Kā savienot Bluetooth austiņas operētājsistēmā Windows 10

Bluetooth ierīces pievienošana operētājsistēmā Windows 10ir vairāk vai mazāk tāds pats. Dodieties uz lietotni Iestatījumi vai vadības paneli, atrodiet pareizo iestatījumu ekrānu un pievienojiet Bluetooth ierīci. Bluetooth skaļruņiem, tālruņiem, tastatūrām, pelei un austiņām process ir vienāds. Tomēr ir izņēmumi, un jūs atklāsiet, ka ne vienmēr ir viegli savienot Bluetooth austiņas operētājsistēmā Windows 10. Problēmas ir mazāk saistītas ar operētājsistēmu Windows 10, bet vairāk ar austiņām.

Pamatpārbaudes

Pārliecinies;

  • Bluetooth operētājsistēmā Windows 10 ir pareizi iestatīts. Ja jums ir bijisBluetooth problēmasizmantojot citas ierīces, tās ir jālabo, pirms varat pievienot ierīci.
  • Pārliecinieties, vai ierīce, t.i., Bluetooth austiņas, ir pareizi uzlādētas. Turklāt pārliecinieties, vai tas nav savienots pārī un nav savienots ar citu ierīci, piemēram, tālruni.
  • Pārliecinieties, vai ierīce atrodas diapazonā.

Ko tev vajag

Jums būs nepieciešams;  • Jūsu Bluetooth austiņas pa rokai
  • Bluetooth austiņu rokasgrāmata. Droši vien varat to atrast tiešsaistē, ja esat pazaudējis komplektā esošo.

Bluetooth austiņu savienošana pārī

Bluetooth austiņas nav paredzētas lietošanai ar tālruņiem. Gandrīz viss, ko var savienot ar Bluetooth ierīci, var savienot pārī un izveidot savienojumu ar jūsu austiņām. Lai Bluetooth austiņas netiktu savienotas pārī vai savienotos ar nesankcionētām ierīcēm, tām bieži ir veids, kā autentificēt savienojumu. Bieži vien tas tiek autentificēts, nospiežot vai nospiežot un turot pogu uz austiņām. Šeit tiek izmantota jūsu austiņu rokasgrāmata. Skatiet sadaļu, kurā ir norādīts, kā tās savienot pārī. Norādījumi var būt par tālruni, taču tie darbosies arī citās ierīcēs.

Savienojuma izveide operētājsistēmā Windows 10

Bluetooth austiņas var pievienot gan lietotnē Iestatījumi, gan vadības panelī. Ja vēlaties izmantot lietotni Iestatījumi, atveriet to un dodieties uz iestatījumu grupu Ierīces. Atlasiet Bluetooth un citas ierīces.

Ja vēlaties izveidot savienojumu, izmantojot vadības paneļa programmu, atveriet programmu File Explorer un atrašanās vietas joslā ielīmējiet tālāk norādīto.

|_+_|

Gan lietotnē Iestatījumi, gan vadības paneļa lietotnē meklējiet pogu Pievienot ierīci. Kad operētājsistēma Windows 10 sāk meklēt ierīci, ierīcē ir jāieslēdz savienošanas pārī režīms. Nospiediet pogu vai nospiediet un turiet pogu, kas pārslēdz austiņas savienošanas pārī režīmā. Windows 10 neatklās ierīci, ja vien tā nav pāra režīmā.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu būt iespējai savienot Bluetooth austiņas gan no lietotnes Iestatījumi, gan no vadības paneļa lietotnes, tomēr, ja viena neizdodas, vienmēr mēģiniet izveidot savienojumu no otras lietotnes.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10