Skatieties F1 tiešraidē vietnē Kodi: labākie papildinājumi Formula 1 skatīšanai tiešsaistē

F1 sacīkstes ir pārsteidzoši grūti straumēt tiešsaistē, taču neoficiālie Kodi papildinājumi piedāvā stabilu risinājumu. Šodien mēs pārskatām vislabāk apstiprinātos F1 papildinājumus, kurus varat izmantot, lai no jebkuras valsts noķertu aizraujošas sacīkstes bez ģeoblokiem.

Ja jums ir nepieciešams ātrums, to var apmierināt tikai viena lieta: Formula 1 sacīkstes. Tomēr F1 skatīšanās tiešraidē televizorā var radīt grūtības. Kabeļu abonementi ir dārgi, pieejamība nekad netiek garantēta, un, ceļojot uz ārzemēm, iespējams, nevarēsit piekļūt straumei vispār. Par laimi, atvērtā koda multivides centrs Kodi nodrošina elegantu risinājumu šīm problēmām. Ar nelielu laiku un pareizajiem papildinājumiem varat skatīties F1 tiešraidē jebkurā ierīcē, kurā ir iespējota Kodi.Iegūstiet VPN #1 70% ATLAIDE 2 gadu plānam

Pirmkārt, nodrošiniet savienojumu ar VPN

Kodi ir bezmaksas programmatūra, un tā irpilnīgi likumīgi izmantotarī visā pasaulē. Tomēr tā atvērtā pirmkoda raksturs nozīmē, ka ikviens var izveidot jaunu spraudņa saturu, kas ļauj izmantot paplašinājumus, kas piekļūst saturam, kas jūsu reģionā varētu būt nelikumīgs. Tas ir pievērsis gan likumdevēju, gan interneta pakalpojumu sniedzēju uzmanību, izraisot pastiprinātu uzraudzību un pat datu ierobežošanu likumīgajiem Kodi lietotājiem.

Šos neveiksmīgos trūkumus varat novērst, izmantojot labu VPN. Virtuālie privātie tīkli šifrē visu jūsu tiešsaistes trafiku, padarot to nelasāmu trešajām pusēm. Dati tiek maršrutēti caur VPN nelokālo serveru tīklu, lai noņemtu arī jūsu identitātes pēdas, kas ļauj izmantot nelokālās IP adreses, kamēr straumējat filmas droši.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kurus VPN izmēģināt ar Kodi, skatiet mūsu rakstu par funkcijāmlabākais VPN, ko izmantot kopā ar Kodi, vai skatiet mūsu ieteikumu tālāk.

NordVPN- Vislabāk F1 sacīkstēm vietnē Kodi

NordVPN — redaktoru izvēle Apmeklējiet vietni nordvpn.com

Lietojot Kodi, ir daži obligāti nepieciešamie nosacījumi, lai nodrošinātu labu VPN: jaudīga privātuma aizsardzība, ātrs savienojuma ātrums un uzticams veids, kā apiet ģeoblokus.NordVPNnodrošina visas frontes un daudz ko citu, padarot F1 sacīkšu straumes atbloķēšanu no jebkuras vietas pasaulē bez jūsu valdības vai interneta pakalpojumu sniedzēja kontroles.

Noslēpums ir šifrēšana, izmantojot NordLynx — patentētu protokolu, ko izstrādājis NordVPN, lai vienreiz un uz visiem laikiem kliedētu priekšstatu, ka VPN vienmēr ir lēni. Protams, šajā protokolā tiek izmantots 256 bitu AES šifrēšanas šifrs, tāpēc jūs iegūstat pārsteidzoši ātru ātrumu, nezaudējot drošību. Savienojieties ar vairāk nekā 5800 serveriem 59 valstīs NordVPN nepārtraukti paplašināšanās tīklā, lai jebkurā vietā atbloķētu F1 sacīkstes, vienlaikus anonimizējot savu Kodi trafiku, lai tā netiktu traucēta ISP.

NordVPN ir pieejams jebkurā modernā operētājsistēmā, tostarp galddatoros, mobilajās ierīcēs un pat vieglajās ierīcēs, piemēram, Firestick un Android TV. Šis premium klases pakalpojumu sniedzējs nekad neierobežo jūsu joslas platumu vai ātrumu un nediskriminē Kodi trafiku un nekad nereģistrē jūsu darbības saskaņā ar uzņēmuma politiku.

Izlasiet mūsu visuNordVPN apskats.

