Kā lietot Xbox One kontrolierus, izmantojot Bluetooth operētājsistēmā Linux

Atšķirībā no citiem Bluetooth kontrolieriem,Xbox One kontrolieris nesadarbosies ar Linux bez izmaiņām. Iemesls? Tā iekšpusē esošajā Bluetooth mikroshēmā ir iespējota DRM funkcija, kas neļauj tai veiksmīgi izveidot savienojumu pārī.

Šajā rokasgrāmatā mēs apskatīsim, kā atspējot DRM funkciju, kas padara neiespējamu Xbox One kontroliera savienošanu pārī ar Linux, izmantojot Bluetooth. Turklāt mēs jūs iepazīstināsim ar savienošanas pārī procesu.

Piezīme: lai šī rokasgrāmata būtu veiksmīga, jūsu Linux datorā ir jābūt iespējotam Bluetooth.Īslaicīgi atspējot Ertm

Ja savā Linux datorā neplānojat bieži izmantot Xbox One kontrolieri, izmantojot Bluetooth, vislabāk ir atspējot Ertm, nevis uz laiku to izslēgt. Lai īslaicīgi atspējotu Ertm, vispirms atveriet termināļa logu. Lai atvērtu termināļa logu, nospiediet Ctrl+Alt+T vai Ctrl+Shift+T uz tastatūras. Pēc tam izpildiet tālāk sniegtos soli pa solim sniegtos norādījumus.

1. darbība: Paaugstiniet termināļa sesiju no sava Linux datora lietotāja konta uz Root. Piekļuve Root ir obligāta, jo nav iespējams izslēgt Ertm, to nedarot.

|_+_|

2. darbība: Pēc saknes piekļuves iegūšanas savā Linux terminālī izmantojiet bash tālāk norādīto komandu, lai īslaicīgi izslēgtu Ertm funkciju Bluetooth.

|_+_|

Kad būs izpildīta iepriekš minētā komanda, Ertm funkcija tiks īslaicīgi atspējota, un jūs varēsiet savienot Xbox One kontrolieri ar savu sistēmu. Tomēr paturiet prātā, ka komanda darbosies tikai pēc sistēmas pārstartēšanas.

Neatgriezeniski atspējot Ertm

Ja esat smags Linux spēlētājs, vislabākais darbības veids ir neatgriezeniski atspējot Ertm funkciju, lai jums vairs nebūtu ar to jārēķinās. Ir daudz dažādu veidu, kā izslēgt Ertm. Tomēr labākā pieeja ir instalēt Xpadneo kodola moduli. Tas automātiski atspējoja Ertm un pievieno arī dažus Xbox One kontrollera uzlabojumus. Lai Xpadneo darbotos un Ertm tiktu neatgriezeniski atspējots, izpildiet tālāk sniegtos soli pa solim sniegtos norādījumus.

1. darbība: Atveriet termināļa logu, nospiežot Ctrl+Alt+T vai Ctrl+Shift+T uz tastatūras. Pēc tam, izmantojot tālāk norādītās instalēšanas komandas, instalējiet Xpadneo izveidei nepieciešamās atkarības.

Ubuntu/Debian

|_+_|

Fedora

|_+_|

Arch Linux

|_+_|

2. darbība: Izmantojot Git rīku Linux komandrindā, lejupielādējiet jaunāko Xpadneo versiju savā datorā.

|_+_|

3. darbība: Pārvietojiet termināļa logu uz |_+_| mapi ar CD komandu un palaidiet skriptu install.sh, lai instalētu Xpadneo kodola moduli, efektīvi atspējojot Ertm uz visiem laikiem jūsu Linux sistēmā.

|_+_|

Kad Xpadneo instalēšana jūsu Linux datorā ir pabeigta, restartējiet to. Pēc atkārtotas pieteikšanās Ertm tiks izslēgts un jūsu Xbox One kontrolleris būs gatavs savienošanai pārī.

Xbox One kontrollera savienošana pārī, izmantojot Bluetooth

Lai savienotu pārī Xbox One kontrolieri, izmantojot Bluetooth, vispirms atvienojiet Xbox One konsoli, ja tāda jums pieder. Tas var mēģināt izveidot savienojumu pārī ar konsoli, kamēr izveidojat savienojumu ar Bluetooth, ja tas nav atvienots, kas var traucēt Bluetooth savienošanas pārī procesu. Ir arī diezgan kaitinoši saskarties ar Xbox One konsoli, kas ieslēdzas, kad tā nav vajadzīga.

Pēc Xbox One konsoles atvienošanas paceliet kontrolieri un uz sekundi turiet nospiestu Xbox pogu kontrollera centrā. Ja tas tiek izdarīts pareizi, Xbox One kontrolleris tiks ieslēgts.

Kad Xbox One kontrolieris ir ieslēgts, ir pienācis laiks pārslēgt ierīci Bluetooth skenēšanas režīmā. Lai to izdarītu, skatieties uz kontrollera augšpusi, kas atrodas starp diviem buferiem un aktivizētājiem, un turiet nospiestu sinhronizācijas pogu.

Turiet nospiestu Xbox One kontrollera sinhronizācijas pogu, līdz Xbox One logotipa poga kontrollera centrā ātri mirgo. Ja Xbox One poga nemirgo ātri, izņemiet baterijas no kontrollera, lai to izslēgtu, un mēģiniet vēlreiz.

Kad Xbox One kontrolleris ir ieslēgts Bluetooth savienošanas pārī režīmā, izpildiet tālāk sniegtos soli pa solim sniegtos norādījumus.

1. darbība: Linux darbvirsmas panelī atrodiet Bluetooth ikonu un noklikšķiniet uz tās ar peli. Pēc tam atveriet Bluetooth iestatījumus.

2. darbība: Bluetooth iestatījumos sadaļā Ierīces meklējiet savu Xbox One kontrolieri. Kad tas notiek, noklikšķiniet uz tā ar peli. Atlasiet to, lai savienotu pārī ar savu Linux datoru.

Padziļinātas instrukcijas savienošanai pārī

Ir daudz dažādu veidu, kā savienot pārī Bluetooth ierīces ar Linux darbvirsmu, un katrā darbvirsmas vidē tiek izmantota nedaudz atšķirīga Bluetooth savienojuma lietotne. Ja nevarat izdomāt, kā savienot pārī Xbox One kontrolieri ar Linux datoru, ievērojot iepriekš sniegtos norādījumus,lūdzu, izpildiet mūsu padziļināto ceļvedi par Bluetooth ierīču savienošanu pārī operētājsistēmā Linux.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10