Kā sapulcēs izmantot Microsoft Teams sadalīto ekrānu

Tiešsaistes sapulcēm ir nepieciešams daudz pierast, un tās daudziem cilvēkiem šķiet nedabiskas. Tiešsaistes sapulces ļauj lietotājiem redzēt, kurš runā, bet tikai persona, kas runā, bet visi pārējie sarakstā tiks parādīti kā sīktēls vai vārds. Gandrīz vienmēr jums radīsies iespaids, ka sanāksmē piedalās tikai viens cilvēks, līdz kāds cits runās.

Microsoft Teams sadalītais ekrāns

Tiešsaistes sapulcē var būt neierobežots dalībnieku skaits, taču jūsu ekrāna izmērs nav pietiekami liels, lai varētu uzņemt video no visiem. Ir ierobežojumi, cik daudz videoklipu var parādīt blakus, pirms tie ir jāslēpj. Microsoft Teams ir dalīta ekrāna skats, kas lietotājiem ļaus skatīt vairāk nekā viena dalībnieka video līdzās.Iespējot Microsoft Teams sadalīto ekrānu

Microsoft Teams automātiski iespējos sadalīto ekrānu, taču uz to attiecas noteikti ierobežojumi. Sadalītais ekrāns var parādīt sapulces dalībniekus 2 × 1 vai 4 × 4 režģī. Ja sapulcē ir tik daudz cilvēku, tas ir jāiespējo automātiski. Ja pārsniegsiet 4, jūs atgriezīsities vienas personas skatā.

 1. Atvērt Microsoft Teams.
 2. Sāciet sapulciun ļauj komandas dalībniekiem pievienoties.
 3. Kad komandas dalībnieki pārsniedz 4 skaitu, noklikšķiniet uz papildu opciju pogas blakus dalībnieka vārdam/videoklipam.
 4. Atlasiet Piespraust. Atkārtojiet tik daudz dalībnieku, cik var ievietot jūsu ekrānā. Microsoft Teams pāries dalītā ekrāna skatāun blakus blakus rādīt videoklipus piespraustajiem dalībniekiem.

Microsoft Teams 3 x 3 režģis

3 × 3 režģa skats programmā Microsoft Teams ļauj ekrānā vienlaikus parādīt 9 video plūsmas. Šis izkārtojums stāsies spēkā, kad sapulcē būs 9 dalībnieki.

Bloķēt video no režģa/dalītā ekrāna skata

Microsoft Teams rādīs dalībnieku videoklipus rindas kārtībā. Ja uzskatāt, ka noteiktiem komandas dalībniekiem nav jāpiešķir sava centrēta video plūsma, varat atzīmēt viņus kā dalībniekus.

 1. Atvērt Microsoft Teams.
 2. Sāciet a tikšanās.
 3. Atļaut komandas locekļiem, lai pievienotos.
 4. Noklikšķiniet uz dalībnieku pogu virsotnē.
 5. Labajā pusē esošajā panelī blakus dalībniekam noklikšķiniet uz pogas Citas opcijas.
 6. Izvēlieties Izveidojiet dalībnieku.
 7. Atkārtojiet citiem lietotājiem.

Microsoft Teams sadalītais ekrāns: video un prezentācija

Microsoft Teams ir prezentācijas režīms, taču, kad lietotājs pāriet prezentācijas režīmā, viņa videoklips tiek paslēpts. Nav iespējams blakus parādīt gan video, gan prezentāciju. Vienīgais izņēmums ir tiešraides pasākums. Tiešraides notikumiem programmā Microsoft Teams ir nepieciešama īpaša licence.

Secinājums

Tiešsaistes sapulces laikā ir grūti nodrošināt ikvienu dalībnieku, un maz cilvēku ir pieraduši pie šī konkrētā sapulces formāta. Daudziem no viņiem ir grūti sekot līdzi sarunai. Ja 4 × 4 un 3 × 3 režģis jums nav pietiekams, mēģiniet izmantot Microsoft Teams režīmu Kopā. Tas pievieno ikvienu virtuālajai sanāksmju telpai, kas var aizpildīt fizisku klātbūtni, ar kuru daudzi cilvēki ir apmierināti.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10