Kodi Smart TV lietotne: kā instalēt Kodi viedtelevizorā

Ja kādreiz esat vēlējies instalēt Kodi savā viedajā televizorā, esat nonācis pareizajā lapā. Šodienas ceļvedis soli pa solim iepazīstina jūs ar procesu, lai tikai dažu minūšu laikā sāktu darbu ar turbokompresoru mājas izklaides sistēmu. Mēs arī izskaidrojam, kā maksimāli izmantot straumēšanas ierīces, savienojot tās pārī ar VPN, tāpēc lasiet tālāk!

Tā kā viedie televizori kļūst arvien izplatītāki, daudzi īpašnieki vēlas tos pacelt uz nākamo līmeni un izmantot tādos veidos, kādos tie ne vienmēr tika pārdoti. Un viena no pirmajām lietām, ko viņi sāk meklēt, ir Kodi viedtelevizora lietotne. Galu galā Kodi ir viens no veiksmīgākajiem multivides atskaņotājiem. Un ar plašo pievienojumprogrammu bāzi ir vēl interesantāk baudīt jebkādu saturu viedtelevizorā. Neskatoties uz to, ka nav speciālas Kodi viedtelevizora versijas, viss nav zaudēts, un joprojām ir daudz iespēju atkarībā no jūsu televizora.Šodienas rakstā mēs sāksim, runājot par to, kāpēc vajadzētu instalēt Kodi viedtelevīzijas lietotni. Pēc tam redzēsim, vai un kā to var izdarīt. Kā jūs gatavojaties uzzināt, dažādi televizori piedāvā dažādas iespējas. Pēc tam mēs jums pateiksim, kā instalēt Kodi viedtelevizora lietotni dažāda veida viedtelevizoros, kuru pamatā ir Android. Un, ja jūsu televizorā nedarbojas Android, viss nav zaudēts, un mēs izpētīsim dažas iespējas, kas jums var būt nepieciešamas, lai šajos televizoros izbaudītu Kodi priekšrocības.

Iegūstiet VPN #1 60% ATLAIDE 2 gadu plānam

Lai iegūtu papildu konfidencialitāti, lietojot Kodi, izmantojiet VPN

Ja vēlaties paturēt savas tiešsaistes aktivitātes tikai sev un izvairīties no pārlieku dedzīga interneta pakalpojumu sniedzēja pārbaudes, jums ir jāizmanto VPN. Ja interneta pakalpojumu sniedzējam ir aizdomas, ka kāds pārkāpj viņu noteikumus un nosacījumus, viņš ir reaģējis, nosūtot viņam paziņojumus par pārkāpumiem, samazinot ātrumu vai pat pārtraucot pakalpojumu. Vai mēs visi nevēlamies izvairīties no šīm nepatikšanām?

Virtuālie privātie tīkli aizsargā jūsu privātumu un uzlabo jūsu tiešsaistes drošību, šifrējot visus datus datorā un no tā, izmantojot spēcīgus algoritmus, kas padara to gandrīz neiespējamu uzlauzt. Izmantojot VPN, neviens, pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai labākais hakeris, nevarēs zināt, kur jūs dodaties vai ko darāt tiešsaistē. Ja viņi pārtvertu jūsu datus, viss, ko viņi redzētu, būtu bezjēdzīga muļķība, bez iespējas zināt, ko jūs darāt vai kur atrodaties tiešsaistē. Un kā bonuss, izmantojot atbilstoši izvietotus serverus, varat izmantot VPN, lai apietu lielāko daļu, ja ne visus ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Bet ir pārāk daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, no kuriem izvēlēties. Izvēlēties pareizo var izrādīties diezgan sarežģīts izaicinājums. Ir daudzi faktori, kas jāņem vērā. Starp svarīgākajiem, ātrs savienojuma ātrums samazinās un dažreiz likvidēs buferizāciju, nereģistrēšanās politika vēl vairāk aizsargās jūsu privātumu, nav lietošanas ierobežojumu ļaus piekļūt jebkuram saturam pilnā ātrumā un programmatūra vairākām platformām nodrošinās VPN darbību jebkurā no jūsu ierīcēm. Tas ir īpaši svarīgi viedtelevizoriem.

NordVPN — labākais ar Kodi aprīkotiem viedtelevizoriem

Apmeklējiet vietni nordvpn.com

Pirms Kodi palaišanas viedtelevizorā ir ļoti svarīgi padomāt par savu privātumu tiešsaistē. Kāpēc? ISP kategoriski noraida Kodi un agresīvi ierobežos jūsu trafiku, ja atklās, ka jūs straumējat ar to savā tīklā. Bet NordVPN atrisina šo problēmu un daudz ko citu.

Slepenā mērce ir šifrēšana, proti, visprogresīvākais NordLynx protokols. Tas izveido drošu tuneli starp jūsu viedo televizoru un plašo, starptautisku tīklu, kurā ir vairāk nekā 5800 serveru 59 valstīs. Jūsu Kodi trafika tiek novirzīta caur šiem drošajiem mezgliem, nevis jūsu ISP tīklu, būtībā slēpjot jūsu datu straumes būtību un saturu. Tādējādi jūs esat imūna pret lielāko daļu droseles veidu, kas nozīmē stundu straumēšanu bez bufera — pat HD formātā!

Turklāt NordVPN tīkls paver durvis viltošanai, kas ir digitālas pārvietošanas process uz citu valsti. Izmantojot viltotu IP adresi, jūs varat maldināt vietnes un straumēšanas lietotnes, piemēram, Netflix, lai tās sniegtu jums vietējo saturu, kas pretējā gadījumā tiktu bloķēts aiz negodīgiem ģeoblokiem. Ja iepriekš domājāt, ka Kodi ir spēcīgs, NordVPN to paceļ pilnīgi jaunā līmenī. Un pats labākais, ka pat NordVPN nezina, ko jūs darāt tiešsaistē — viņi dara savu biznesu NEZINĀT, ievērojot stingru nepieteikšanās politiku, lai aizsargātu jūsu anonimitāti.

Izlasiet mūsu visu NordVPN apskats .

Pros
 • Ļoti pieņemami plāni
 • Dažādas IP adreses aervers
 • Visiem savienojumiem tiek izmantota spēcīga šifrēšana
 • Īpaši drošs dubultais VPN datu šifrēšanai
 • Ir pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.
Mīnusi
 • Dažreiz atmaksas tiek apstrādātas lēni (bet vienmēr).
LABĀKAIS KODI VPN:NordVPN ir labākais privātuma risinājums jūsu viedajam televizoram, slēpjot Kodi trafiku, apejot ģeoblokus un apturot ISP bremzēšanu.Saņemiet milzīgu 68% atlaidi 3 gadu plānam (3,71 ASV dolāri mēnesī), ko nodrošina bezrūpīga 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Kāpēc instalējiet Kodi savā viedtelevizorā?

Galvenais iemesls, kāpēc vēlaties instalēt Kodi viedtelevizora lietotni, ir diezgan vienkāršs: izmantot milzīgās Kodi papildinājumu bāzes priekšrocības. Ja neesat pazīstams ar Kodi neoficiālo ainu, īsi apstāsimies un izpētīsim to.

Kodi ir atvērtā koda medijs atskaņotāja lietojumprogramma. Tas nozīmē, ka jebkuram izstrādātājam ir piekļuve savam pirmkodam un tas var izstrādāt papildu funkcionalitāti pievienojumprogrammu veidā. Ir vairāki simti oficiālu papildinājumu, kurus apstiprina un izplata Kodi. Bet Kodi stingro noteikumu dēļ vairāki izstrādātāji ir izlaiduši neoficiālus papildinājumus, kas tiek izplatīti, izmantojot trešo pušu repozitorijus, kurus var pievienot jūsu Kodi instalācijai. Izmantojot šos trešo pušu papildinājumus, Kodi tiek atvērts gandrīz neierobežotam satura daudzumam, kas ir pieejams tīmeklī.

Bet Kodi arī paveiks brīnišķīgu darbu, organizējot jūsu vietējos multivides failus (video, mūziku un attēlus) un nodrošinās lietotājam draudzīgu saskarni, lai tos pārlūkotu un piekļūtu. Tas var ņemt saturu no attālā datora, piemēram, jūsu mājas datora, un indeksēt to, izvilkt metainformāciju no tīmekļa un parādīt to visu jums, izmantojot Kodi lietotāja interfeisu.

Vai to pat var izdarīt?

Bet vai ir Kodi viedtelevizora lietotne? Vai varat to instalēt savā televizorā? Uz šiem diviem jautājumiem ir vienkāršas atbildes: Nē un Varbūt.

Lai gan pašas par sevi nav Kodi viedtelevizora lietotnes, daudzos viedtelevizoros darbojas kāda veida Android operētājsistēma. Tas nozīmē, ka tajās varat instalēt Kodi Android lietotni. Tomēr faktiskā instalēšanas procedūra var būt sarežģīta. Pat no televizoriem, kuros darbojas Android, ne visi no tiem ļauj piekļūt Google Play veikalam. Tiem, kas to nedara, jums būs jāielādē Kodi lietotne.

Kā zināt, vai televizorā darbojas Android? Diemžēl uz kastes tas parasti nav norādīts. Ja aplūkojat konkrētā modeļa detalizētās specifikācijas, ražotāja vietne var sniegt jums vairāk informācijas. Ir arī dažas brīdinājuma zīmes. Piemēram, ja televizorā ir iepriekš instalēta lietotne Google Play veikals, varat būt drošs, ka tajā darbojas kāda veida Android. Tas pats, ja, sākotnēji iestatot televizoru, ir jāievada daži Google akreditācijas dati.

Kodi instalēšana viedtelevizorā

Mūsu mērķis ir sniegt jums pēc iespējas vairāk informācijas, lai savā viedtelevizorā instalētu Kodi viedtelevizora lietotni ar pēc iespējas mazākām problēmām. Diemžēl katrs televizors ir atšķirīgs, un mēs nevaram sniegt detalizētus norādījumus, kas derēs visiem tiem. Tāpat ir tik daudz dažādu televizoru, ka mēs nevaram sniegt detalizētus norādījumus par katru modeli vai pat par katru zīmolu.

Tātad, tas, ko mēs mēģināsim darīt, ir sniegt jums pēc iespējas vairāk vispārīgas informācijas. Jums vajadzētu būt pietiekami daudz, lai noskaidrotu konkrētas detaļas. Atcerieties, ka šī ir situācija, kad Google meklēšana ir jūsu labākais draugs. Neatkarīgi no tā, kāds viedtelevizora zīmols vai modelis jums ir, iespējams, kāds tajā jau ir instalējis Kodi un kaut kur par to publicējis.

Mēs sniegsim jums vienu norādes televizoriem, kuriem ir piekļuve Google Play veikalam, un tiem televizoriem, kuriem nav piekļuves.

Ja jūsu viedtelevizoram ir piekļuve Google Play veikalam

Tas būs vienkāršs process, un jums vajadzētu sākt darbu dažu minūšu laikā.

 1. Pirmkārt, sāciet Google Play veikala lietotne savā viedtelevizorā.
 2. Pēc tam atlasiet Meklēšanas lodziņš ekrāna augšdaļā un ierakstiet Kodi un nospiediet palielināmais stikls lai sāktu meklēšanu.
 3. Kodi lietotnei vajadzētu būt pirmajam ierakstam meklēšanas rezultātos. Lai apstiprinātu, ka esat izvēlējies pareizo (pārliecinieties, ka tas ir no XB’C Foundation), noklikšķiniet uz atbilstošā meklēšanas rezultāta un pēc tam lietotnes informācijas lapā noklikšķiniet uz Uzstādīt pogu. Tas sāks instalēšanu. Iespējams, vispirms būs jāapstiprina kāds piekļuves pieprasījums. Lejupielāde ir mazāka par 100 MB, tāpēc tai nevajadzētu aizņemt pārāk ilgu laiku. Tāpat kā daudzu Android lietotņu gadījumā, instalēšana var aizņemt vairāk laika nekā lejupielāde.

Tas tiešām ir viss. Tagad jums vajadzētu būt Kodi viedtelevizora pieejamo lietotņu sarakstā. Vienkārši noklikšķiniet uz tās ikonas, lai to sāktu un izbaudītu visas Kodi priekšrocības.

Atruna : Vietne AddictiveTips.com nepiedod un neiesaka izmantot Kodi vai jebkuru papildinājumu, lai piekļūtu ar autortiesībām aizsargātam saturam, kuram jums nav tiesību. Mēs neesam atbildīgi par to, ko jūs nolemjat darīt ar šī raksta saturu. Mēs neatbalstām un neapstiprinām pirātismu, un mēs stingri mudinām lietotājus piekļūt tikai tādam saturam, kuram viņiem ir likumīgas tiesības. Kā Kodi lietotājam jums ir jāveic pasākumi, lai nodrošinātu, ka nepārkāpjat nevienu autortiesību likumu.

Kodi lietotnes sānu ielāde viedtelevizorā

Ja jūsu viedtelevizoram nav Google Play veikala, jums joprojām vajadzētu būt iespējai tajā instalēt Kodi. Tomēr tas būs nedaudz sarežģītāk.

 1. Pirmkārt, jums ir jālejupielādē Kodi Android lietotnes .apk fails no XBMC Foundation vietnes: https://kodi.tv/download .
 2. Ritiniet lapu uz leju, līdz redzat dažādas pieejamās platformas, un noklikšķiniet uz Android ikona .
 3. Tiks atvērts dialoglodziņš ar lejupielāžu izvēli. Izvēlieties savam televizoram vispiemērotāko versiju. Informāciju par televizora procesoru varat atrast tā tehniskajās specifikācijās. Tiem jābūt televizora rokasgrāmatā vai ražotāja vietnē. Ja nevarat atrast informāciju, izmantojiet ARM V7 (32 bitu) versiju.
 4. Noklikšķinot uz pogas, tiks sākta .apk faila lejupielāde. Saglabājiet to zināmā datora vietā.
 5. Tagad jums ir nepieciešams tikko lejupielādētais .apk fails, lai tas būtu pieejams viedtelevizorā. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt:
  • Viens no tiem ir savienot datoru ar televizoru, izmantojot USB kabeli. Tas var nedarboties visos televizoros, bet darbosies vairākos.
  • Vēl viena iespēja ir kopēt .apk failu USB atslēgā un ievietot atslēgu televizora USB portā. Tas darbosies lielākajā daļā televizoru un pat nav nepieciešams USB kabelis, tāpēc tas varētu būt vienkāršāks veids, kā to izdarīt, it īpaši, ja jums jau ir USB disks.

Iestatīšanas pabeigšana televizorā

Pēc tam televizora iestatījumu izvēlnē sadaļā drošību vai kāds būtu jūsu sistēmas ekvivalents, pārliecinieties Nezināmi avoti ir iespējoti. Bez tā jūs nevarēsit instalēt .apk failu.

Izmantojot televizora failu pārvaldnieka lietojumprogrammu, dodieties uz .apk faila atrašanās vietu un noklikšķiniet uz tā, lai sāktu Kodi instalēšanu. Dažos televizoros var tikt jautāts, kuru programmu izmantot, lai palaistu .apk failu. Izvēlieties Package Installer — vai kaut ko līdzīgu — vai pakalpojumu Google Play, atkarībā no tā, kas ir pieejams.

Dažu minūšu laikā Kodi vajadzētu instalēt jūsu viedtelevizorā. Tāpat kā televizoru, kuram ir Google Play veikals, tā palaišana ir vienkārša, noklikšķinot uz tā ikonas.

Ko darīt, ja jūsu televizorā nedarbojas Android?

Ja jums ir kāds no šiem televizoriem, kas darbojas ar operētājsistēmu, kas nav Android operētājsistēma, patiesībā jūs nevarat palaist Kodi tieši tajā. Vismaz ne ar pašreizējo Kodi un viedo televizoru stāvokli. Vai tas nozīmē, ka jūs nevarat baudīt Kodi priekšrocības NEVIENĀ viedtelevizorā? Noteikti nē! Kad ir griba, ir ceļš. Faktiski ir vismaz divi veidi, kā to izdarīt. Varat izmantot ārējo televizora pierīci, kurā darbojas Kodi, vai arī varat palaist Kodi datorā un apraidīt videoklipu savā televizorā.

TV kastes izmantošana

Tas ir labākais veids, kā izbaudīt Kodi savā viedtelevizorā. Patiesībā tas varētu būt pat labāks veids, nekā palaist to tieši televizorā. Ir desmitiem dažādu televizoru kastu, ko varat iegādāties tiešsaistē vai pie vietējiem ķieģeļu un javas tālākpārdevējiem jūsu reģionā. Dažās no šīm ierīcēm pat ir jau instalēts Kodi.

Un tiem, kas to nedara, tā instalēšana ir ļoti līdzīga instalēšanai saderīgā viedtelevizorā. Dažām televizoru kastēm ir piekļuve Google Play veikalam, bet dažām nav. Izklausās pazīstami?

Ārējās televizora pierīces priekšrocības

Viena no galvenajām Kodi palaišanas priekšrocībām ārējā kastē ir tā, ka tā ļauj daudz vairāk pielāgot, nekā palaist viedtelevizorā. Jebkurā televizora kastē varat palaist citas lietojumprogrammas, izņemot Kodi. Turklāt ar tipiskām televizoru kastēm ar USB pieslēgvietām, kur var pievienot ārējās ierīces, varat pievienot ārēju USB cieto disku savai televizora pierīcei un izmantot to multivides kolekcijas glabāšanai. Un, ja vēlaties koplietot šo kolekciju ar citām ierīcēm, savā televizora kastē varat arī palaist Plex serveri. Atsevišķa televizora kaste vienkārši nodrošina lielāku elastību.

