Kodi nedarbojas: 5 visizplatītākie iemesli (ar labojumiem)

Kodi ir spēcīga straumēšanas platforma, taču tā nav izturīga pret lietām, kas notiek nepareizi. Ja atklājat, ka Kodi nedarbojas tā, kā vajadzētu, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Tālāk mēs novērsīsim 5 visbiežāk sastopamās Kodi problēmas un parādīsim, kā tās novērst tikai dažu minūšu laikā.

Tomēr, ja rodas problēmas ar Kodi sistēmu, ir dažas galvenās lietas, ko varat darīt, lai mēģinātu to novērst. Pirmā lieta, kas jādara, ir vienkārši iziet no Kodi un sākt to no jauna. Dažreiz jūs redzēsit nelielas grafiskas kļūdas vai tīkla savienojuma problēmas, kuras var novērst, vienkārši restartējot programmu šādā veidā. Otra lieta, kas jāizmēģina, ja tas neatrisina jūsu problēmu, ir pārstartēt ierīci, kurā ir instalēts Kodi. Ja ierīcē rodas problēma ar kādu konfliktējošu programmatūras daļu, to var novērst, restartējot ierīci.Ja šīs vienkāršās darbības nepalīdz jūsu neapmierinātībai, ir pienācis laiks pāriet uz sarežģītākām problēmu novēršanas metodēm. Ja jums ir problēmas ar vienu pievienojumprogrammu, vispirms mēģiniet atjaunināt pievienojumprogrammu un pēc tam atinstalēt un atkārtoti instalēt papildinājumu, lai redzētu, vai tas palīdz. Reizēm var rasties problēma, ko izraisa servera darbības traucējumi, piemēram, jūs, iespējams, nevarēsit atjaunināt pievienojumprogrammu, ja tā krātuvei ir piekļūts pārāk daudz reižu un tagad tās darbība ir pārtraukta. Pagaidot dažas stundas vai dienu, tas varētu novērst problēmu, jo, kad serveris atgriežas, visam vajadzētu darboties kā parasti.

Bet, ja esat izmēģinājis visas šīs acīmredzamās darbības, lai atrisinātu problēmu, bet tā joprojām nedarbojas, kā rīkoties tālāk? Tas ir tas, ko mēs apskatīsim šodienas rakstā ar mūsu sarakstu 5 visizplatītākie iemesli, kāpēc Kodi nedarbojas, un darbības, kā tos novērst .

GALĪGĀ IZPĀRDOŠANA: 2 gadu darījums ar 70% ATLAIDI Iegūstiet VPN #1 30 dienu naudas atdošanas garantija

Kodi papildinājumiem jums vajadzētu izmantot VPN

Neoficiālie Kodi papildinājumi var ļaut jums veikt tādas darbības kāstraumēt filmasvai TV pārraides bez maksas, kas lielākajā daļā valstu ir nelikumīgs. Ja izmantojat nedrošu interneta savienojumu, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var redzēt katru jūsu apmeklēto vietni un redzēt, vai jūs straumējat vai lejupielādējat kādu saturu. Ja viņi nolems pārbaudīt jūsu interneta lietošanu un atradīs pierādījumus par to, ka jūs straumējat vai lejupielādējat, viņi var jūs izslēgt no sava tīkla vai pat nodot jūsu informāciju tiesībaizsardzības iestādēm kriminālvajāšanai.

Lai, izmantojot papildinājumus, būtu drošībā, iesakām iegūt VPN. Tas var nodrošināt jūsu drošību, šifrējot visus datus, ko jūsu ierīce sūta internetā, lai ne jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, ne kāds cits novērotājs nevarētu redzēt, kuras vietnes apmeklējat un vai esat straumējis vai lejupielādējis. Thešifrēšana nodrošinaka jūsu interneta lietošana tiek saglabāta privāta un aizsargā jūs, kad izmantojat pievienojumprogrammas.

NordVPN- Labākais Kodi VPN

NordVPN — redaktoru izvēle Apmeklējiet vietni nordvpn.com

Atkārtosim to vēl vienu reizi: neizmantojiet Kodi bez VPN. Par laimi, tā ir vienkārša izvēle, kuru pakalpojumu sniedzēju izmantot -NordVPN. Gandrīz desmit gadus vecais pakalpojumu sniedzējs, kas plaši tiek uzskatīts par labāko suni VPN nozarē, nekad nav bijis mierā ar mieru sēdēt. Viņi ir ņēmuši vērā klientu atsauksmes un uzlabojuši savus pakalpojumus ar jaunām funkcijām, zemākām cenām, izlaiduši lietotnes arvien vairāk ierīcēm un izstrādājuši, iespējams, intuitīvāko VPN interfeisu, kādu jūs atradīsiet jebkur.

Tas viss tiek apvienots, lai radītu neticami lietotājam draudzīgu pieredzi ar izcilu veiktspēju, kas maksimāli palielina jūsu Kodi straumes, nevis tās nomāc. Ir pagājuši tie laiki, kad skeptiķi vienkārši varēja teikt, ka VPN palēnina jūsu darbību — NordVPN progresīvā NordLynx šifrēšana ir to panākusi. Pamatojoties uz WireGuard protokolu un vareno 256-AES-GCM šifru, NordLynx pilnībā bloķē jūsu Kodi trafiku pret trešās puses uzraudzību nesalaužamā kodā, vienlaikus samazinot latentumu. Tas neļauj ISP samazināt aukstumu, kas parasti ir liela problēma Kodi lietotājiem.

Turklāt NordVPN milzīgais tīkls, kurā ir vairāk nekā 5800 serveru 59 valstīs, paver durvis neierobežotai IP viltošanai. Digitāli pārceļoties uz jaunu valsti, varat apiet ģeoblokus un piekļūt iepriekš ierobežotām TV un filmu straumēm. Pateicoties NordVPN SmartPlay funkcijai, tas darbojas ārkārtīgi labi pat tādās spītīgās vietnēs kā Netflix. Un pats NordVPN nekad neierobežo jūsu joslas platumu vai ātrumu, kā arī nereģistrē jūsu darbības, ļaujot jums straumēt pilnīgā anonimitātē.

Izlasiet mūsu visuNordVPN apskats.

Pros
 • Serveri, kas optimizēti Netflix atbloķēšanai
 • Dažādas IP adreses aervers
 • Visiem savienojumiem tiek izmantota spēcīga šifrēšana
 • Stingra nulles žurnālu politika gan attiecībā uz trafiku, gan metadatiem
 • Naudas atdošanas garantijas politika.
Mīnusi
 • Dažreiz atmaksas tiek apstrādātas lēni (bet vienmēr).
LABĀKIE VPN KODI: NordVPN paātrina jūsu Kodi straumes un atbloķē jaunu saturu, izmantojot savu plašo šifrēto tīklu. Saņemiet milzīgu 68% atlaidi 3 gadu plānam (3,71 ASV dolāri mēnesī), ko nodrošina bezrūpīga 30 dienu naudas atdošanas garantija.

5 visbiežāk sastopamās Kodi problēmas un to novēršana

Tagad, kad esam apskatījuši drošības jautājumu, pāriesim pie biežākajiem iemesliem, kuru dēļ Kodi pārstāj darboties, un norādījumiem, kā tos novērst.

1. Kodi avarē vai tajā ir dīvainas kļūdas — instalējiet jaunāko programmatūras versiju

Ja rodas problēmas ar Kodi avāriju vai sākat piedzīvot dīvainas kļūdas, piemēram, grafiskas kļūdas vai funkcijas, kas vairs nedarbojas, vispirms jāpārbauda, ​​kuru Kodi versiju izmantojat. Lai to pārbaudītu, sāciet ar savu Kodi sākuma ekrāns un tad dodieties uz iestatījumi noklikšķinot uz ikonas, kas izskatās pēc zobrata. Pēc tam dodieties uz Sistēmas informācija .

Tas parādīs informācijas paneli par jūsu Kodi sistēmu. Paskatieties ekrāna apakšējā labajā stūrī, un jūs redzēsit Informācija par versiju . Šeit var redzēt, ka mēs skrienam Kods 17.4 .

Tagad ir pieejama jaunākā Kodi versija 17.6 . Tāpēc mums vajadzētu atjaunināt šo Kodi sistēmu, lai redzētu, vai tas atrisina mūsu problēmas.

Diemžēl jūs nevarat automātiski atjaunināt Kodi uz jaunāko versiju, un jūs nevarat atjaunināt no programmatūras. Bet pozitīvā puse ir tas, ka ir ļoti viegli atjaunināt programmatūru manuāli. Vienkārši dodieties uz oficiālo Kodi lejupielādes lapu vietnē: https://kodi.tv/download un ritiniet uz leju līdz Izvēlieties savu ieroci sadaļā.

Noklikšķiniet uz jebkuras izmantotās operētājsistēmas — šajā gadījumā mēs izvēlēsimies Windows. Tagad atlasiet Instalēšanas programma (32 bitu) no uznirstošā loga.

Tādējādi tiks lejupielādēta jaunākā Kodi instalēšanas programmas versija kā .exe fails. Kad fails ir lejupielādēts, palaidiet to un veiciet instalēšanu, kā norādīts ekrānā redzamajos norādījumos. Tādējādi tiks atjaunināta jūsu Kodi versija, nezaudējot nevienu no multivides failiem, iestatījumiem vai papildinājumiem.

Kodi ir tik vienkārši atjaunināt, ka ir vērts instalēt jaunus atjauninājumus katru reizi, kad tie kļūst pieejami. Šie atjauninājumi pievieno jaunas funkcijas un uzlabo veiktspēju, kā arī labo visas drošības problēmas, tiklīdz tās rodas. Par jaunajiem Kodi laidieniem varat uzzināt, sekojot līdzi ziņu lapai vietnē https://kodi.tv/blog .

2. Kodi ir pārāk lēns — izdzēsiet neizmantotos papildinājumus un krātuves

Vēl viena izplatīta Kodi problēma ir tā, ka laika gaitā tas sāks lēni reaģēt un, mēģinot to darbināt, jutīsies gausa. Tas var būt tāpēc, ka jums ir instalēts pārāk daudz pievienojumprogrammu vai repozitoriju. Daži papildinājumi un krātuves automātiski atjaunina sevi katru reizi, kad startējat Kodi, tāpēc, ja jums ir instalēti simtiem papildinājumu vai repozitoriju, simtiem darbību ir jāveic fonā, mēģinot izmantot Kodi. Acīmredzot tas var ievērojami palēnināt jūsu sistēmu.

Lai paātrinātu Kodi, varat izdzēst pievienojumprogrammas vai krātuves, kuras vairs neizmantojat. Ieteicams arī izdzēst vecos papildinājumus un krātuves, kas ir pārstājušas darboties, lai pārliecinātos, ka negodīgi uzņēmumi nevar piekļūt jūsu sistēmai, pērkot iepriekš esošo krātuvju domēna nosaukumus. To darot, varat arī izdzēst vecos avotus, kurus vairs neizmantojat, lai viss būtu kārtībā.

Lūk, kā dzēst papildinājumus:

 1. Sāciet ar savu Kodi sākuma ekrāns
 2. Iet uz Papildinājumi
 3. Noklikšķiniet uz ikona, kas izskatās kā atvērts lodziņš
 4. Iet uz Mani papildinājumi
 5. Iet uz Visi

 6. Tas parādīs plašu visu jūsu pievienojumprogrammu sarakstu. Lai izdzēstu vienu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā vai nospiediet taustiņu c
 7. Tagad noklikšķiniet Informācija

 8. Klikšķiniet uz Atinstalēt no izvēlnes apakšā
 9. Klikšķis apstiprināt
 10. Tas izdzēš papildinājumu no jūsu sistēmas

Lūk, kā izdzēst krātuves:

 1. Sāciet ar savu Kodi sākuma ekrāns
 2. Iet uz Papildinājumi
 3. Noklikšķiniet uz ikona, kas izskatās kā atvērts lodziņš
 4. Iet uz Mani papildinājumi

 5. Iet uz Papildinājumu repozitorijs

 6. Tas parādīs visu jūsu repozitoriju sarakstu. Lai izdzēstu vienu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā vai nospiediet taustiņu c
 7. Tagad noklikšķiniet Informācija

 8. Klikšķiniet uz Atinstalēt no izvēlnes apakšā
 9. Klikšķis apstiprināt
 10. Tas izdzēš repozitoriju no jūsu sistēmas

Lūk, kā dzēst avotus:

 1. Sāciet ar savu Kodi sākuma ekrāns
 2. Iet uz Iestatījumi noklikšķinot uz zobrata ikonas
 3. Iet uz Failu menedžeris

 4. Atrodiet avotu, kuru vēlaties noņemt, un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā vai nospiediet taustiņu c
 5. Tas atver konteksta izvēlni. Klikšķiniet uz Noņemt avotu

 6. Izvēlieties apstiprināt
 7. Tagad avots ir noņemts no jūsu sistēmas

3. Kodi aizņem pārāk daudz vietas cietajā diskā — mēģiniet notīrīt kešatmiņu un sīktēlus

Ja Kodi esat instalējis ierobežotā aparatūrā, piemēram, Firestick vai citā mazā Android ierīcē, var rasties problēma, kad Kodi aizņem pārāk daudz vietas cietajā diskā. Pat ja neiekļaujat cietajā diskā esošos multivides failus, tikai pati Kodi programmatūra var izmantot vairākus nepieciešamos gigabaitus. Mazā ierīcē tas var radīt problēmas, mēģinot instalēt jaunus papildinājumus vai lejupielādēt jaunu saturu.

Viens veids, kā to novērst, lai Kodi aizņemtu mazāk vietas, ir notīrīt kešatmiņu un sīktēlus no sistēmas. Notīrot kešatmiņu, tiek dzēsti pagaidu faili, kas tiek glabāti jūsu ierīcē kā daļa no normālas darbības, un tas var būt ērts veids, kā labot arī atskaņotos papildinājumus. Sīktēli ir attēlu faili, kas tiek rādīti filmu, TV šovu un albumu vākiem. Šie sīktēli tiek lejupielādēti jūsu cietajā diskā, lai, pārlūkojot Kodi, multivides vāka noformējums tiktu parādīts uzreiz, un jums nav jāgaida, līdz tas tiks lejupielādēts. Tas ir jauki, taču, ja pārlūkojat daudzus papildinājumus vai aplūkojat daudzus multivides failus, jūsu sīktēli var viegli aizņemt gigabaitu vai vairāk vietas.

Nav vienkāršs veids, kā notīrīt kešatmiņu no Kodi, taču par laimi ir rīks, kas jums to palīdzēs. TheIndigo rīku komplektspievienojumprogrammā ir iekļauti vairāki apkopes rīki, kurus varat izmantot, lai notīrītu kešatmiņu un izdzēstu sīktēlus, tādējādi samazinot Kodi aizņemtās vietas cietajā diskā.

Lūk, kā instalēt Indigo un izmantot to, lai notīrītu kešatmiņu un dzēstu sīktēlus.

 1. Sāciet ar savu Kodi sākuma ekrāns
 2. Atrodi iestatījumi ikonu, kas izskatās pēc zobrata, pēc tam dodieties uz Failu menedžeris
 3. Klikšķiniet uz Pievienojiet avotu
 4. Noklikšķiniet uz lodziņa, kur tas ir rakstīts
 5. Ievadiet šo URL: https://fusion.tvaddons.co Noteikti iekļaujiet https:// un ierakstiet to pareizi, pretējā gadījumā tas nedarbosies.
 6. Piešķiriet avotam nosaukumu, piemēram saplūšana
 7. Klikšķis labi
 8. Atgriezieties pie sava sākuma ekrāns
 9. Klikšķiniet uz Papildinājumi
 10. Noklikšķiniet uz ikonas, kas izskatās kā atvērta kaste
 11. Klikšķiniet uz Instalējiet no zip faila
 12. Klikšķiniet uz saplūšana , tad uz kodu repo , tad uz Angļu , tad uz repository.xmbchub-3.0.0.zip

 13. Pagaidiet uz brīdi, un jūs redzēsit paziņojumu, kad avots būs instalēts
 14. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves
 15. Klikšķiniet uz TVADDONS.CO papildinājumu krātuve
 16. Klikšķiniet uz Programmas papildinājumi
 17. Iet uz Indigo un noklikšķiniet uz tā
 18. Tiks atvērts ekrāns, kurā aprakstīts papildinājums. Izvēlieties Uzstādīt no izvēlnes apakšā
 19. Pagaidiet uz brīdi, un pēc pievienojumprogrammas instalēšanas tiks parādīts paziņojums
 20. Tagad ej atpakaļ uz sākuma ekrānu
 21. Iet uz Papildinājumi
 22. Iet uz Programmas papildinājumi
 23. Klikšķiniet uz Indigo
 24. Iet uz Apkopes rīki

 25. Klikšķiniet uz Iztīrīt kešatmiņu

 26. Jūs redzēsit apstiprinājuma brīdinājumu, kurā tiek jautāts, vai vēlaties notīrīt kešatmiņu. Klikšķiniet uz Skaidrs

 27. Kad tas būs pabeigts, jūs redzēsit apstiprinājumu un nospiedīsit labi

 28. Atrodoties šeit, varat dzēst arī sīktēlus. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Dzēst sīktēlus un pēc tam nospiediet apstiprināt
 29. Tas atiestatīs dažus papildinājumus, kā arī atbrīvos vietu cietajā diskā

4. Build pārstāj darboties — izdzēsiet būvējumu un manuāli instalējiet savus papildinājumus

Builds ir populārs veids, kā jauni lietotāji var sākt darbu ar Kodi. Tie ir komplekti, kas satur iepriekš konfigurētu Kodi sistēmu ar jauniem apvalkiem, mainītiem iestatījumiem un daudziem jau instalētiem papildinājumiem. Tas nozīmē, ka ir ātri un viegli iestatīt jaunu Kodi sistēmu, izmantojot būvējumu. Tomēr mēs jau iepriekš runājām pardažas problēmas, kas rodas, izmantojot Kodi būvējumu. Viena no lielākajām problēmām ir tā, ka jūs paļaujaties uz būvējuma veidotāju, lai viss tiktu atjaunināts, taču lielākajai daļai būvējumu veidotāju nepietiek pacietības, lai veiktu atjauninājumus un apkopi savās versijās ilgāk par dažiem mēnešiem.

Ja izmantojat būvējumu un tas pēkšņi pārstāj darboties vai kāds konkrēts papildinājums vairs nedarbojas, iespējams, to izraisa atjauninājumu trūkums. Varat mēģināt manuāli atjaunināt dažus pievienojumprogrammas un noskaidrot, vai tas palīdz, taču bieži vien būvējumos nav iekļautas vajadzīgās krātuves to pievienojumprogrammām, tāpēc jūs pat nevarat tos atjaunināt. Ja jūsu konstrukcija pārstāj darboties, vislabāk to darītpilnībā izdzēst būvējumuun izveidot savu Kodi iestatījumu no nulles. Tas var šķist kaitinoši, un var būt diezgan daudz darba, lai pievienotu papildinājumus, apvalkus un iestatījumus tieši tādus, kādus vēlaties, taču tas būs lielisks veids, kā uzzināt par Kodi, un jūs būsiet daudz pārliecinātāks. lai turpmāk novērstu problēmas ar jūsu sistēmu.

Vienkāršākais veids, kā dzēst būvējumu, ir veikt rūpnīcas datu atiestatīšanu, tāpēc pilnus norādījumus par to, kā to izdarīt, skatiet nākamajā sadaļā.

5. Ja nekas cits nedarbojas – veiciet rūpnīcas atjaunošanu

Ja esat izmēģinājis visus iespējamos labojumus, sākot no Kodi restartēšanas līdz visu pievienojumprogrammu atinstalēšanai un atkārtotai instalēšanai un iestatījumu atgriešanai uz noklusējuma iestatījumiem, labākais veids, kā salabot traucējošo Kodi sistēmu, ir veikt pilnu rūpnīcas atjaunošanu. . Tādējādi Kodi viss tiks atgriezts tā, kā tas bija, kad to pirmoreiz instalējāt – dzēšot visus iestatījumus, papildinājumus un datus. Ņemiet vērā: ja jūsu cietajā diskā ir multivides faili, piemēram, filmu kolekcija, atiestatot Kodi, šie faili netiks izdzēsti. Tomēr tas izdzēsīs saites uz failiem no Kodi bibliotēkas, tāpēc pēc atiestatīšanas tie būs jāpievieno atpakaļ savai bibliotēkai.

