Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10

Bezvadu saziņa ar iPhone (vai iPad) nav vienkārša, ja neizmantojat Mac datoru vai citu Apple ierīci. Ja jums ir nepieciešams bezvadu režīmā sūtīt failus uz iPhone no galddatora sistēmas, kas nav Apple, piemēram, Windows 10 datora, iespējams, skatāt garu sarakstu ar lietotnēm, kuras jāiegādājas, lai veiktu šo darbu. Jums nekas nav jāpērk, ja jūsu iPhone tālrunī ir instalēts VLC atskaņotājs. Tā ir bezmaksas lietotne, un jūs varat to izmantot, lai pārsūtītu jebkura veida failus no Windows 10 datora uz iOS ierīci. Lūk, kā.

Pārliecinieties, vai Windows 10 dators un iPhone ir vienā WiFi tīklā.

iOS ierīcē

Tas darbojas gan iPhone, gan iPad, taču mēs parādīsim, kā tas darbojas iPhone. Process ir vienāds abu veidu ierīcēm. Instalējiet VLC atskaņotāju savā iPhone. Dodieties uz VLC atskaņotāja iestatījumiem un sadaļā Failu sinhronizācija iespējojiet “IPv6 atbalsts WiFi koplietošanai”. Pēc tam dodieties uz cilni Tīkls un iespējojiet 'Kopīgošana, izmantojot WiFi'. Kad to iespējosit, zem slēdža redzēsit IP adresi. Ņemiet vērā to.Operētājsistēmā Windows 10

Atveriet jebkuru tīmekļa pārlūkprogrammu pēc savas izvēles un URL joslā ievadiet IP adresi, ko atzīmējāt savā iPhone. Pieskarieties Enter, un jūs redzēsit saskarni failu koplietošanai. Velciet un nometiet tajā failus, kurus vēlaties kopīgot. Atcerieties, ka varat koplietot jebkura veida failus. Jūs neaprobežojaties tikai ar multivides failu koplietošanu, jo izmantojat VLC atskaņotāju. Pagaidiet, līdz pārsūtīšana tiks pabeigta. Tas prasīs laiku atkarībā no faila lieluma un nosūtāmo failu skaita.

Piekļuve failiem iPhone tālrunī

iOS ir lietotne Faili . Atveriet to un dodieties uz atrašanās vietu “Manā iPhone”. Šeit jūs redzēsit mapi ar nosaukumu VLC. Pieskarieties tam, un šeit tiks parādīti visi faili, kas ir nosūtīti, izmantojot VLC atskaņotāju. Failu var atvērt jebkurā lietotnē, kas to atbalsta. Varat arī tieši atvērt failu no citas lietotnes, ja tā atbalsta failu atvēršanu no citām vietām. Šādā gadījumā darbību lapā vajadzētu redzēt lietotni Faili.

Lielākajai daļai programmu, kas var atvērt failus, ir jāatbalsta to atvēršana no lietotnes Faili. Šī lietotne tika pievienota operētājsistēmā iOS 11, un kopš tās ieviešanas ir pagājuši labi 2 gadi, tāpēc jebkurai labai lietotnei vajadzētu būt iespējai piekļūt failiem no tās.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā