Kā dublēt Windows 10 produkta atslēgu

Windows 10 darbam ir nepieciešama licence. Windows licenci var iegādāties un izmantot jebkurā sistēmā pēc jūsu izvēles, vai arī izmantojot aparatūru, kas tiek piegādāta kopā ar operētājsistēmu Windows 10, kas instalēta ar OEM licenci. Licencei pamatā ir produkta atslēga, ko ievadāt operētājsistēmā Windows 10. Vispārīgi runājot, ja jums ir OEM licence, nav nepieciešams to dublēt. Licence, ko iegādājāties atsevišķi, t.i., licence, kas nav saistīta ar aparatūru, visticamāk, tiks pazaudēta. Neatkarīgi no tā, kāda veida licence jums ir, šeit ir divi droši veidi, kā dublēt Windows 10 produkta atslēgu.

Produkta atslēga un Windows 10 izdevums

Pirms mēs parādīsim, kā dublēt Windows 10 produkta atslēgu, jums jāzina, ka produkta atslēgas ir raksturīgas dažādiem Windows 10 izdevumiem. Windows 10 Home produkta atslēga nevarēs aktivizēt Windows 10 Pro instalāciju, pat ja tā ir autentiska. Ir svarīgi zināt, kuram Windows 10 izdevumam ir paredzēta produkta atslēga. Produkta atslēgas lietošanai nav nozīmes tam, vai instalējat 32 bitu vai 64 bitu Windows. Produkta atslēga operētājsistēmai Windows 10 Home darbosies neatkarīgi no tā, vai instalējat 32 bitu vai 64 bitu versiju.

Dublējiet Windows 10 produkta atslēgu

Ir divas metodes, kuras varat izmantot, lai dublētu Windows 10 produkta atslēgu, un neatkarīgi no tā, vai jums ir vai nav OEM licence, jums tā joprojām ir jādublē.Notepad

Labākie risinājumi bieži vien ir visvienkāršākie. Atrodi savuWindows 10 produkta atslēga, kopējiet to Notepad failā un saglabājiet to drošā vietā. Pārliecinieties, vai tas nav saglabāts vietā, kur kāds cits tam varētu piekļūt, taču pārliecinieties, ka nesaglabājat failu vietā, kur tas var tikt nejauši izdzēsts.

Saistiet atslēgu ar Microsoft kontu

Microsoft zina, ka tās aktivizācijas pakalpojumi dažkārt neizdodas. Lai to apietu, ir iespēja saistīt savu produkta atslēgu ar jūsu Microsoft kontu. Tas ir diezgan vienkārši, taču, lai tas darbotos, jums ir jāizmanto Microsoft konts operētājsistēmā Windows 10. Jums arī jāpierakstās, izmantojot administratora kontu, un jūsu Windows 10 versijai ir jābūt 1511 vai jaunākai.

Atveriet lietotni Iestatījumi un dodieties uz iestatījumu grupu Atjaunināšana un drošība. Atlasiet cilni Aktivizēšana. Jūs redzēsit opciju “Pievienot kontu”. Noklikšķiniet uz tā un pierakstieties ar savu Microsoft kontu. Produkta atslēga uzreiz tiks saistīta ar kontu.

Produkta atslēgas dublējuma izmantošana

Tagad, kad esat izveidojis produkta atslēgas dublējumu, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā to izmantot, lai aktivizētu sistēmu Windows 10. Ja atslēgas dublēšanai izmantojāt Notepad, kopējiet atslēgu no faila. Atveriet lietotni Iestatījumi un atlasiet Atjaunināšana un drošība. Atlasiet cilni Aktivizēšana un ievadiet atslēgu, kad tas tiek prasīts.

Ja saistījāt atslēgu ar savu Microsoft kontu, viss, kas jums jādara, ir jāpierakstās kontā sistēmā, kurā vēlaties aktivizēt operētājsistēmu Windows 10, un licence tiks automātiski noteikta. Šo metodi nevar izmantot, lai pārsūtītu OEM licences uz citām sistēmām.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10