Atskaņojiet video, izmantojot Chromecast ierīci, un virziet audio caur datoru vai Mac

Chromecast ierīce neļauj atdalīt audio un video straumes no jebkura multivides, kuru vēlaties atskaņot. Kad apraidāt kaut ko no datora, jums nav citas izvēles, kā vien apraidīt gan audio, gan video, kas ir labi, ja apraidāt televizorā, kuram ir iebūvēti skaļruņi. Tomēr, ja jums ir liels monitors, kuram pievienojat savu Chromecast ierīci, un tam nav skaļruņu vai zemas kvalitātes skaļruņu, iespējams, labāk izvēlēties skatītā satura audio maršrutēšanu, izmantojot datoru. Vienīgā problēma ir tā, ka jūs nevarat. Chromecast ne tikai neatbalsta šo funkcionalitāti, bet vēl nav pieejama neviena lietotne, kas to atbalsta. Tas nozīmē, ka vienīgais veids, kā to izdarīt, ir sarežģīts darbs, un mēs jums to piedāvājam.

Šim darbam ir nepieciešams:  • Lietotne, ar kuru var atskaņot videoklipus un veikt apraidi Chromecast ierīcē. Mēs izmantojām Google Cast paplašinājumu, pārlūku Chrome un Plex.
  • Otra multivides atskaņošanas lietotne, kuru nevar apraidīt Chromecast ierīcē, taču tā var atskaņot attiecīgo videoklipu. Mēs stingri neiesakām izmantot noklusējuma lietotni Filmas un TV operētājsistēmā Windows 10, jo tā automātiski aptur atskaņošanu, kad tā tiek samazināta līdz minimumam. Mēs izmantojām VLC atskaņotāju.
  • Failam, kuru vēlaties atskaņot, jāatrodas vai nu vietējā serverī, vai jūsu cietajā diskā.
  • Pirms turpināt, jums jāzina, ka, tā kā šis ir darbs, tam būs ierobežojumi.

1. darbība. Atveriet lietotni, kuru izmantosit apraidei uz televizoru/monitoru. Savienojiet to ar Chromecast ierīci, lai tā būtu gatava apraidei, un atlasiet multividi, ko vēlaties atskaņot. Vēl nespēlējiet. Samaziniet skaļumu, ja televizoram ir skaļruņi, lai skaņa nenāktu caur tiem vispār. Iestatiet lietas tā, lai jums būtu tikai jānoklikšķina uz “Atskaņot”, lai sāktu atskaņošanu/apraidi.

2. darbība: vēlreiz atveriet failu otrajā multivides atskaņotāja lietotnē un apturiet to. Neapturiet failu, bet gan apturiet to, lai atskaņošana būtu iestatīta uz nulli sekundēm.

3. darbība: iestatiet lietotņu logus blakus, lai bez kavēšanās varētu viegli pārslēgties starp tiem. Noklikšķiniet uz atskaņot lietotnē, kuru izmantojat apraidei Chromecast ierīcē. Paies kāds laiks, sekunde vai varbūt desmit, līdz programma sāks atskaņot videoklipu jūsu televizorā/monitorā. Kad tas sāk atskaņot, atskaņojiet to pašu videoklipu citā lietotnē.

4. darbība: sinhronizējiet audio ar video. Šeit noderēs VLC atskaņotājs, jo tas ļauj pāriet uz vietu videoklipā. Izmantojiet laiku, ko filma pavada sākuma titrus, lai sinhronizētu audio un video.

Šis risinājums ir saistīts ar trūkumiem, piemēram, to, ka nevarēsit apturēt video, ja audio netiek sinhronizēts. Būs nepieciešams daudz izmēģinājumu un kļūdu, lai audio atbilstu videoklipam. Videoklipam, kuru vēlaties straumēt no Netflix, tas nedarbosies, ja vien jums nav ļoti ātrs tīkla savienojums, kas var straumēt video divreiz un apraidīt, neizejot no sinhronizācijas. Lieki piebilst, ka kādam ir jāizstrādā lietotne, lai to padarītu iespējamu un vieglāk iestatīt.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izmērīt attālumu, izmantojot lietotni Google Maps Iepriekšējais Raksts

Kā izmērīt attālumu, izmantojot lietotni Google Maps

Labākās Kodi versijas Fire Stick un FireTV 2022 Lasīt Vairāk

Labākās Kodi versijas Fire Stick un FireTV 2022