Kā lietot Omegle operētājsistēmā iOS

Internets ir devis mums atklātību pilnīgi jaunai iespēju pasaulei, un, pieaugot sociālajiem medijiem un tērzēšanas vietnēm, saziņa ar citiem tagad ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Ja jums patīk ideja sazināties ar svešinieku, Omegle var būt tā vērts, lai mēģinātu. Tā ir bezmaksas tērzēšanas vietne, kurā varat sazināties ar svešinieku no jebkuras vietas pasaulē. Izklausās jautri, vai ne? Turklāt nav nepieciešams lejupielādēt lietotni, lai to izmantotu savā tālrunī, jo vietne darbojas arī mobilajā ierīcē. Tomēr, ja izmantojat iPhone, jums varētu rasties jautājums kā lietot Omegle operētājsistēmā iOS . Turpiniet lasīt rakstu, lai uzzinātu vairāk par to.

Kā lietot Omegle

Omegle lietošana ir tikpat vienkārša kā vietnes Omegle.com apmeklēšana un teksta vai video tērzēšanas opcijas izvēle. Varat arī pievienot savas intereses par to, par ko vēlaties runāt. Pēc tam jūs izveidosit savienojumu ar svešinieku, kuram ir līdzīgas intereses.Lai to izmantotu tālrunī, pēc pārlūkprogrammas atvēršanas ir jāievēro tie paši norādījumi. Ja esat iOS lietotājs, process ir nedaudz atšķirīgs, jo vietnē neatradīsit video tērzēšanas opciju. Tātad, kā jūs izmantojat Omegle operētājsistēmā iOS? Jums būs prieks uzzināt, ka ir divi ļoti vienkārši veidi, kā to izdarīt.

1. Pieprasiet darbvirsmas vietnes opciju

Pirmā iespēja ir skatīt Omegle vietnes darbvirsmas versiju operētājsistēmā iOS. Lai to izdarītu, atveriet pārlūkprogrammu Safari un apmeklējiet vietni Omegle.com. Ja izmantojat operētājsistēmu iOS 13, darbvirsmas versiju var pieprasīt, noklikšķinot uz ikonas aA augšējā kreisajā stūrī pirms adreses joslas. iOS 12 vai vecākas versijas lietotājiem būs jāpieskaras un jātur atsvaidzināšanas poga blakus adreses joslai un jāizvēlas darbvirsmas vietne.

3. Lejupielādējiet Puffin Browser

Otrā iespēja izmantot Omegle operētājsistēmā iOS, ir izveidot savienojumu ar vietni pārlūkprogrammā Puffin. To var bez maksas lejupielādēt no App Store, un jums tiks lūgts noskatīties vienreizēju videoklipu. Pārlūkprogrammas iestatījumos varat iespējot vietni Always Desktop un pēc tam izmantot Omegle video tērzēšanu.

Omegle iezīmes

Šī vietne, kas tika atklāta 2009. gadā, ir pacēlusi tiešsaistes tērzēšanas scenāriju uz nākamo līmeni. Funkcija, kas izceļ Omegle, ir tāda, ka tajā nav jāreģistrējas. Tas nozīmē, ka jūsu informācija, piemēram, vārds un atrašanās vieta, paliek anonīma, līdz kopīgojat to ar svešinieku.

2010. gadā tika ieviesta video tērzēšanas iespēja, kuru lietotāji uzņēma ar lielu dedzību. Kad esat izvēlējies video tērzēšanas iespēju, jūs un svešinieks varēsit redzēt un sarunāties viens ar otru. Video tērzēšana tiek pārraudzīta, lai pārbaudītu jebkādas nevēlamas darbības un politiku pārkāpumus.

Omegle tagad arī ļauj izmantot spiegošanas režīmu, kurā varat uzdot jautājumu diviem svešiniekiem, kuri piedalās sarunā. Kā spiegs varat skatīt sarunu starp diviem svešiniekiem, kuriem uzdevāt jautājumu. Izmantojot spiegošanas režīmu, jūs varat arī apspriest jautājumu, ko spiegs jums ir uzdevis ar citu svešinieku.

Lietas, kas jāpatur prātā, lietojot Omegle

Tāpat kā visās citās sociālo mediju vietnēs un tiešsaistes tērzēšanas platformās, izmantojot Omegle, jums jābūt piesardzīgam. Vietne ir ieteicama tikai personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. To var lietot arī bērni, kas vecāki par 13 gadiem, taču tikai vecāku uzraudzībā. Tas ir tāpēc, ka ir bijuši gadījumi, kad plēsēji izmanto Omegle, lai mērķētu un izmantotu nepilngadīgos.

Vēl viens iemesls bažām ir tas, ka nav iespējams apturēt nepilngadīgos, kuri izliekas par pieaugušajiem. Lai gan videoklipi ir regulēti, ir neregulēta sadaļa, no kuras viņi var piekļūt necenzētam saturam. Izbaudiet socializāciju, atrodiet cilvēkus ar līdzīgām interesēm un iegūstiet jaunus draugus, rūpīgi izmantojot šo platformu.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā