Kā LABOT, ka Chrome attālā darbvirsma nedarbojas (pamācība)

Attālā piekļuve ir neticams rīks sistēmas problēmu novēršanai, un jums tai nav fiziskas piekļuves. Diemžēl attālā savienojuma iestatīšana starp diviem datoriem ne vienmēr ir vieglākais, it īpaši, ja abās sistēmās darbojas dažādas operētājsistēmas. Ir daudz lietotņu, kuru mērķis ir to padarīt vienkāršāku, taču dažas no tām ir tik tuvu kā Chrome attālās darbvirsmas rīks.

Chrome attālā darbvirsma

TheChrome attālās darbvirsmas lietotneir deviņus gadus vecs un joprojām labi izturas pret daudziem attālās piekļuves risinājumiem. Tā darbojas ar pārlūkprogrammu Chrome un pastāv arī kā atsevišķa lietotne.

Iestatot savienojumu ar Chrome attālās darbvirsmas rīku, jums ir nepieciešams; • Aktīvs interneta savienojums abās sistēmās.
 • Abās sistēmās instalēts Chrome.
 • Chrome attālās darbvirsmas rīks, kas instalēts abās sistēmās un pierakstījies tajā pašā Google kontā.

Iestatīšana ir pietiekami vienkārša, taču dažreiz savienojumu neizdodas izveidot.

Labojums: Chrome attālā darbvirsma nedarbojas

Chrome attālās darbvirsmas priekšrocība ir tā, ka to ir viegli iestatīt. Ja tas nedarbojas, t.i., nevarat izveidot savienojumu starp datoriem, arī labojums ir diezgan vienkāršs. Izmēģiniet visas tālāk norādītās darbības.

1. Pārbaudiet savienojumu

Interneta savienojumam gan resursdatorā, gan attālajā sistēmā jābūt stabilam. Pārliecinieties, vai jūsu sistēma var piekļūt internetam, un kāds to verificē attālajā sistēmā.

  Atveriet komandrindas rīkusistēmā piem. operētājsistēmā Windows 10 atveriet komandu uzvedni, operētājsistēmā macOS atveriet termināli.
 1. Palaidiet f izpildot komandu.

Operētājsistēmā Windows 10;

|_+_|

operētājsistēmā macOS;

|_+_|
 1. Pārbaudiet Laika vērtības dispersija. Ja skaitļi dramatiski pieaug un samazinās, visticamāk, jūsu interneta savienojums ir nestabils vai radīsies grūtības sazināties ar vietnēm. Novērsiet savienojuma problēmas.

2. Atinstalējiet un atkārtoti instalējiet Chrome attālo darbvirsmu

Chrome attālās darbvirsmas rīks ir gandrīz desmit gadus vecs, taču, tā kā tas ir pārlūkprogrammas rīks, tas var saskarties ar dažādām problēmām, kas neļauj izveidot savienojumu. Lietojumprogrammas atinstalēšana un atkārtota instalēšana daudzos gadījumos novērsīs problēmu.

 1. Atveriet Mērinstrumentu panelis.
 2. Iet uz Programmas> Atinstalējiet programmu.
 3. Meklējiet Chrome attālās darbvirsmas rīks instalēto programmu sarakstā un atlasiet to.
 4. Noklikšķiniet uz Atinstalēšanas poga.
 5. Ļaujiet lietotnei atinstalēt. Restartējiet sistēmu. Instalējiet Chrome attālo darbvirsmu un vēlreiz mēģiniet izveidot savienojumu.

3. Izmantojiet tīmekļa lietotni Chrome attālā darbvirsma

Chrome attālā darbvirsma pastāv kā atsevišķa lietotne, un tā var darboties, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu. Ja nevarat izveidot savienojumu ar attālo sistēmu, izmantojot lietotni, izmēģiniet tīmekļa lietotni pārlūkā Chrome.

 1. Atvērt Chrome.
 2. Apmeklējiet šo saiti .
 3. Pierakstieties ar savu Google konts.
 4. Izvēlieties sistēmulai izveidotu savienojumu ar.

4. Izdzēsiet sistēmu un pievienojiet to vēlreiz

 1. Atvērt Chrome attālā darbvirsma resursdatora sistēmā.
 2. Atrodi attālā sistēma, ar kuru mēģināt izveidot savienojumu.
 3. Noklikšķiniet uz miskastes ikonas(Atspējot attālo savienojumu) pogu blakus tai.
 4. Kad tas ir izdzēsts, atkārtoti iestatiet attālo darbvirsmu attālajā sistēmā.
 5. Kad attālā sistēma atkal tiek parādīta resursdatora sistēmā Chrome attālajā darbvirsmā, atlasiet to un izveidojiet savienojumu ar to.

5. Izveidojiet savienojumu bez PIN

Visas sistēmas, kas tiek pievienotas Chrome attālajai darbvirsmai, ir iestatītas ar PIN, kas tiek izmantots savienojuma autentificēšanai. Dažreiz šis PIN nedarbojas. Tā vietā varat mēģināt izmantot kodu.

 1. Uz attālajā sistēmā, atveriet Chrome attālo darbvirsmu .
 2. Dodieties uz Attālā atbalsta cilne.
 3. Noklikšķiniet uz Poga 'Ģenerēt kodu'.
 4. Kopīgojiet koduar personu, kas mēģina attālināti izveidot savienojumu ar sistēmu.
 5. Uz resursdatora sistēmā, atveriet Chrome attālo darbvirsmu.
 6. Dodieties uz Cilne “Attālais atbalsts”.
 7. Ievadiet kopīgoto koduar jums zem lauka “Sniegt atbalstu”.
 8. Atļaut izveidojams savienojums.

6. Pārbaudiet atļaujas

Lai Chrome attālās darbvirsmas rīks darbotos, ir nepieciešamas noteiktas atļaujas. Operētājsistēmā Windows 10 tas pieprasa visas atļaujas, kad tā ir instalēta. Operētājsistēmā macOS atļaujas tiek prasītas tikai tad, kad tās ir vajadzīgas. Neatkarīgi no tā, kuru sistēmu izmantojat, pārliecinieties, vai esat piešķīris rīkam visas tam nepieciešamās atļaujas, un pēc tam mēģiniet izveidot savienojumu.

7. Atspējojiet VPN

Ja resursdatorā vai attālajā sistēmā izmantojat VPN, izslēdziet to. Rīkam var rasties problēmas ar stabila savienojuma izveidi, kad darbojas VPN. Iespējams arī, ka jūsu VPN ir radušās problēmas vai tas nedarbojas pareizi ar attālās piekļuves rīkiem. Izslēdziet to un mēģiniet izveidot savienojumu.

Secinājums

Chrome attālā darbvirsma joprojām ir viens no vienkāršākajiem starpplatformu attālās piekļuves rīkiem. Šad un tad var rasties problēmas, taču to novēršana ir vienkārša. Izmantojot sarežģītus attālās piekļuves rīkus, piemēram, TeamViewer, lietotāji, lai iestatītu rīku, pārbauda viņiem nepazīstamus tīkla iestatījumus. Šāda rīka problēmu novēršana rada vēl lielāku vilšanos. Chrome attālā darbvirsma var aizņemt dažus mēģinājumus, lai sāktu darbu, taču pretējā gadījumā tā piedāvā stabilu savienojumu, un savienojuma izveides problēmas rodas reti.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10