Pros
 • Atbloķē ASV Netflix, iPlayer, Amazon Prime un citus straumēšanas pakalpojumus
 • Lielākā daļa VPN serveru ar dažādām IP adresēm
 • 2048 bitu SSL atslēgas un DNS aizsardzība pret noplūdi
 • Nesaglabā jūsu pārlūkošanas metadatus
 • 24/7 tērzēšanas atbalsts.
Mīnusi
 • Dažiem serveriem var būt vidējais d/l ātrums
 • Lietotņu lietošana var būt nedaudz apgrūtinoša.
VISLABĀKĀ KODAM: NordVPN atbrīvo visu jūsu Kodi multivides centra potenciālu ar bezbufera un pilnīgi privātām straumēm. Saņemiet milzīgu 68% atlaidi 3 gadu plānam (3,71 ASV dolāri mēnesī), ko nodrošina bezrūpīga 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Kurus papildinājumus izmantot – oficiālus vai neoficiālus?

Kodi papildinājumi ir aptuveni sadalīti divās kategorijās: ierēdnis un neoficiāls . Oficiālo saturu iesaiņo Kodi komanda, un tas ir garantēts, ka tas ir kvalitatīvs, drošs un likumīgs. Nevienam no šiem papildinājumiem nav piekļuves straumēm, kas varētu būt pirātiskas, tāpēc jūs zināt, ka nepārkāpjat nevienu likumu, ja ievērosit oficiāloKodi papildinājumi.

Ir zināms, ka neoficiālie papildinājumi nedaudz maina noteikumus. Daudzi no tiem ir pilnīgi nekaitīgi, taču jūs varat saskarties ar bojātām saitēm, sliktas kvalitātes straumēm vai pat nelegāli iegūtiem videoklipiem. Izmantojot neoficiālus papildinājumus, jūs uzņematies nelielu risku, tāpēc pirms niršanas pārliecinieties, ka zināt sekas.

Piezīme. Atkarību izraisošie padomi neatbalsta un neveicina autortiesību ierobežojumu pārkāpumus. Pirms bez atļaujas piekļūstat ar autortiesībām aizsargātam materiālam, lūdzu, ņemiet vērā likumu, upurus un pirātisma riskus.

Pirms instalēšanas iespējojiet nezināmus avotus

Lai piekļūtu Kodi papildinājumiem, tie būs jāinstalē, izmantojot repozitorijus. Kodi var lejupielādēt un pārvaldīt šos failus jūsu vietā, taču, lai tas varētu notikt, jums ātri jāpārslēdz iekšēja opcija. Lai to izdarītu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz zobrata ikonas, lai ievadītu Sistēmas izvēlne .
 2. Iet uz Sistēmas iestatījumi > Papildinājumi .
 3. Pārslēdziet slīdni blakus Nezināmi avoti opciju.
 4. Pieņemiet uznirstošo brīdinājuma ziņojumu.

Skatieties F1 tiešraidē vietnē Kodi — oficiālie papildinājumi

Ir viens oficiāls Kodi papildinājums, kas var palīdzēt jums piekļūt F1 sacīkšu tiešraides straumēm ārkārtīgi augstā kvalitātē. Tomēr tam ir daži trūkumi, tostarp obligāts abonements ar kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju. Ja atbilstat prasībām, vienmēr varat ātri piekļūt F1, tāpēc ir vērts pārbaudīt.

NBC sporta tiešraides ekstra

NBC sporta tiešraides ekstraiegūst saturu no NBC oficiālajiem sporta apraides avotiem. Kanālā atrodas viss noNASCARuz PGA turneju,NHL spēles,Premjerlīgas futbols,Super Bowl, unOlimpiskās spēles. Tīkls pārraida arī Formula 1 Grand Prix pasākumus no visas pasaules, kas ļauj ērti sekot līdzi jaunākajiem notikumiem no jūsu Kodi ierīces!

Izpildiet tālāk sniegtos instalēšanas norādījumus, lai pievienotu NBC Sports Kodi. Jums būs jākonsultējas ar NBC F1 pārraides grafiks lai redzētu, kad tiks pārraidīts nākamais pasākums, bet pēc tam būsiet gatavs straumēt, tiklīdz tie sāksies.

NBC Sports Live Extra instalēšana

NBC Sports Live Extra ir iekļauta Kodi oficiālajā repozitorijā, padarot instalēšanu vienkāršu. Varat instalēt papildinājumu, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet Kodi, dodieties uz galvenā izvēlne , pēc tam izvēlieties Papildinājumi .
 2. Noklikšķiniet uz atvērtā lodziņa ikonas un atlasiet Instalējiet no krātuves .
 3. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet Veiciet papildinājumu repozitoriju .
 4. Izvēlies Video papildinājumi kategorijā.
 5. Meklēt NBC Sports Live Extra sarakstā, pēc tam instalējiet.

Kad papildinājums ir instalēts, jums tas būs jāaktivizē, un tam ir nepieciešams aktīvs kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja abonements. Palaidiet papildinājumu, un Kodi liks jums savienot ierīci pārī. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus, lai iespējotu piekļuvi, un pēc tam esat gatavs straumēt.

 1. Vizīte activate.nbcsports.com
 2. Izvēlieties savu ierīci un kabeļtelevīzijas nodrošinātājs .
 3. Ievadiet savu aktivizācijas kodu norādīts Kodi uznirstošajā logā.
 4. Kad tas būs aktivizēts, NBC vietne jūs novirzīs uz jūsu kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja pieteikšanās lapu.
 5. Ievadiet savus datus un pierakstieties.
 6. Kad aktivizēšana ir pabeigta, dodieties atpakaļ uz Kodi , aizveriet uznirstošo logu un sāciet straumēt.

Labākie neoficiālie Kodi papildinājumi, lai skatītos F1 tiešraidē

Kodi neoficiālie papildinājumi var būt neuzticami un grūti lietojami, taču, ja izmantosit tālāk sniegtos ieteikumus, jums būs lieliska iespēja atrast pareizās straumes, lai skatītos F1 sacīkstes tiešraidē.

Sports365.Tiešraide

Nedaudz netradicionālais straumēšanas papildinājums Sports365.Live ir haotiska minimālisma dizaina šedevrs. Tajā nav iekļautas kategorijas, šķirojami saraksti, sporta veidi pēc pieprasījuma vai kaut kas tamlīdzīgs. Tā vietā jūs saņemat vienotu direktoriju sarakstu ar visām sporta tiešraidēm, kurām papildinājumam pašlaik ir piekļuve no visas pasaules, sakārtoti pēc laika. Jūs atradīsiet visu, sākot no regbija līdz futbolam un beidzot ar amerikāņu futbolu un ārzemju F1 sacīkstēm, un tas viss ir ievietots vienā ekrānā.

Protams, Sports365.Live dažkārt ir apgrūtinoši pārlūkot, taču šis minimālisms ir arī tā lielākā stiprā puse. Papildinājumam ir ļoti daudz dažādu, tostarp vairāki saišu avoti katrai apraidei. Ja zināt, ka jūsu Formula 1 notikums tiks pārraidīts noteiktā laikā, pārbaudiet Sports365.Live, iespējams, ka tajā būs pienācīgas kvalitātes straume, kuru varēsit baudīt.

Kā instalēt Sports365.Live

Sports365.Live ir pieejams no salīdzinoši jaunas repozitorija, kas pazīstama kā Grāmatzīme. Vispirms jums būs jāpievieno šis repo savai sistēmai, pēc tam ienirt iekšā un jāmeklē pats papildinājums. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt visu procesu.

 1. Sāciet ar Kodi galveno izvēlni, pēc tam noklikšķiniet uz zobrata ikona ekrāna augšdaļā.
 2. Ritiniet uz leju līdz Failu menedžeris, tad izvēlies Pievienojiet avotu kreisajā rūtī.
 3. Logā Pievienot faila avotu noklikšķiniet centrā, kur ir rakstīts .
 4. Atvērtajā lodziņā ierakstiet šādu repo URL: https://archive.org/download/selflesslite
 5. Noklikšķiniet uz Labi, pēc tam lodziņā, kur norādīts, ierakstiet nosaukumu. Izmantojiet kaut ko aprakstošu, piemēram grāmatzīme-repo
 6. Noklikšķiniet uz Labi, pēc tam atgriezieties Kodi galvenajā izvēlnē.
 7. Atvērt Papildinājumi un noklikšķiniet uz atvērta kaste ikona augšpusē.
 8. Izvēlieties Instalējiet no zip faila un atlasiet iepriekš izveidoto grāmatzīmju repo ierakstu.
 9. Noklikšķiniet uz faila, kas atzīmēts repository.bookmark-#.#.zip un gaidiet, līdz instalēšana tiks pabeigta.
 10. Atvērtajā lodziņa izvēlnē vēlreiz izvēlieties Instalējiet no krātuves.
 11. Izvēlieties Grāmatzīmju krātuve seko Video papildinājumi .
 12. Meklējiet Sports365 pievienojumprogrammu sarakstā, pēc tam noklikšķiniet, lai instalētu.
 13. Kad lejupielāde ir pabeigta, varat piekļūt Sports365.Tiešraide no galvenās papildinājumu izvēlnes jebkurā laikā.

FTFA

FTFA ir plaši vērsts paplašinājums, kurā ir daudz straumēšanas iespēju. Varat to izmantot, lai skatītos filmas un TV pārraides no visas pasaules, kā arī lai medītu sporta tiešraides. Jūs izvēlaties pārraides un sporta veidus, pārvietojoties pa kanāliem, pamatojoties uz atrašanās vietu, izvēloties no dažādiem Lielbritānijā un ASV bāzētiem serveriem, lai iegūtu satriecošu iespēju. Ir nepieciešams nedaudz pierast, taču, tiklīdz zināsiet, kur meklēt F1 saturu, varēsit sākt un labot sacīkstes dažu sekunžu laikā.

Tālāk ir sniegts īss ieskats galvenajās FTFA piedāvātajās satura kategorijās.

 • Apvienotās Karalistes kanāli - Apvienotās Karalistes serveros ietilpst BT Sport, Euro Sport, Sky Sport un vairāki kanāli, kas veltīti futbolam un sacīkstēm.
 • ASV kanāli - ASV servera opcijās ir apraides kanālu izvēle, piemēram, CBS, NBC, FOX un ABC. Ir pieejams arī Sportsnet, tāpat kā ESPN un Fight HD.
 • PPV LIVE - Maksas par skatījumu notikumi tiek pārraidīti tiešraidē, kad tie tiek pārraidīti.

Kā instalēt FTFA

FTFA ir pieejama kā daļa no dažām dažādām krātuvēm, taču mēs dodam priekšroku Brettus, jo tas uztur uzticamu, atjauninātu nepieciešamo failu versiju. Iespējams, ka pēc instalēšanas jums būs arī jāpārbauda instalēšana, izmantojot ārēju vietni. Veiciet tālāk norādītās darbības no sākuma līdz beigām, un būsit gatavs skatīties F1.

 1. Palaidiet Kodi savā ierīcē, dodieties uz galveno izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz zobrata ikona .
 2. Iet uz Failu pārvaldnieks> Pievienot avotu.
 3. Tekstlodziņā pievienojiet šādu URL: https://www.midian.appboxes.co/repo2/
 4. Ievadiet viegli iegaumējamu nosaukumu, piemēram, midiāns
 5. Klikšķis labi . Kodi pievienos repo jūsu avotu sarakstam.
 6. Dodieties uz galveno izvēlni un atlasiet Papildinājumi.
 7. Noklikšķiniet uz lodziņa ikona izvēlnes augšdaļā.
 8. Izvēlieties Instalējiet no ZIP faila , pēc tam atlasiet repo iepriekš.
 9. Ritiniet uz leju un atrodiet failu ar nosaukumu repozitorijs.Brettusrepo — #. #. zip
 10. Instalējiet repo, pēc tam dodieties atpakaļ uz atvērtā lodziņa izvēlni.
 11. Izvēlieties Instalējiet no krātuves .
 12. Atlasiet ierakstu ar nosaukumu Brettus Builds Repository .
 13. Dodieties uz Video papildinājumi un ritiniet, līdz redzat FTFA.
 14. Pēc tam instalējiet palaidiet FTFA papildinājumu .

Ja jums ir jāaktivizē FTFA, vienkārši palaidiet papildinājumu un veiciet šīs darbības:

 1. Kodi tiks atvērts logs, kurā tiks prasīts PIN.
 2. Klikšķis labi un jūsu pārlūkprogrammā tiks ielādēta vietne.
 3. Noklikšķiniet uz zilā ĢENERĒT pogu, lai saņemtu PIN. Tam vajadzētu izskatīties apmēram šādi: AB1234
 4. Nokopējiet PIN, pēc tam dodieties atpakaļ uz Kodi un ielīmējiet to aktīvajā logā .
 5. PIN tiks apstiprināts, un jūs varēsiet brīvi straumēt.

Apvienotās Karalistes turku atskaņošanas saraksti

UK Turk Playlists papildinājums ir viens no vecākajiem un labākajiem resursiem filmām, TV šoviem, sporta tiešraidēm un gandrīz visam citam, ko varat iedomāties. Daudzveidība ir tās lielākā priekšrocība, taču jūs atradīsit arī lieliskas kvalitātes straumes ar iespaidīgu uzticamības rekordu. Varat ienirt un pārbaudīt UK Turk sporta sadaļu, lai meklētu F1 straumes. Pieejamība netiek garantēta, taču tas ir lielisks papildinājums, lai pārbaudītu, ja citi resursi neizdodas.

Lai iegūtu šo papildinājumu, skatiet mūsu pilno instalēšanas rokasgrāmatuApvienotās Karalistes turku atskaņošanas saraksti.

Secinājums

Vai esat gatavs savām tiešraides F1 sacīkstēm? Nav nepieciešams daudz, lai Kodi iestatītu ar pareizajiem papildinājumiem, lai piekļūtu TV pārraidēm, filmām, saturam pēc pieprasījuma un sporta tiešraidēm. Papildinājumi ir droši un ērti lietojami, un straumes parasti ir labas kvalitātes. Pats labākais, ka Kodi darbojas gandrīz jebkurā jums piederošā ierīcē, ļaujot skatīties F1 planšetdatoros, viedtālruņos un pat Amazon Fire TV Sticks !

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10