Kā pārbaudīt, vai jums ir Skylake vai Kaby Lake procesors

Drošības ielāpi priekšSakustun Spectre izplatās. Gan Microsoft, gan Apple ir ātri atraduši ielāpus, kas zināmā mērā atrisina problēmu. Šīs kļūdas ir milzīgas, un, lai gan tām ir pieejams ielāps, tam ir cena; procesora ātrums. Microsoft ir sniedzis detalizētu skaidrojumu par ielāpu ietekmi. Šķiet, ka lietotāji, kuriem ir Skylake vai Kaby Lake procesors, veiktspējas kritumu redzēs tikai ar vienu cipariem. Pēc Microsoft domām, tā būs niecīga milisekundes atšķirība. Vecāki procesori, piemēram, Haswell procesori, iegūs būtiskāku triecienu. Tas var likt jums domāt, kāda būs jūsu procesora veiktspēja.

Intel procesori, kas tiek pārdoti kā atsevišķa aparatūra vai komplektā ar klēpjdatoriem, netiek pārdoti kā Skylake, Kaby Lake vai Haswell. Mēs zinām šos procesorus pēc to parastajiem nosaukumiem, piemēram, Core i3 vai Core i5 vai Core i7. Mēs zinām, kāda ir procesora paaudze, taču Skylake un Kaby Lake nav parasti sastopami termini.

Skylake un Kaby Lake, kā arī Haswell ir koda nosaukumi, ko Intel piešķir saviem procesoriem, kad tie tiek izstrādāti. Šie koda nosaukumi ir raksturīgi noteiktam mikroarhitektūras veidam. Kad Intel izstrādā jaunu arhitektūru, tas uz tā veidotajām mikroshēmām piešķir jaunu koda nosaukumu. Tas nozīmē, ka jums var būt Haswell, Skylake vai Kaby Lake procesors, to nezinot. Lūk, kā pārbaudīt.Skylake vai Kaby Lake procesors

Vienkāršākais veids, kā noskaidrot procesora koda nosaukumu, ir lejupielādēt lietotni ar nosaukumu CPU Z . Tā ir bezmaksas lietotne, kas var uzskaitīt informāciju par jūsu sistēmas aparatūras komponentiem. Starp daudzajām funkcijām tas var identificēt koda nosaukumu, kas pieder jūsu procesoram. Lejupielādējiet, instalējiet un palaidiet lietotni.

Dodieties uz cilni CPU un skatiet vērtību koda nosaukuma laukā.

Tiklīdz jūs zināt, kāds procesors jums ir, jūs zināt, ko sagaidīt veiktspējas samazināšanās ziņā. Ja atklājat, ka izmantojat īpaši vecu procesoru, kas ievērojami pasliktinās veiktspēju, jūs nevarat darīt neko citu kā tikai jaunināšanu. Jābrīdina, ka pašlaik jaunākā Intel procesora iegūšana nodrošinās jums labāku veiktspēju, taču tas neizlabos Spectre kļūdu. Lai Spectre kļūda tiktu patiesi izlabota, Intel būs jāmaina savu mikroshēmu arhitektūra. Pašlaik tas noliedz nepieciešamību pēc tā, taču ielāpi maz palīdzēs aizsargāties pret Spectre. Zinot to, saprātīgi izvēlieties, uz kuru procesoru jaunināt.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10