Kā izveidot saīsni, lai atvērtu komandu uzvedni mapē operētājsistēmā Windows 10

Komandu uzvedni var pārvietot uz jebkuru mapi pēc jūsu izvēles, izmantojot komandu cd. Jūs varat arī atveriet komandu uzvednes logu tieši uz mapi, faila pārlūkprogrammas atrašanās vietas joslā ierakstot cmd . Ja cd komanda šķiet apnicīga un nevēlaties atvērt programmu File Explorer, varat izveidot saīsni, lai mapē atvērtu komandu uzvedni. Izmantojot saīsni, varat atvērt komandu uzvedni mapē, veicot dubultklikšķi.

Īsceļš, lai mapē atvērtu komandu uzvedni

Komandu uzvedni var palaist ar parastajām lietotāja tiesībām un ar administratora tiesībām. Varat izveidot saīsni jebkuram no tiem, taču process būs nedaudz atšķirīgs.

Pirmkārt, jums ir jāizveido saīsne uz komandu uzvedni. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir atrast komandu uzvedni programmu sarakstā izvēlnē Sākt vai meklēt to Windows meklēšanā. Izvelciet meklēšanas rezultātu un nometiet to uz darbvirsmas (pārliecinieties, ka ir redzamas darbvirsmas ikonas).Kad esat izveidojis komandu uzvednes saīsni, varat mainīt mapi, kurā tā tiek atvērta. Šeit mēs nošķirsim komandu uzvednes atvēršanas procesu kā parastam lietotājam un kā administratoram.

Atvērt kā parasts lietotājs

Šo ir vieglāk iestatīt. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Command Prompt saīsnes un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti. Logā Rekvizīti atveriet cilni Īsceļi. Laukā Sākt ievadiet pilnu ceļu uz mapi, kurā vēlaties to atvērt. Noklikšķiniet uz Lietot un aizveriet logu. Veicot dubultklikšķi uz saīsnes, mapē tiks atvērta komandu uzvedne.

Atvērt kā administrators

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Command Prompt saīsnes un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti. Logā Rekvizīti atveriet cilni Īsceļi. Šoreiz mēs rediģēsim lauku Mērķis.

Izmantojiet šo komandu, jadirektorijā, kurā vēlaties atvērt komandu uzvedniatrodas tajā pašā diskā ar jūsuWindows disks.

Sintakse

|_+_|

Piemērs

|_+_|

Ja mape atrodas citā diskā, izmantojiet tālāk norādīto komandu.

Sintakse

|_+_|

Piemērs

|_+_|

Noklikšķiniet uz Lietot. Tagad varat ar peles labo pogu noklikšķināt uz saīsnes un atlasīt opciju Palaist kā administratoram vai arī varat iestatīt, lai saīsne vienmēr darbotos kā administratoram. To var izdarīt, loga Rekvizīti cilnē Saīsne noklikšķinot uz pogas Papildu un atlasot opciju Vienmēr palaist kā administratoram.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā