Kā instalēt privātos kanālus Fire Stick

Amazon Firestick ir pārsteidzoši spējīga maza ierīce, un jūs varat paplašināt tā satura piegādes klāstu, instalējot privātos kanālus. Nekad iepriekš to nedarījis? Neuztraucieties, mēs iepazīstināsim jūs ar tālāk norādīto procesu un sniedzam vēl dažus padomus par to, kā pilnībā izmantot savu Fire TV ierīci.

Viena no lietām, kas padara Fire TV un Fire Stick tik noderīgu, ir iespēja instalēt simtiem kanālu tieši ierīcē. Lejupielādējiet lietotni no iebūvētā tirgus, un jums ir tūlītēja piekļuve ļoti daudzveidīgam saturam, sākot no TV tiešraides līdz sportam,spēles, grāvējfilmas, kodi multivides centrs , un vēl. Pats labākais, ka lielākā daļa šo lietotņu ir ļoti pieejamas vai pat bezmaksas!Varat papildināt savu Fire Stick, pievienojot saskarnei privātus kanālus, pateicoties procesam, kas pazīstams kā sānu ielāde. Tam nav nepieciešama uzlaušana vaijailbreaking, viss, kas jums jādara, ir jāatrod lietotne vai kanāls, kuru vēlaties instalēt, izmantojiet trešās puses lietotni, lai to iegūtu savā Fire Stick, pēc tam apsēdieties un izbaudiet. Tālāk mēs apspriežam privāto kanālu instalēšanas smalkumus un nepilnības Fire TV.

GALĪGĀ IZPĀRDOŠANA: 2 gadu darījums ar 70% ATLAIDI Iegūstiet VPN #1 30 dienu naudas atdošanas garantija

Labākās Fire TV VPN lietotnes

VPN ir neticami noderīgi rīki, kas jāizmanto ikvienam neatkarīgi no tā, kuras ierīces viņi izmanto. Mūsu dati tiek regulāri sūtīti visā pasaulē nešifrēti un neaizsargāti, tādējādi valsts aģentūrām ir viegli izsekot mums vai interneta pakalpojumu sniedzējiem, lai tie varētu pārdot privātu informāciju. Pat Fire TV satura straumēšana pārsūta jūsu personas datus internetā, ļaujot viegli redzēt, ko skatāties un kur dzīvojat.

Virtuālā privātā tīkla izmantošana ļauj viegli paslēpties tiešsaistē, izveidojot privātu šifrēšanas tuneli starp ierīci un internetu. Izmantojot šifrētus datus, neviens nevar noteikt, kādus videoklipus jūs straumējat, tādējādi viss tiek pasargāts no ziņkārīgo acīm. Pats labākais, ka tos ir viegli uzstādīt, un, lai tie būtu droši un droši, no jums gandrīz nav jāpieliek pūles.

Tālāk ir norādīts mūsu ieteicamais VPN pakalpojums, kas labi darbojas kopā ar Fire TV. Tas ir ātrs, par pieņemamu cenu un nodrošina jūsu datu drošību par katru cenu.

NordVPN– Droša krāpšanās un ierobežošanas beigas

NordVPN — redaktoru izvēle Apmeklējiet vietni nordvpn.com

NordVPNjau sen tiek uzskatīts par vienu no labākajiem VPN nozarē lielākajā daļā lietošanas gadījumu, taču Firestick bija izņēmums. Bet tagad Amazon Appstore ir pieejama īpaša NordVPN lietotne, kas piedāvā Fire TV pasaulē labāko VPN.

Tas nodrošina pārsteidzošu tīklu ar vairāk nekā 5800 serveriem 59 valstīs, sniedzot jums neierobežotas iespējas izpētīt jaunu, iepriekš ģeogrāfiski bloķētu saturu. Tas ir lielisks veids, kā mainīt Firestick reģiona iestatījumus, vienkārši noklikšķinot uz tālvadības pults. Turklāt šiem serveru savienojumiem ir nepārkāpjama 256 bitu šifrēšana, izmantojot NordLynx — visprogresīvāko protokolu, kas palielina aizsardzību bez ievērojama ātruma samazināšanās. Tas nozīmē straumēšanu bez bufera, ātru privāto kanālu instalēšanu un atsaucīgāku pieredzi kopumā.

NordVPN arī uztur stingru politiku bez reģistrēšanās, nodrošinot, ka tas, ko izvēlaties skatīties, vienmēr ir tikai jūsu bizness. Apvienojumā ar necaurlaidīgiem viedajiem DNS serveriem jūs varat atbloķēt pat tādas spītīgas vietnes kā Netflix, paslēpjot savas darbības no interneta pakalpojumu sniedzēja, kas bremzē zem nesalaužamas kriptogrāfijas plīvura.

Izlasiet mūsu visuNordVPN apskats.

Pros
 • Atbloķē ASV Netflix, iPlayer, Amazon Prime un citus straumēšanas pakalpojumus
 • Plašs serveru parks ar vairāk nekā 5400 dažādiem serveriem
 • Līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Nav žurnālu un šifrētu savienojumu pilnīgai privātumam
 • Naudas atdošanas garantijas politika.
Mīnusi
 • Daži serveri var darboties lēni un neuzticami
 • Atmaksas apstrāde var ilgt 30 dienas.
LABĀKAIS FIRESTICK VPN: NordVPN atbloķē visu jūsu Fire TV ierīces straumēšanas potenciālu, vienlaikus apturot ISP izsekošanu aukstā veidā. Saņemiet milzīgu 68% atlaidi 3 gadu plānam (3,71 ASV dolāri mēnesī), ko nodrošina bezrūpīga 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Privāto kanālu instalēšanas pamati

Privātie kanāli Fire Stick būtībā nozīmē savu lietotņu ielādi, parasti apk failu vai Android pakotņu veidā. Lielāko daļu laika pakalpojumi, kas izveido lietotnes, piedāvās APK lejupielādes, kurām varat viegli piekļūt, ļaujot tos satvert un ielādēt vienā mirklī.

Kuras lietotnes ir saderīgas?

Fire TV un Fire Stick izmanto modificētu Android versiju. Tas nozīmē, ka tie var darbināt gandrīz visas platformai paredzētās lietotnes, tostarp dažas spēles un utilītas. Tomēr ir daži ierobežojumi, kas jums būs jāatklāj pašam, jo ​​saderība nav tik vienkārša kā iespēja palaist lietotni. Lielākā daļa programmatūras, kas izstrādāta operētājsistēmai Android, ir paredzēta, piemēram, skārienekrāna saskarnēm, tāpēc jūs, iespējams, nevarēsit mijiedarboties ar lietotni pat pēc tās instalēšanas.

Lielākoties Android video straumēšanas lietotnes labi darbojas Fire TV un Fire Stick. Tāda programmatūra kā Kodi darbojas kā sapnis, tāpat kā Stremio un ShowBox. Jūs varat arīinstalējiet YouTube Android versiju Fire Sticklai atjaunotu zaudēto funkcionalitāti.

Vai sānu iekraušana ir droša?

Tas noteikti ir! Kanāla sānu ielādei Fire TV nav nepieciešama nekāda veida uzlaušana, pietiek tikai piekļūt ierīcei no Wi-Fi tīkla un manuāli instalēt programmatūru. Procesā tiek izmantoti Fire operētājsistēmas vietējie protokoli, lai apstrādātu visu, kas nozīmē, ka varat atinstalēt sānu ielādes lietotnes brīvajā laikā. Viss, ko jūs darāt, ir apiet Amazon iebūvētā veikala lietošanas ierobežojumu, tas arī viss. Jūtieties brīvi instalēt tik daudz privāto kanālu, cik vēlaties!

Sagatavojiet savu Fire Stick sānu ielādei

Fire TV operētājsistēma pēc noklusējuma bloķē ārējās instalācijas. Tomēr to var viegli ieslēgt, apmeklējot iestatījumu lapu. To darīt ir pilnīgi droši, Fire TV bieži pat liek jums mainīt opciju, mēģinot kaut ko ielādēt. Veiciet tālāk norādītās ātrās darbības, lai sagatavotu Fire TV sānu ielādes procesam.

 1. Dodieties uz savu Fire TV Stick iestatījumu lapa atrodas sākuma izvēlnes augšdaļā.
 2. Ritiniet pa labi un izvēlieties Ierīce
 3. Pārvietojieties uz leju uz Izstrādātāja iespējas
 4. Iestatīt Lietojumprogrammas no nezināmiem avotiem uz IESL.
 5. Pieņemiet brīdinājuma ziņojumu par ārējo lietojumprogrammu instalēšanu.

