Kā rediģēt Bitmoji noskaņojumus Snapchat

Snapchat ļauj savam snapcode pievienot savu fotoattēlu. Varat atteikties no attēla, taču jūsu mirkļa kods paliek tukšs, un vidū ir tikai balts spoks. Nesenais Snapchat atjauninājums to ir mainījis. Ja savam Snapchat kontam esat izveidojis bitmodži iemiesojumu, tas tiek automātiski pievienots jūsu snapcode, ja jums nav profila attēla. Varat arī rediģēt bitmoji noskaņas pakalpojumā Snapchat.

Rediģējiet Bitmoji noskaņas pakalpojumā Snapchat

Pārliecinieties, vai esat izveidojis abitmoji iemiesojums jūsu Snapchat kontam. Atveriet Snapchat un augšējā kreisajā stūrī pieskarieties bitmoji. Profila ekrāna augšējā kreisajā stūrī pieskarieties “Rediģēt Bitmoji”. Tas jūs novirzīs uz Bitmoji ekrānu. Pieskarieties vienumam Mainīt manu Bitmoji pašbildi.Nākamajā ekrānā atlasiet noskaņojumu, ko vēlaties iestatīt savai bitmodži, un apakšā pieskarieties “Gatavs”. Jūsu Bitmoji tiks automātiski atjaunināta.

SAISTĪTA LASĪJUMS : Labākais VPN, lai atbloķētu Snapchat jebkur .

Šī ir jauna Snapchat funkcija, tāpēc jums būs jāatjaunina lietotne, lai to iegūtu. Ja jūsu snapcode ir pievienots savs attēls, jums tas būs jānoņem, lai tam pievienotu savu bitmodži iemiesojumu.

Noņemiet profila attēlu no Snapchat

Atveriet Snapchat. Pieskarieties spoku vai bitmodži ikonai sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Tas jūs novirzīs uz jūsu profila ekrānu. Pieskarieties savam momentkodam. Snapcode ekrānā pieskarieties atpakaļgaitas bultiņas pogai tveršanas pogas labajā pusē. Snapchat apstiprinās, vai vēlaties noņemt savu profila attēlu. Pieskarieties “Noņemt” un esat pabeidzis.

Ja esat tādu izveidojis, Snapchat nekavējoties pievienos jūsu bitmoji iemiesojumu snapcode.

Jābrīdina, ka, tāpat kā visas jaunās Snapchat funkcijas, arī šī funkcija tiek pakāpeniski pieejama lietotājiem visā pasaulē. Pirms profila attēla noņemšanas no Snapchat pārbaudiet, vai tas tiks aizstāts ar jūsu bitmoji iemiesojumu.

Lai to pārbaudītu, profila ekrāna augšējā kreisajā stūrī pieskarieties savam bitmoji iemiesojumam. Ja Bitmoji ekrānā redzat opciju Rediģēt manu Bitmoji pašbildi, šī funkcija ir ieviesta jūsu kontā. Ja neredzat šo opciju, Snapchat nepievienos jūsu bitmoji iemiesojumu jūsu momentkodam.

Risinājums šajā gadījumā ir vienkārši pagaidīt. Snapchat funkciju ieviešana visā pasaulē neaizņem daudz laika. Tas ir tikai laika jautājums, līdz jūs to saņemsit. Maksimālais, jums jāgaida tikai nedēļa. Protams, pārliecinieties, vai esat atjauninājis lietotni un vai ir konfigurēts un savienots ar jūsu Snapchat kontu bitmoji iemiesojums.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10