Kā atmaksāt spēles Steam

Steam ļauj atmaksāt naudu par spēli, ja tā jums nepatīk vai nav tā, ko gaidījāt. Tomēr, tāpat kā jebkurā tiešsaistes tirgū, ir noteikti nosacījumi, kas jums ir jāievēro, ja vēlaties atmaksāt spēles Steam. Steam arī atmaksā naudu par pirkumiem spēlē, taču atkal tiks piemēroti tie paši nosacījumi, kas attiecas uz spēles atmaksu.

Maksājumu veidi

Steam pieņem daudz dažādu maksājumu veidu, un tā spēļu atmaksas politika attiecas uz gandrīz visiem. Saskaņā ar Steam, ja izmantojat kādu no tālāk norādītajiem maksājuma veidiem, lai iegādātos spēli, jūs varat saņemt atmaksu.

  • Amerikāņu ekspresis
  • Atklājiet
  • JCB
  • MasterCard
  • PayPal
  • Rādīt

Atmaksas nosacījumi

Lai atmaksātu spēles Steam, jums tas ir jāiegādājas ar savu kontu. Jūs nevarat atmaksāt naudu par spēli, ko kāds cits ir iegādājies. Iespējams, tas radīs jautājumus par to, kā jums ir piekļuve kāda cita kontam.Jūs nedrīkstat būt spēlējis spēli ilgāk par 2 stundām. Tās ir 2 spēles stundas, nevis īpašumtiesības. Tas nozīmē, ka, ja jums ir spēle, kuru nekad neesat spēlējis, bet iegādājāties pirms vairāk nekā mēneša, varat par to atmaksāt. Steam parasti norāda, ka spēle jums nedrīkst būt piederējusi ilgāk par četrpadsmit dienām, taču parasti tiek atmaksāta nauda par spēli, ja vien neesat to spēlējis ilgāk par divām stundām. Paturiet to prātā, piesakoties naudas atmaksai.

Steam klients seko līdzi tam, cik ilgi esat spēlējis spēli. Ja jums ir kārdinājums to jebkurā gadījumā mainīt, nedariet to. Steam ir ieviesti krāpšanas apkarošanas pasākumi, un jūs tiksit pieķerts. Tie paši noteikumi attiecas uz pirkumiem spēlē. Var atmaksāt arī pirmsizlaides pirkumus, ja tie atbilst iepriekš minētajiem nosacījumiem.

Varat arī atmaksāt naudu par precēm, kas nav saistītas ar spēlēm, no Steam. Tas ir pilns saraksts par to, ko varat atmaksāt un kādi nosacījumi ir piemērojami.

Atmaksas spēle

Jūsu pārlūkprogrammā apmeklējiet šo lapu un pierakstieties ar savu Steam kontu. Noklikšķiniet uz Pirkumi.

Pēc tam atlasiet spēli, par kuru vēlaties atmaksāt naudu, un noklikšķiniet uz “Es vēlētos saņemt atmaksu”.

Steam piedāvās jums palīdzēt atrisināt visas radušās tehniskas problēmas, taču jums joprojām ir iespēja lūgt atmaksu. Vēlreiz noklikšķiniet uz atmaksas opcijas. Steam pārbaudīs, vai esat tiesīgs saņemt atmaksu. Ja spēle jums pieder ilgu laiku, tas nenorādīs, ka nevarat saņemt atmaksu. Tas nosūtīs pieprasījumu atbalstam, un kāds to izskatīs. Steam parasti ir dāsns ar kompensācijām, taču, ja mēģināt izmantot atmaksu, lai iegūtu bezmaksas spēles, jūsu konts var tikt aizliegts.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10