Vēl viens iemesls Kodi palaišanai ārējā kastē ir pārnesamība. Varat paņemt televizora pierīci uz drauga māju un viegli savienot ar viņu televizoru un tīklu. Tas ir daudz vienkāršāk nekā nēsāt līdzi 55 collu! Un, dodoties atvaļinājumā vai komandējumā, kāpēc gan nepaņemt kastīti līdzi un pievienot to viesnīcas istabas televizoram? Mūsdienās daudzās viesnīcās ir televizori ar ārējām HDMI ieejām.

Nākamais iemesls, kāpēc jūs varētu vēlēties palaist Kodi televizora kastē, ir tā aparatūra. Ārējā televizora kaste bieži piedāvā labāku aparatūru nekā tā, kas ir iebūvēta daudzos viedtelevizoros. Un ir jāņem vērā arī visa tehnoloģiskā attīstība. Televizora pierīci ir vieglāk un lētāk nomainīt, jo parādās jaunas tehnoloģijas, nekā nomainīt dārgu televizoru.

Kodi apraide no citas ierīces

Vēl viens veids, kā izbaudīt Kodi saturu nesaderīgā viedtelevizorā, ir palaist Kodi datorā vai Android ierīcē — viedtālrunī vai planšetdatorā — un apraidīt tā izvadi savā televizorā.

Lielākajai daļai viedo televizoru neatkarīgi no tā, kāda operētājsistēma tajos darbojas, ir iespēja saņemt ekrānuzņēmumus no ārējas ierīces.

Ekrāna apraide, ja jūs to nezināt, ir process, kurā raidītāja ierīce var dublēt savu video izvadi uz kādu citu ierīci, kas aprīkota ar atbilstošu uztvērēju. Ja esat dzirdējis par Google ChromeCast ierīci, ekrāna apraide atrodas ierīces pamatnē. Faktiski ChromeCast ir tikai ekrāna pārraides uztvērējs, ko varat savienot ar neviedajiem televizoriem.

Tas, kā tieši to izdarīt, ir ārpus šī raksta darbības jomas, un tas atšķirsies atkarībā no televizora, jo katrai operētājsistēmai būs atšķirīgs ekrāna pārraides uztvērējs, kam ir nepieciešams cits raidītājs otrā galā. Par laimi, ekrāna pārraide, jo tā kļūst arvien izplatītāka, ir kļuvusi arī standartizētāka.

Iespējams, jums vajadzēs veikt ātru Google meklēšanu, lai atrastu precīzu veidu, kā to izdarīt no savas konkrētās ierīces uz konkrēto televizoru, taču jūs noteikti atradīsit, kā to izdarīt viegli. Kad un ja veicat meklēšanu, atcerieties, ka daži ražotāji to dēvē par ekrāna spoguļošanu, nevis ekrāna apraidi. Un pirms meklējat internetā, pārbaudiet viedtelevizora rokasgrāmatu. Iespējams, tur atradīsit visu nepieciešamo informāciju. Dažiem ražotājiem ir lieliskas rokasgrāmatas.

Apkopojot lietas

Ja meklējat Kodi viedtelevizora lietotni, atkarībā no televizora būsiet priecīgs vai vīlies. Kodi Android lietotne darbosies lielākajā daļā viedo televizoru, kuros darbojas kāda veida Android operētājsistēma, piemēram, Android TV. Programmas instalēšana var būt izaicinājums tajos televizoros, kuriem nav piekļuves Google Play veikalam, taču tas gandrīz vienmēr ir iespējams.

Un, ja jūsu televizorā nedarbojas Android operētājsistēma, viss nav zaudēts, un jūs joprojām varat baudīt Kodi, vai nu ar ārēju televizora pierīci, vai izmantojot ekrāna pārraidi no citas ierīces, kurā darbojas Kodi.

Vai izmantojat Kodi tieši savā viedtelevizorā? Kāda bija jūsu pieredze tās iestatīšanā un lietošanā? Vai esat saskāries ar kādu konkrētu problēmu un to atrisinājis. Lūdzu, dalieties pieredzē ar kopienu, izmantojot tālāk sniegtos komentārus.

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10