Trīs veidi, kā instalēt privātos kanālus Fire Stick

Vai esat gatavs savā Fire TV instalēt dažus jaunus kanālus? Sānu ielādes metodes ir vienkāršas un pārsteidzoši vienkāršas. Ir arī vairāki veidi, kā to paveikt, un katram no tiem ir savas stiprās un vājās puses. Tālāk mēs apskatīsim dažas no populārākajām metodēm jaunu kanālu instalēšanai jūsu Fire ierīcē. Visi no tiem ir ātri un bez maksas.

1. iespēja — lietotne Downloader

Lietotne Downloader ir bezmaksas programmatūra, ko instalējat tieši no sava Fire TV. Tas piedāvā vienkāršu saskarni ar lielu lodziņu ekrāna augšdaļā. Vienkārši ierakstiet tā apk faila URL, kuru vēlaties ielādēt no sāniem, pēc tam Downloader ienes saturu un instalē to jūsu vietā. Nevar būt vieglāk, vai ne? Vienīgais šīs metodes trūkums ir tas, ka garu vietrāžu URL ierakstīšana var būt apgrūtinoša ar Fire TV tālvadības pulti. Ja varat to pārvarēt vai ja jums ir laba Bluetooth tastatūra, esat gatavs.

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai Fire Stick pievienotu jaunus kanālus, izmantojot Downloader metodi.

 1. Atveriet Amazon lietotņu veikals savā Fire TV.
 2. Meklēt Lejupielādētājs un instalējiet programmu.
 3. Kamēr tas tiek instalēts, dodieties uz citu ierīci un atrodiet apk URL vēlaties instalēt.
 4. Atveriet programmu Downloader un ierakstiet URL .
 5. Lejupielādējiet failu izmantojot Downloader.
 6. Instalējiet to saskarnē atlasot Faili.

2. iespēja – adbLink

adbLink ir bezmaksas trešās puses programma operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Tas tiek savienots ar jūsu Fire TV, izmantojot Wi-Fi, un to var izmantot, lai pārvaldītu instalētās programmas, pievienotu jaunu saturu, noņemtu lietotnes, kas jums vairs nav vajadzīgas, vai pārlūkotu Fire ierīces failu struktūru. Tas ir nedaudz sarežģītāks nekā iepriekš minētais Downloader, taču tas sniedz jums pilnu datora saskarni, ar kuru spēlēties, kas, maigi izsakoties, ir jaudīga. Kad esat pieradis pie adbLink iestatīšanas, varat dot priekšroku tam, nevis citām metodēm.

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai iegūtu adbLink un izmantotu to jaunu kanālu instalēšanai Fire TV.

 1. Savā Fire TV Stick dodieties uz Iestatījumi > Par — tīkls un pierakstiet savu ierīci IP adrese .
 2. Datorā apmeklējiet adbLink vietne un lejupielādēt programmu jūsu operētājsistēmai.
 3. Skrien un instalējiet adbLink .
 4. Programmā adbLink noklikšķiniet uz Jauns blakus ierīču lodziņam un pievienojiet savu Fire TV Stick .
 5. Nākamajā logā ierakstiet unikālu aprakstu un IP adresi no jūsu Fire TV Stick.
 6. Jūsu datorā, lejupielādējiet apk failus, kurus vēlaties pievienot uz savu Fire Stick.
 7. Pakalpojumā adbLink noklikšķiniet uz Instalēt APK pogu.
 8. Pārejiet uz lejupielādēto failu un noklikšķiniet uz ok.
 9. adbLink automātiski instalēs lietotni jūsu Fire TV ierīcē.

3. iespēja – apps2fire

Ja jūsu mājās ir papildu Android ierīce, apps2fire var būt ātrākais veids, kā ielādēt kanālus savā Fire TV. Lietotne vienkārši nospiež instalēto programmatūru no Android ierīces uz Fire Stick. Viss, kas jums jādara, ir jāinstalē vajadzīgā lietotne un pēc tam jānosūta. Apps2fire parūpējas par visu sarežģīto darbu, dodot jums vairāk laika atpūtai un jaunā satura baudīšanai.

Izmantojiet tālāk sniegto ceļvedi, lai instalētu apps2fire, un izmantojiet to, lai Fire TV instalētu pielāgotus privātos kanālus.

