Microsoft Teams pievienojumprogramma programmai Outlook: kā lejupielādēt un instalēt

Ja vēlaties apvienot Microsoft Teams ar savu Outlook e-pasta klientu, varat to viegli izdarīt, izmantojot speciālo Microsoft Teams pievienojumprogrammu. . Taču daudzi lietotāji nezina par šo rīku un viņiem nav ne jausmas, kā to izmantot. Šajā rokasgrāmatā mēs sniegsim detalizētu, soli pa solim ceļvedi, kā to lejupielādēt un instalēt savā Windows klēpjdatorā vai personālajā datorā, kā arī pateiksim visu, kas par to jāzina.

Tā kā šobrīd vairāk cilvēku nekā jebkad agrāk strādā no mājām un mācās mājās, tiešsaistes videokonferenču un sadarbības rīku, piemēram, Microsoft Teams, popularitāte nekad nav bijusi tik liela.Teams ir pievienojis aptuveni 12 miljonus lietotāju tikai pēdējo trīs nedēļu laikā, un, neskatoties uz to, ka tas tika izlaists tikai pagājušajā gadā, tas jau ir galvenais rīks desmitiem miljonu cilvēku visā pasaulē.

Kā viena no Microsoft vadošajām programmām Teams ir izveidota tā, lai tā būtu sadarbspējīga ar daudziem citiem galvenajiem programmatūras rīkiem. Tas ietver viņu Office 365 programmu komplektu un vairākus dažādus e-pasta klientus. Visievērojamākais no tiem ir Outlook, Microsoft galvenais e-pasta un tīmekļa pasta rīks.

Šīs integrācijas ietvaros Microsoft ir izstrādājis pievienojumprogrammu, kas īpaši paredzēta lietošanai programmā Outlook. Tā ir patiešām noderīga funkcija, taču daudzi Microsoft Teams lietotāji to nezina.

Šajā rokasgrāmatā mēs izskaidrosim Outlook pievienojumprogrammas Teams priekšrocības, kā arī sniegsim detalizētus norādījumus par to, kā lejupielādēt un instalēt šo patiešām noderīgo rīku.

Kas ir Microsoft Teams pievienojumprogramma programmai Outlook

Microsoft Teams pievienojumprogramma programmai Outlook ir patiešām noderīgs integrācijas rīks abu programmu lietotājiem. Tās galvenais mērķis ir ļaut lietotājiem ieplānot komandas sapulci tieši no programmas Outlook, nevis vienlaikus atvērt abas programmas.

Papildinājums ir pieejams Windows, Mac, tīmekļa un mobilo ierīču lietotājiem, taču šajā rokasgrāmatā mēs koncentrēsimies uz Windows lietotājiem.

Kad esat instalējis Microsoft Teams pievienojumprogrammu programmai Outlook, Outlook lapas augšdaļā esošajā lentē tiks parādīta jauna ikona. Tajā būs redzams Microsoft Teams logotips, un tā nosaukums būs New Teams Meeting.

Noklikšķinot uz ikonas, tiks atvērta lapa, kurā varēsiet veikt visu nepieciešamo, lai izveidotu jaunu Microsoft Teams tikšanos ar kolēģiem. Pēc tam varat koplietot informāciju par to, izmantojot programmu Outlook.

Kā programmā Outlook iegūt Teams pievienojumprogrammu?

Pirms mēģināt lejupielādēt un Microsoft Teams pievienojumprogrammu programmai Outlook, lūdzu, ņemiet vērā, ka tikai jaunākās Office 365 un Exchange versijas ļauj instalēt pievienojumprogrammas. Lai izmantotu šo pievienojumprogrammu, jums būs jādarbojas vienai no šīm versijām:

 • Office 2013
 • Office 2016
 • Apmaiņa 2013
 • Apmaiņa 2016

Ja izmantojat jauno Windows 11 vai Windows 10, jums nevajadzētu rasties problēmām. Programmai Outlook Microsoft Teams pievienojumprogrammas lejupielādes pamatprocess ir ļoti vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir jāveic dažas vienkāršas darbības:

 1. Programmā Outlook noklikšķiniet uz Mājas
 2. Noklikšķiniet uz Iegūstiet pievienojumprogrammas
 3. Tiks atvērts logs, kurā varēsiet meklēt pievienojumprogrammas. Noklikšķiniet uz Visi cilni un pēc tam ievadiet Microsoft Teams meklēšanas lodziņā.
 4. Pārslēdziet slēdzipa labi no Microsoft Teams pievienojumprogrammas saraksta Ieslēgts .

Kad tas būs izdarīts, jums būs jāpārbauda, ​​vai pievienojumprogramma ir veiksmīgi lejupielādēta. Lai to izdarītu, vienkārši:

 1. Klikšķiniet uz Fails
 2. Izvēlieties Pārvaldīt pievienojumprogrammas (dažā programmatūras versijā norādīts kā Pārvaldīt lietotnes).

Vai trūkst Teams pievienojumprogrammas programmai Outlook?

Ja Microsoft Teams pievienojumprogramma programmai Outlook nav iekļauta sarakstā vai rodas citas problēmas ar tās lejupielādi, ir vairāki iespējamie risinājumi, kurus varat mēģināt atrisināt.

 1. Pārbaudiet, vai jums ir Administratora atļaujas savā Windows klēpjdatorā vai personālajā datorā, pirms mēģināt instalēt Microsoft Teams pievienojumprogrammu programmai Outlook.
 2. Ja jums tie jau ir, izmēģiniet izmantojot O utlook kā parasts lietotājs , nevis kā administrators, lai redzētu, vai tas palīdz.
 3. Aizveriet Microsoft Teams lietotniun tad restartējiet to atkal. Tas palīdzēs nodrošināt, ka Teams problēmas netraucē lejupielādēt Outlook pievienojumprogrammu. Izrakstieties no Microsoft Teamsun pierakstieties vēlreiz lai pārliecinātos, ka jūsu konts ir atvērts un pareizi iespējots. Pārbaudiet, vai izmantojat jaunāko Outlook versiju. Ja neesat informēts par jaunāko versiju un pārliecinieties, vai visi atjauninājumi ir lejupielādēti un instalēti. Aizveriet Outlook darbvirsmas klientu vai lietotniun restartējiet to atkal. Tas nodrošina, ka Outlook problēmas neliedz lejupielādēt Microsoft Teams pievienojumprogrammu. Pārbaudiet jūsu Outlook lietotāja konta nosaukums jebkurām atstarpēm . Saskaņā ar Microsoft teikto, šī ir zināma problēma un var novērst pievienojumprogrammu lejupielādi. Viņi cer to drīzumā novērst, taču rakstīšanas laikā tas joprojām nav atrisināts.
 4. Pārliecinieties, ka esat noteikti skrien Office 201 3 vai Office 2016 . Ja tā nav, jūs nevarēsit instalēt Microsoft Teams pievienojumprogrammu. Ja neesat pārliecināts, varat pārbaudīt, kuru Office versiju izmantojat, atverot kādu no tās lietojumprogrammām un pēc tam noklikšķinot uz Fails seko Konts . Labajā pusē tiks parādīta visa produkta informācija, tostarp jūsu izmantotā Office versija. Ja neizmantojat kādu no iepriekš minētajiem produktiem, jums būs jāveic jaunināšana, lai varētu izmantot Microsoft Teams pievienojumprogrammu programmai Outlook.

Autentifikācijas prasības

Lai izmantotu Teams Meeting pievienojumprogrammu programmai Outlook, jums būs jāpierakstās Teams, izmantojot moderno autentifikāciju. Šis ir termins, ko korporācija Microsoft dod priekšroku tam, ko vairums citu programmu sauc par daudzfaktoru autentifikāciju.

Mūsdienu autentifikācijas metodes var atšķirties atkarībā no izmantotās Office versijas. Parasti papildus paroles ievadīšanai jums būs jāapstiprina īsziņas, zvana vai lietotnes paziņojums.

Ja neesat izmantojis šo metodi, lai pierakstītos, jūs joprojām varēsit izmantot Microsoft Teams, taču nevarēsit ieplānot Teams tiešsaistes sapulces, izmantojot Outlook pievienojumprogrammu.

Lai iespējotu Microsoft Teams sapulces pievienojumprogrammu programmai Outlook, jums būs nepieciešams:

 • Konfigurēt mūsdienīgu autentifikāciju; vai
 • Izrakstieties no sava konta un pierakstieties vēlreiz, izmantojot vairāku faktoru autentifikāciju.

Iespējot privāto sapulču iestatījumus

Lai varētu ieplānot privātas tikšanās, jums būs jāmaina ne tikai modernā autentifikācija, bet arī Microsoft Teams iestatījumi.

Lai to izdarītu, jums būs jāapmeklē Microsoft Teams administrēšanas centrs. Tas ir vienkāršs process:

 1. Iet uz Sanāksmes
 2. Klikšķiniet uz Sanāksmju politika
 3. Iekš Ģenerālis sadaļa, pārslēgt Atļaut ieplānot privātas tikšanās pogu uz Ieslēgts .

Saglabājiet šos iestatījumus un pēc tam varēsiet izmantot programmas Outlook pievienojumprogrammu Teams, lai ieplānotu privātas sapulces.

Daži apsvērumi

Lai gan Microsoft Teams pievienojumprogramma programmai Outlook ir patiešām noderīga funkcija daudziem lietotājiem, ir svarīgi paturēt prātā, ka tās lietošanai ir daži ierobežojumi.

Pirmkārt, Microsoft Teams ir jauna programma, un Outlook pievienojumprogramma ir vēl jaunāka. Rezultātā tas joprojām veido funkcionalitāti un vēl nav ideāls.

Lietotājiem arī jāņem vērā, ka Teams pievienojumprogramma programmai Outlook ļauj lietotājiem ieplānot privātas sapulces. Tas nevar ieplānot sapulces kanālā. Kanāla sapulces ir jāieplāno pašā Teams lietotnē.

Jūs arī nevarat izmantot pievienojumprogrammu, lai ieplānotu tiešraides notikumus. Tie pašlaik ir jāieplāno arī Teams lietotnē.

Microsoft arī brīdina, ka Outlook pievienojumprogramma nedarbosies, ja lietotāja datora un Teams pakalpojumu tīkla ceļā atrodas autentifikācijas starpniekserveris.

Kopsavilkums

Microsoft Teams popularitāte strauji pieaug, un viena no tās galvenajām atrakcijām ir veids, kā to var integrēt citās populārās Microsoft programmatūras programmās.

Īpašā Microsoft Teams pievienojumprogramma programmai Outlook ļauj ieplānot privātas Teams sapulces tieši, izmantojot programmu Outlook. Tā ir patiešām noderīga funkcija, taču tai ir nepieciešams lejupielādēt papildu programmatūras daļu.

Šajā rokasgrāmatā mēs esam izskaidrojuši, kā lejupielādēt un instalēt Microsoft Teams pievienojumprogrammu programmai Outlook, un piedāvājuši dažus padomus, kā novērst lejupielādi, ja rodas problēmas.

Esam arī jums pastāstījuši mazliet vairāk par Microsoft Teams pievienojumprogrammu programmai Outlook, tā spējām un šķēršļiem, kas jums jāpārvar, lai to izmantotu.

Vai esat lejupielādējis Microsoft Teams pievienojumprogrammu programmai Outlook? Vai saskārāties ar kādām problēmām? Ja jā, kā jūs tos atrisinājāt? Vai jums ir kādi padomi vai padomi mūsu lasītājiem, kurus mēs neesam aplūkojuši šajā rokasgrāmatā?

Ja jums ir, mēs labprāt dzirdētu no jums, tāpēc, lūdzu, atstājiet savas domas un padomus tālāk esošajā komentāru lodziņā.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10