Kā novērst pārāk daudz Steam pieteikšanās kļūdu no tīkla kļūdas

Steam ir spēļu platforma, un jūs varētu domāt, ka drošībai tajā nav lielas nozīmes. Galu galā, ko kāds grasās nozagt? Jūsu sasniegumi spēlē? Ja jūs Pērciet spēles Steam , un to dara visi, jūsu norēķinu informācija, nemaz nerunājot par tālruņa numuru, ir divas lietas, kas varētu interesēt potenciālos hakerus.

Tāpēc, ja jums ir pārāk daudz neveiksmīgu mēģinājumu ilgstoši, Steam jūs bloķēs. Tiek parādīts kļūdas ziņojums. Īsā laika periodā ir bijis pārāk daudz pieteikšanās kļūdu no jūsu tīkla. Lūdzu, uzgaidiet un vēlāk mēģiniet vēlreiz.

Ir bijis pārāk daudz pieteikšanās kļūmjuSteam pārāk daudz pieteikšanās kļūmju no jūsu tīkla

Problēma ar šo kļūdas ziņojumu ir tāda, ka tas nenosaka, cik ilgi īss laika periods ‘vajadzētu būt.

Lūk, kā jūs varat novērst pārāk daudz Steam pieteikšanās kļūdu tīkla kļūdas dēļ.

1. Uzgaidiet 30 minūtes

“Īsais laika periods” ir 30 minūtes garš. Ja jums ir šis laiks, uzgaidiet un pēc tam piesakieties Steam. Kļūda pazudīs, lai gan joprojām var tikt prasīts ievadīt CAPTCHA kodu.

2. Dažāds tīkls

Galvenā problēma, izņemot to, ka esat aizmirsis paroli un veicis pārāk daudz mēģinājumu to uzminēt, ir tā, ka visi mēģinājumi tika veikti no viena tīkla.

Steam tagad ir aizdomīgs par šo tīklu, un jums ir noteikts stingrs aizliegums to izmantot, lai pierakstītos. Ātrs risinājums ir izmantot citu tīklu, lai pierakstītos.

Tagad nevienam nav pieejams otrs interneta pieslēgums, ja Steam savam tīklam uzliek mīkstu aizliegumu. Tātad jums ir divas alternatīvas; mobilais tīklājs vai VPN.

3. Mobilais tīklājs

Ikvienam ir tālrunis, un lielākā daļa, ja ne visi, mūsdienu Android tālruņi un visi iPhone tālruņi to atļaujizveidot karsto punktu. Varat savienot datoru vai klēpjdatoru ar tālruņa tīklāju un pieteikties Steam.

Izmantojiet Steam ar tīklāju trīsdesmit minūtes, pēc tam varat pārslēgties atpakaļ uz galveno savienojumu. Tas patērēs jūsu mobilos datus, tāpēc rūpīgi pārdomājiet, pirms izvēlaties šo risinājumu.

4. VPN

Steam ir nepieciešams, lai domātu, ka veidojat savienojumu no cita tīkla, nevis tā, no kura veicāt tik daudz neveiksmīgu mēģinājumu. Lai to izdarītu, apsveriet iespēju izmantot VPN.

VPN maskēs jūsu IP un ļaus jums apiet mīksto aizliegumu. Ja jau izmantojat VPN, atvienojiet to un tieši izveidojiet savienojumu ar internetu. Gala rezultāts būs tāds pats.

Kad 30 minūšu aizliegums beidzas, varat izmantot Steam kā parasti, t.i., ar VPN vai bez tā.

Noteikti izvēlieties labu VPN, ja tas ir jūsu ceļš. Daži VPN neveic labu darbu, maskējot jūsu IP, savukārt citi nešifrē trafiku.

NordVPN

Apmeklējiet vietni nordvpn.com

Mēs iesakām izmantot NordVPN ja meklējat labāko VPN pakalpojumu. Tas ir ātrs un uzticams, kā arī tikpat drošs, cik tas ir. Arī Hostingdale lasītāji varsaņemiet 68% atlaidi 2 gadu plānam.

Izlasiet mūsu visuNordVPN apskats.

Pros
  • Serveri, kas optimizēti Netflix atbloķēšanai
  • Ātri un stabili savienojumi
  • Pievienojiet līdz 6 ierīcēm vienlaikus
  • Atrodas Panamā
  • 30 dienu naudas atdošanas garantija.
Mīnusi
  • Lietojumprogrammu savienojums dažkārt var būt lēns.

Steam pārāk daudz aktivizācijas mēģinājumu?

Vai jūs saskārāties ar Steam pārāk daudz pieteikšanās kļūmju no jūsu tīkla kļūda? Kā jums izdevās to apiet? Vai kāds no iepriekšminētajiem jums palīdzēja?

Mēs labprāt vēlētos dzirdēt no jums, tāpēc informējiet mūs tālāk esošajos komentāros.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā