lietotnē. Tas ir noderīgi lietotnēm, kurās nav integrēts Google tulkotājs. Tas ir noderīgi arī tad, ja jums ir jātulko teksts uz attēla, ko Google tulkotājs nevar izdarīt, ja vien jums nav instalēta lietotne.

Piemēram, pārlūkā Chrome ir iebūvēts Google tulkotājs, taču tas netulkos attēlu tekstu. Tas tulkos tekstu tīmekļa lapā, taču Chrome ir vienīgā lietotne, kas to dara. Citām lietotnēm, piemēram, Facebook un Twitter, ir iebūvēti tulkošanas pakalpojumi, taču tie nav tik lieliski. Tehniski pat Google tulkotājs nav ļoti precīzs, taču tas ir labāks par lielāko daļu tulkošanas pakalpojumu.

Šis triks darbojas attēliem gandrīz jebkurā lietotnē. Mēs to pārbaudījām vietnē Twitter, un tulkojums bija precīzs. Dažreiz pakalpojumā Google tagad tiek paziņots, ka jūsu ekrānā nekas nav atrasts. Ignorējiet to un pieskarieties pogai Vairāk, lai piekļūtu tulkošanas funkcijai.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10