Peles dubultklikšķi (FIKSĒTI): kāpēc mana pele veic dubultklikšķi?

Pelei ir divas pogas, lai noklikšķinātu, un klikšķim, kas tiek izpildīts no katras pogas, ir atšķirīga funkcija. Uz labās pogas var noklikšķināt tikai vienu reizi, bet ar kreiso taustiņu var noklikšķināt vienu reizi, lai atlasītu vienumu, un to var izmantot, lai noklikšķinātu divreiz, lai izpildītu funkciju, parasti, lai kaut ko atvērtu vai izpildītu.

Dubultklikšķis ir apzināta darbība, t.i., lietotājs to izpildīs, kad vēlēsies atvērt failu, atlasīt vienumu, atvērt apakšizvēlni, palaist skriptu utt. Operētājsistēmā Windows 10 nekādā gadījumā neizlemj lietotāja vārdā, jāveic dubultklikšķis.Notiek peles dubultklikšķi

Ja pele veic dubultklikšķi, kad tam nevajadzētu, tam var būt vairāki iemesli. Parasti tas norāda uz problēmu ar peles iestatījumiem vai noteiktu programmu, kas darbojas jūsu sistēmā. Mums joprojām ir jāizslēdz aparatūras problēmas, pirms mēs turpinām to labošanu. To var izdarīt, veicot pamata aparatūras pārbaudi.

Kāpēc mana pele veic dubultklikšķi?

Pamata aparatūras pārbaude

Lai veiktu pamata aparatūras pārbaudi, jums ir jābūt pieejamai papildu pelei. Pele ir lēta perifērijas ierīce, ko var iegādāties, un jūs varat izmantot jebkura veida, t.i., vadu vai bezvadu.

 • Pievienojiet savai sistēmai citu peli un pārbaudiet, vai dubultklikšķi joprojām tiek izpildīti.
 • Pievienojiet peli citam portam un pārbaudiet, vai dubultklikšķi joprojām tiek izpildīti.
 • Ja jūsu datoram ir skārienpaliktnis, pārbaudiet, vai arī no tā tiek veikti dubultklikšķi.

Ja dubultklikšķi joprojām tiek izpildīti visos iepriekšminētajos gadījumos, jūsu rokās ir programmatūras problēma. Izmēģiniet tālāk norādītos labojumus.

1. Pārbaudiet dubultklikšķa ātrumu

Operētājsistēmā Windows 10 lietotāji var iestatīt, kad tiek veikts dubultklikšķis, t.i., cik ilgi operētājsistēmai jāgaida starp secīgiem kreiso taustiņu klikšķiem, lai reģistrētu to kā dubultklikšķi. Ja šis intervāls ir iestatīts pārāk zems vai pārāk augsts, jūs bieži veiksit dubultklikšķi, kad to neplānojat.

 1. Atveriet Iestatījumu lietotne ar Win+I īsinājumtaustiņu.
 2. Iet uz Ierīces.
 3. Izvēlieties Peles cilne.
 4. Klikšķis Papildu peles opcijas.
 5. Atvērtajā logā dodieties uz cilni Pogas.
 6. Izmantojiet slīdni apakšā, lai samazinātu vai palielinātu dubultklikšķa ātrumu un pārbaudiet to.
 7. Atspējot ClickLockuz tā paša loga.

2. Atinstalējiet un atkārtoti instalējiet peles draiveri

Peles draiverim var būt radušās problēmas. Tas mēdz notikt pēc liela Windows 10 atjaunināšanas, taču problēmas var radīt arī mazāki, regulāri atjauninājumi. Labojums ir atinstalēt un atkārtoti instalējiet peles draiveri .

 1. Atvērt Ierīču pārvaldnieks .
 2. Izvērst Peles un citas rādītājierīces.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķinietun atlasiet Atinstalēt ierīci no konteksta izvēlnes.
 4. Atļaut ierīci, ko atinstalēt.
 5. Atvienojiet pelino sistēmas. Pievienojiet peli vēlreizun tā draiveri tiks instalēti automātiski.

3. Noņemiet trešo pušu lietotnes

Ja jums ir instalētas trešo pušu programmas, lai pārvaldītu vai mainītu peles darbību, atspējojiet vai atinstalējiet tās. Tas ietver skriptus, kurus, iespējams, palaižat, lai mainītu peles klikšķu veidu , skriptus vai programmas, kas pārveido peles pogas konkrētai lietotnei, piemēram, spēle vai patentētas peles lietotnes, piemēram, Logitech.

4. Pārbaudiet, vai lietotnei ir raksturīga darbība

Pārbaudiet, vai darbība ir specifiska lietotnei, piemēram, pele veic dubultklikšķi, bet to dara tikai noteiktā lietotnē, jo problēma ir lietotnē, nevis peli. Pārbaudiet programmas preferences un to, vai varat mainīt peles darbību. Atkal, spēlēs tas notiek biežāk, taču spēlēs parasti ir plaši peles iestatījumi. Pārlūkojiet tos un mainiet peles uzvedību.

Pele turpina dubultklikšķi?

Pele nav sarežģīta perifērijas ierīce, un, lai gan operētājsistēmā Windows 10 ir pieejami plaši iestatījumi, lai pielāgotu tās darbību, tos ir pietiekami vienkārši saprast un konfigurēt.

Maz ticams, ka iespējosiet kaut ko tādu, kas mainītu pamata darbību, piemēram, dubultklikšķi.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10