Atjaunošana acīmredzami ir lielas izmaiņas, un jums būs jāiestata Kodi sistēma un pēc tam atkārtoti jāinstalē visi papildinājumi. Bet tas ir noderīgi, ja rodas problēmas ar Kodi, jo varat redzēt, kurš papildinājums vai iestatījums rada problēmu.

Mēs izmantosim Indigo rīku komplektu, lai veiktu pilnīgu Kodi atiestatīšanu. Lūk, kā to izdarīt:

 1. Sāciet ar savu Kodi sākuma ekrāns
 2. Atrodi iestatījumi ikonu, kas izskatās pēc zobrata, pēc tam dodieties uz Failu menedžeris
 3. Klikšķiniet uz Pievienojiet avotu
 4. Noklikšķiniet uz lodziņa, kur tas ir rakstīts
 5. Ievadiet šo URL: https://fusion.tvaddons.co Noteikti iekļaujiet https:// un ierakstiet to pareizi, pretējā gadījumā tas nedarbosies.
 6. Piešķiriet avotam nosaukumu, piemēram saplūšana
 7. Klikšķis labi
 8. Atgriezieties pie sava sākuma ekrāns
 9. Klikšķiniet uz Papildinājumi
 10. Noklikšķiniet uz ikonas, kas izskatās kā atvērta kaste
 11. Klikšķiniet uz Instalējiet no zip faila
 12. Klikšķiniet uz saplūšana , tad uz kodu repo , tad uz Angļu , tad uz repository.xmbchub-3.0.0.zip

 13. Pagaidiet uz brīdi, un jūs redzēsit paziņojumu, kad avots būs instalēts
 14. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves
 15. Klikšķiniet uz TVADDONS.CO papildinājumu krātuve
 16. Klikšķiniet uz Programmas papildinājumi
 17. Iet uz Indigo un noklikšķiniet uz tā
 18. Tiks atvērts ekrāns, kurā aprakstīts papildinājums. Izvēlieties Uzstādīt no izvēlnes apakšā
 19. Pagaidiet uz brīdi, un pēc pievienojumprogrammas instalēšanas tiks parādīts paziņojums
 20. Tagad ej atpakaļ uz sākuma ekrānu
 21. Iet uz Papildinājumi
 22. Iet uz Programmas papildinājumi
 23. Klikšķiniet uz Indigo
 24. (Neobligāti) Varat saglabāt pašreizējo konfigurāciju, izmantojot Dublēšana/atjaunošana funkcija. Tomēr, ja jūsu pašreizējā Kodi sistēma nedarbojas, visticamāk, nedarbosies arī jūsu izmantotais dublējums. Tāpēc varat izlaist šo darbību, ja vēlaties sākt no jauna
 25. Tagad, lai sāktu atjaunošanas procesu, noklikšķiniet uz Rūpnīcas atjaunošana

 26. Jums tiks lūgts apstiprinājums, ka vēlaties veikt rūpnīcas atjaunošanu. Klikšķiniet uz

 27. Sāksies atjaunošanas process. Kad tas būs pabeigts, jums būs jauna un svaiga Kodi versija, no kuras strādāt

Secinājums

Mēs esam parādījuši dažas no visbiežāk sastopamajām Kodi problēmām un to novēršanu. Ieteicams regulāri veikt Kodi sistēmas apkopi, lai tā darbotos pēc iespējas labāk, tāpēc tajā jāiekļauj regulāra atjaunināšana, veco pievienojumprogrammu un repozitoriju, ko vairs neizmantojat, dzēšana un dublējumkopiju izveide, ja tie ir nepieciešami. Indigo rīku komplekts ir ļoti noderīgs šo uzturēšanas funkciju veikšanai un citiem rīkiem tādu problēmu novēršanai kā kešatmiņas notīrīšana vai rūpnīcas datu atiestatīšana.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums ir palīdzējusi, ja jums ir problēmas ar Kodi! Ja jums ir radusies cita problēma ar Kodi un nezināt, kā to novērst, vienkārši atstājiet mums komentāru tālāk, un mūsu kopiena, iespējams, varēs palīdzēt.

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10