 1. Atsevišķā Android ierīcē uzstādīt apps2fire no Google Play . Pārliecinieties, vai tas ir Koni izstrādātais, jo ir daži kloni.
 2. Tajā pašā ierīcē meklējiet vajadzīgo lietotni lai instalētu savā Fire TV. Instalējiet to kā parasti.
 3. Palaidiet apps2fire un ļaujiet tai izveidot sarakstu ar jūsu vietējām instalācijām.
 4. Kad skenēšana ir pabeigta, velciet izvēlni pa kreisi un pieskarieties Uzstādīt .
 5. Savā Fire TV atveriet uz Iestatījumi > Par — tīkls un pierakstiet IP adresi pa labi.
 6. Programmā apps2fire ievadiet savu Fire TV IP adresi no iepriekš minētās darbības, pēc tam pieskarieties Saglabāt.
 7. Dodieties uz Cilne Vietējās lietotnes un ritiniet uz leju līdz lietotnei, kuru vēlaties instalēt Fire TV.
 8. Pieskarieties lietotnei, pēc tam atlasiet Instalēt kad atveras logs.
 9. Pēc brīža lietotne tiks augšupielādēta jūsu Fire TV un automātiski instalējiet. Tas var ilgt dažas minūtes atkarībā no lietotnes lieluma un interneta savienojuma ātruma.

Labākie Fire TV kanāli

Fire TV tika izveidots straumēšanai. Ierīcei ir jau iepriekš ielādētas vairākas noderīgas lietotnes, taču jūs varat paplašināt tās funkcionalitāti, pēc iespējas ātrāk instalējot īstās trešās puses lietotnes. Tālāk ir norādītas dažas no labākajām straumēšanas lietotnēm gan Fire TV, gan Fire Stick.

Kods

Kodi ir vispopulārākā, vislabāk izveidotā un neapšaubāmi labākā multivides centra lietotne, kas jebkad radīta. Bezmaksas un atvērtā koda programmatūra darbojas dažādās ierīcēs un ļauj pārvaldīt un straumēt filmas un TV pārraides no tūkstošiem avotu. Vai vēlaties jaunas filmas? Sporta tiešraides? TV no ārzemēm? Izmantojot pareizos papildinājumus, Kodi var jūs savienot un tas viss bez maksas! Ja jums ir nepieciešama palīdzība darba sākšanai, skatiet mūsu ceļvedi par vienkāršs veids, kā instalēt Kodi Fire TV un Fire Stick , pēc tam pārlūkojiet mūsuKodi papildinājumiceļveži, lai atrastu jums pareizos kanālus.

Stremio

Stremio pēdējos gados ir saņēmis lielu uzmanību kā viens no labākajiemalternatīvas Kodi. Tam ir iespēja kārtot, kārtot un straumēt dažādas filmas un TV pārraides, izmantojot draudzīgu, Netflix līdzīgu saskarni. Izmantojot Stremio, varat piekļūt visām jaunākajām filmām tieši no interneta, bez nepieciešamības apmeklēt kinoteātri vai maksāt dārgas nomas maksas. Mēs arī apskatījām dažus nolabākie Stremio papildinājumilai palīdzētu jums izveidot šo kanālu un sagatavot to izklaidēšanai!

Showbox

ShowBox ir viens no labākajiem filmu straumēšanas kanāliem, kas parādījies pēdējo mēnešu laikā. Interfeiss padara to izskatu līdzīgualternatīva Netflixvai Hulu, taču tā piedāvātais saturs ir jaunāks un dažreiz arī labākas kvalitātes. Izmantojot ShowBox, varat skatīties visas jaunākās tendences filmas, tostarp tikko iznākušās filmas un nosaukumus, kas joprojām tiek rādīti kinoteātros. TV pārraides ir uzskaitītas pēc popularitātes, un tajās ir iekļauti visi jaunākie seriāli no visas pasaules, jo īpaši no ASV. Jums pat būs sadaļa, kas būs veltīta filmu reklāmkadriem, lai jūs iepriecinātu par gaidāmajiem izlaidumiem!

Secinājums

Fire TV un Fire Stick ir pārsteidzošas ierīces. Pieejamas, viegli lietojamas un lieliski piemērotas privātu kanālu un blakus ielādētu lietotņu instalēšanai, lai paplašinātu izklaides iespējas ārpus apvāršņa. Izvēlieties pareizo programmatūru, un jums būs vairāk filmu un TV šovu, nekā jūs varat apstrādāt!

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā