Kā labot Skype kameru, kas nedarbojas operētājsistēmā Windows 10

Ir vairāki iemesli, kāpēc jūsu Skype kamera var nedarboties. No nepareiziem kameras iestatījumiem līdz nesaderīgiem kameras draiveriem un fiziski bojātai ierīcei; tas var būt jebkas. Lielākā daļa lietotāju, kas saskaras ar Skype kameras problēmām, izmanto ārēju tīmekļa kameru. Kameras problēma nav īpaši izplatīta tādās ierīcēs kā klēpjdatori un planšetdatori, kas ir aprīkoti ar integrētām kamerām. Šajā rokasgrāmatā mēs pastāstīsim par dažiem risinājumiem, kurus varat izmantot, lai labotu kameru Skype videozvaniem.

Skype kamera nedarbojas operētājsistēmā Windows 10

Skype kamera nedarbojas - Windows 10

1. Pārinstalējiet Skype

Acīmredzamais risinājums ir atinstalēt Skype, lejupielādēt jaunāko versiju un atkārtoti instalēt to. Lūk, kā to izdarīt. 1. Atveriet Iestatījumu lietotne un dodieties uz Lietotņu grupa iestatījumus. Izvēlieties Lietotnes un funkcijas cilne.
 2. Sarakstā noklikšķiniet uz Skype un atlasiet Atinstalēt .
 3. Tagad Restartējiet sistēmu .
 4. Dodieties uz Microsoft veikals lejupielādēt jaunāko versiju .
 5. Vienreiz tu pārinstalējiet Skype , pārliecinieties, vai iestatījumos varat pārbaudīt savu mikrofonu un kameru.

Tam vajadzētu novērst lielāko daļu Skype videozvana kameras problēmu.

2. Pārbaudiet kameru citās lietotnēs

Pārbaudiet, vai problēmas ar kameru nav radušās tikai Skype. Izmantojiet citu lietotni, jebkuru lietotni, lai pārbaudītu, vai tā var noteikt kameru. Operētājsistēmai Windows 10 ir pieejama kameras programma, ko varat izmantot šīs pārbaudes veikšanai.

 1. Atveriet Sākt izvēlne .
 2. Dodieties uz Lietotņu saraksts un meklējiet Kameras lietotne .
 3. Atveriet to un pārbaudiet, vai lietotne var iegūt no tās plūsmu.

Ja kamera nevainojami darbojas citās lietotnēs un rada problēmas tikai ar skype, tā ir tikai Skype problēma. Ja kamera nedarbojas arī citās videozvanu lietotnēs, tā var būt kameras draivera problēma vai fiziski bojājumi.Lūk, kā varat novērst kameras problēmas.

3. Web kameras konfigurācija Skype

Skype ļauj lietotājiem izvēlēties, kuru tīmekļa kameru izmantot. Ja jums ir tikai viena tīmekļa kamera, tā ir jāatlasa automātiski, taču dažos gadījumos Skype to neatlasa.

 1. Atveriet Skype lietotne un noklikšķiniet uz elipses (trīs punkti), kas atrodas tieši blakus jūsu profila attēlam. Izvēlieties Iestatījumi .
 2. Dodieties uz Cilne Audio un video .
 3. Atveriet nolaižamajā izvēlnē Kamera un atlasiet vienīgo, ko vēlaties izmantot.
 4. Ja kamera nav norādīta nolaižamajā izvēlnē, Skype nevar to noteikt. Izmēģiniet kādu no citiem risinājumiem sarakstā.

4. Tīmekļa kameras konfidencialitātes iestatījumi

Sistēmā Windows 10 tagad ir privātuma funkcija, kas ļauj iespējot vai atspējot integrēto vai pievienoto tīmekļa kameru. Lai pārbaudītu kameras konfidencialitātes iestatījumus, veiciet šīs darbības

 1. Atveriet Iestatījumu lietotne un dodieties uz Privātuma grupa iestatījumus.
 2. Izvēlieties Kamera no kreisās rūts.
 3. Pārliecinieties, ka redzat ' kameras piekļuve šai ierīcei ir ieslēgta ‘ ziņa. Ja tā nav, noklikšķiniet Mainīt un iespējojiet to.
 4. Pēc tam ritiniet uz leju līdz Izvēlieties, kuras programmas var piekļūt jūsu kamerai opciju un ieslēdziet Skype pogu.
 5. Tagad atveriet Skype, dodieties uz video iestatījumiem, un tur tiks parādīta tīmekļa kamera. Izvēlieties to.

5. Atjauniniet tīmekļa kameras draiverus

Dažreiz tīmekļa kamera nedarbojas Skype novecojušas tīmekļa kameras programmatūras dēļ. Tas parasti notiek Windows 10 sistēmās, kas ir integrētas ar tīmekļa kameru. Tālāk ir norādītas darbības, lai atjauninātu tīmekļa kameras ierīces draiverus.

 1. Atvērt Ierīču pārvaldnieks.
 2. Paplašiniet vai nu Attēlveidošanas ierīces vai kamera . Tas ir atkarīgs no kameras, kas jums ir.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz kamerasnosaukums – mūsu gadījumā tā ir Integrētā kamera – noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri .
 4. Pagaidiet, līdz Windows meklēs automātiski atjaunināts draiveris un instalējiet visu, ko tā iesaka.
 5. Restartējiet sistēmuun pēc tam atveriet Skype.

6. Atinstalējiet un atkārtoti instalējiet tīmekļa kameras draiverus

Dažreiz ierīce netiek instalēta pareizi. Atkal, tas ir biežāk sastopams ar ārējām kamerām, bet iekšējās var saskarties ar to pašu problēmu, īpaši pēc Windows atjaunināšanas.

 1. Atvērt Ierīču pārvaldnieks un paplašināt vai nu Kamera vai attēlveidošanas ierīces .
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz savas kamerasun atlasiet Atinstalējiet ierīci .
 3. Kad ierīce ir atinstalēta, noklikšķiniet uz Poga Meklēt aparatūras izmaiņas atrodas ierīces pārvaldnieka augšējā joslā.
 4. Aparatūras skenēšana atklās kameru un automātiski instalējiet draiverus kā atsevišķu vai kā Windows atjauninājumu. Ieteicams ļaut Windows automātiski instalēt jūsu kameras draiverus, jo manuāla instalēšana var radīt problēmas, ja tā netiek veikta pareizi.
 5. Restartējiet sistēmuun atveriet Skype video iestatījumus un pārbaudiet, vai kamera darbojas.

7. Windows atjaunināšana

Windows atjaunināšana var arī palīdzēt novērst problēmu ar Skype kameru. Microsoft ir izlaidusi daudzus kumulatīvus un atsevišķus atjauninājumus, kas novērš, piemēram, šīs kļūdas. Lai atjauninātu Windows:

 1. Atveriet Iestatījumu lietotne un dodieties uz Atjaunināšana un drošība iestatījumu grupa. Izvēlieties Windows atjaunināšanas cilne .
 2. Tagad noklikšķiniet uz Meklēt atjauninājumus pogu un ļaujiet sistēmai Windows lejupielādēt jaunākos atjauninājumus jūsu datoram.
 3. Kad atjauninājumi ir pabeigti un sistēma tiek restartēta, dodieties uz Skype > Video iestatījumi un pārbaudiet, vai tīmekļa kamera darbojas.

8. Windows atjaunināšanas atgriešana

Dažreiz Windows atjaunināšana var izjaukt tīmekļa kameras saderību ar Skype. Ja zināt, ka jaunākais atjauninājums ir radījis problēmas ar tīmekļa kameru, to vajadzētu atinstalēt. Lai atinstalētu jaunāko atjauninājumu, veiciet šīs darbības.

 1. Atvērt Failu pārlūks un atrašanās vietas joslā ielīmējiet tālāk norādīto.
|_+_|
 1. Klikšķis Skatīt instalētos atjauninājumus kolonnā pa kreisi.
 2. Meklējiet jaunākos atjauninājumus un atlasiet problemātisko atjauninājumu .
 3. Klikšķis Atinstalēt virsotnē.
 4. Atļaut atjaunināt, lai atinstalētu , un tad restartējiet sistēmu .
 5. Atvērt Skype , dodieties uz to iestatījumi un atlasiet Cilne Audio un Video lai pārbaudītu, vai kamera atkal ir atpakaļ

9. Atjauniniet Skype

Atveriet Microsoft Store lietotni un dodieties uz savu bibliotēku. Atlasiet cilni Lejupielādes un noklikšķiniet uz Pārbaudīt atjauninājumus. Atjauniniet Skype, ja ir pieejams atjauninājums.

10. Atjauniniet ārējās tīmekļa kameras draiverus

Ja Skype izmantojat ārējo tīmekļa kameru, ieteicams izmantot kameras komplektācijā iekļauto disku un atjaunināt draiverus. Ja nav pieejams disks, meklējiet kameras modeli tiešsaistē, un jūs varēsiet atrast atjauninātos draiverus. Daudzi lietotāji ir novērsuši savas Skype tīmekļa kameras problēmas (noņemamām tīmekļa kamerām), izmantojot šo metodi

Secinājums

Skype tīmekļa kameras problēma liedz jebkādu video tērzēšanu. Tā ir problēma, ko var atrisināt, izmantojot kādu no šeit sniegtajām metodēm. Ja jums ir risinājums vai šīs problēmas labojums, kopīgojiet to ar kopienu tālāk esošajā komentāru sadaļā.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izmērīt attālumu, izmantojot lietotni Google Maps Iepriekšējais Raksts

Kā izmērīt attālumu, izmantojot lietotni Google Maps

Labākās Kodi versijas Fire Stick un FireTV 2022 Lasīt Vairāk

Labākās Kodi versijas Fire Stick un FireTV 2022