Kā pievienot Microsoft Store spēles Steam operētājsistēmā Windows 10

Steam nav vienīgā vieta, kur varatinstalēt spēles no. Ir arī citas platformas/lietotnes, kurās var palaist spēles, piemēram, Xbox un Xbox lietotne vaiMicrosoft veikals. Jāatzīst, ka neviens īsti neiet uz Microsoft veikalu meklēt spēles, taču dažas spēles var atrast tikai tur. Pat ja jums ir priekšroka Steam, jums joprojām var būt viena vai divas spēles no Microsoft veikala. Ja tā, iespējams, vēlēsities pievienot šīs Microsoft Store spēles Steam. Lūk, kā.

Steam ļauj pievienot spēles, kas nav Steam, bet Microsoft Store lietotnes netiks rādītas sarakstā. To apiet ir nepieciešams, taču šķiet, ka tas nedarbojas operētājsistēmā Windows 10 1809. Steam joprojām ir iespējams pievienot Microsoft Store spēli, un process patiesībā ir daudz vienkāršāks.

Microsoft Store spēles pakalpojumā Steam

Lai pakalpojumā Steam pievienotu Microsoft Store spēles, tas ir nepieciešams lejupielādēt un instalējiet lietotni UWPHook. Palaidiet lietotni un instalēto programmu sarakstā atlasiet spēli, kuru vēlaties pievienot Steam. Noklikšķiniet uz pogas Eksportēt atlasītās lietotnes uz Steam.Ja darbojas Steam, aizveriet to no sistēmas teknes un pēc tam palaidiet lietotni. Atveriet Steam un noklikšķiniet uz Bibliotēka. Spēlei vajadzētu parādīties jūsu bibliotēkā. Noklikšķinot uz pogas Spēlēt, spēle tiks palaista.

Kad pievienojat spēles Steam, tajā tiek reģistrēts spēles laiks. Izņemot to, tam nav citu priekšrocību. Ja vēlaties, varat arī iestatīt spēles kategorijas.

Ja kādreiz vēlaties noņemt lietotni no Steam, tas ir vienkārši. Atveriet lietotni, dodieties uz savu bibliotēku un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles. Konteksta izvēlnē atlasiet opciju “Dzēst saīsni”, un spēle vairs nebūs pieejama.

Ja jums ir citas spēles, t.i., spēles, kas nav Microsoft Store un kuras vēlaties pievienot Steam, varat to izdarīt. Viss, kas jums jādara, ir doties uz savu Steam bibliotēku un apakšā noklikšķiniet uz mazās plusa pogas. Izvēlnē atlasiet “Pievienot spēli, kas nav Steam spēle” un atlasiet tās spēles EXE, kuru vēlaties pievienot.

Šis Microsoft Store spēļu ierobežojums pastāv tikai tāpēc, ka spēles ir UWP lietotnes, un tām ir ierobežojumi, kādi nav parastajām darbvirsmas lietotnēm. Būtībā tas ir EXE faila trūkums, kas neļauj Steam to atrast un pievienot savai bibliotēkai.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā