Kā atbloķēt Limetorrents, veicot tikai dažas vienkāršas darbības

Ja atrodaties valstī, kas bloķē Limetorrents, varat atgūt piekļuvi, izmantojot VPN. Process ir vienkāršs, un tajā ir jāmaina jūsu virtuālā atrašanās vieta uz pieļaujamāku valsti. Vēl labāk, VPN pilnībā slēpj jūsu torrent trafiku, ļaujot jums būt drošībā no pārlieku dedzīgiem autortiesību troļļiem. Šodienas ceļvedī mēs iepazīstināsim jūs ar procesu.

Limetorrents ir populāra vietne torrentu lejupielādei, ko pēc tam var izmantot, lai lejupielādētu tādu saturu kā audio faili, video faili un programmatūras faili, izmantojot vienādranga lejupielādes tehnoloģiju. Lai gan daudzi no šiem failiem tiek izplatīti legāli, citos bieži ir ietverts ar autortiesībām aizsargāts saturs.Lai nodrošinātu drošu Limetorrents lejupielādi visā pasaulē, izmantojiet šos VPN:

 1. NordVPNVislabāk Limetorrent s – Izmantojot masveida serveru tīklu, varat izveidot ātru, drošu savienojumu ar NordVPN jebkurā vietā. Lai iegūtu vislabākās Limetorrents lejupielādes, izmantojiet P2P optimizētos serverus.
 2. Surfshark – ērts VPN pakalpojums ar gudriem privātuma noteikumiem, lai pilnībā paslēptu jūsu torrent trafiku.
 3. ExpressVPN – dažas no ātrākajām torrent lejupielādēm ir pieejamas šī pakalpojumu sniedzēja spēcīgajā vispasaules tīklā.
 4. PrivateVPN – izvairieties no skarbās interneta cenzūras un atbloķējiet savus iecienītākos straumējumus pat Ķīnā.

Neskatoties uz to, ka Limetorrents faktiski nemitina failus (ar autortiesībām vai citādi), tie ir pakļauti ievērojamai autortiesību īpašnieku juridiskai pārbaudei. Tā rezultātā vietne ir bloķēta vairākās valstīs, tostarp Apvienotajā Karalistē, Austrālijā, Indijā un ASV, liedzot lietotājiem šajās vietās pilnībā piekļūt tās saturam. Bet par laimi Limetorrents ir iespējams atbloķēt un izmantot vietni no jebkuras vietas pasaulē. Lasiet tālāk, lai uzzinātu kā atbloķēt Limetorrents, veicot tikai dažas vienkāršas darbības.

Iegūstiet VPN #1 60% ATLAIDE 2 gadu plānam

Kāpēc VPN ir būtisks Torrentu lietotājiem

Ir vēl viens iemesls, kam jums vajadzētu būt VPN ja izmantojat Limetorrents. Papildus vietnes atbloķēšanai VPN ir svarīgs arī drošību torrent lietotāju. Dažos pēdējos gados ir ieviesti daudzi pretpirātisma pasākumi, kas ir paredzēti ne tikai vietnēm, kurās tiek mitināti torrenti, bet arī to lietotājiem.

Briesmas slēpjas tajā, kā tiek veidoti paši straumes. Lai gan ar autortiesībām aizsargātu failu lejupielāde ir nelikumīga, iestādes parasti ignorē lejupielādētājus un tā vietā koncentrējas uz personām vai organizācijām, kas augšupielādē un mitina šos failus. Tomēr torrentos atšķirība starp lejupielādētāju un augšupielādētāju ir neskaidra.

Kad lejupielādējat, izmantojot torrentu, jūs automātiski sākat mitināt jau lejupielādētās faila daļas, lai citi lietotāji varētu to lejupielādēt no jums. Šī decentralizētā vienādranga tehnoloģija ir brīnišķīgs izgudrojums koplietošanai, taču mūsdienu juridiskajā vidē tas var būt abpusēji griezīgs zobens.

Torrents lietotājiem var draudēt bargs naudas sods vai pat kriminālvajāšana autortiesību likumu pārkāpumu dēļ. Tāpēc, izmantojot tādas vietnes kā Limetorrents, ir ļoti svarīgi aizsargāt sevi, izmantojot VPN. Noslēpjot savu identitāti un trafiku no trešās puses noteikšanas, jūs nevarat tikt piesaistīti straumēšanai.

LASI ARĪ: Labākās vietnes 100% likumīgiem torrentiem

Svarīgas funkcijas, kas Torrent lietotājiem nepieciešamas VPN

Kad meklējat VPN pakalpojumu sniedzēju, ko izmantot, lai atbloķētu Limetorrents un droši straumētu, ir jāņem vērā vairāki apsvērumi. Pirmkārt, jums vajadzētu izvairīties no bezmaksas VPN, jo tie bieži ir nedroši un var jums kaitēt, pārdodot lietotāju datus vai citas ļaunprātīgas darbības. Otrkārt, jums ir jāizvēlas maksas VPN, kas ļauj izveidot savienojumu ar serveri valstīs, kurās ir pieejams Limetorrents. Treškārt, daudzi pakalpojumu sniedzēji neatļauj P2P trafiku, tāpēc vēlēsities pārliecināties, vai jūsu abonements vispār ļauj straumēt!

Tālāk ir norādīti citi faktori, kas jums jāpatur prātā, izvēloties VPN Limetorrents lietošanai:

 1. Lieliska drošība , lai neviens nevarētu apdraudēt jūsu VPN un piekļūt jūsu datiem. Mēs meklējam VPN pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā gandrīz nepārkāpjamu 256 bitu šifrēšanu, kā arī politiku bez reģistrēšanas, lai jūsu dati netiktu reģistrēti vai kopīgoti ar tiesībaizsardzības iestādēm vai citām pusēm.
 2. Daudz serveru visā pasaulē , lai jūs varētu izveidot savienojumu ar kādu no valstīm, kurā Limetorrents nav bloķēts, un piekļūt šai vietnei pat tad, kad tā ir bloķēta.
 3. Ātri savienojumi lai jūs varētu ātri un efektīvi lejupielādēt savus torrent failus bez lielas kavēšanās.
 4. Programmatūra dažādām operētājsistēmām lai jūs varētu izmantot savu VPN abonementu, lai aizsargātu visas savas dažādās ierīces, tostarp tālruni, planšetdatoru, datoru un citas.

Visdrošākie VPN Limetorrents atbloķēšanai

Pēc plašas tirgus izpētes mēs esam noteikuši šādus VPN, lai piedāvātu privātos savienojumus un viltošanas jaudu, kas nepieciešama, lai piekļūtu Limetorrents pat valstīs, kur tas ir bloķēts.

1. NordVPN

Apmeklējiet vietni nordvpn.com

NordVPN ir torrentiem draudzīgākais pakalpojums, kas piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem, piedāvājot īpašus serverus, kas ir īpaši optimizēti P2P lejupielādes lietošanai. Pieejamie drošības līdzekļi ietver nozares standarta 256 bitu šifrēšanu, garantiju bez reģistrēšanas, iznīcināšanas slēdzi, CyberSec iespēju bloķēt reklāmas un novērst ļaunprātīgu programmatūru, kā arī lietotnei specifisku iznīcināšanas slēdzi, ko varat izmantot, lai apturētu savienojumu ar savu torrent programmu. brīdī, kad pazūd VPN savienojums (tas dažreiz notiek neatkarīgi no tā, kuru pakalpojumu sniedzēju izmantojat).

Papildus parastajiem VPN serveriem un P2P serveriem ir arī īpaši serveri citām funkcijām, piemēram, dubultais VPN, kurā jūsu dati tiek šifrēti divreiz, sīpols, izmantojot VPN, lai nodrošinātu lielāku drošību, un speciāls IP, ja jums nepieciešama pastāvīga IP adrese. Kopumā ir pieejams plašs tīkls ar vairāk nekā 5500 tīkliem 59 valstīs, no kuriem varat izvēlēties. Programmatūras kartes interfeiss ir labi izstrādāts un ērti lietojams, un to var instalēt ierīcēs, kurās darbojas operētājsistēma Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android vai Windows Phone.

Izlasiet mūsu visu NordVPN apskats .

Pros
 • ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: 2 gadu plāns (70% atlaide — saite zemāk)
 • Prātam neaptverams serveru skaits
 • Ļauj vienlaikus pieslēgt līdz 6 ierīcēm
 • Dubultā datu aizsardzība
 • Naudas atdošanas garantijas politika (30 dienas).
Mīnusi
 • Nedaudz
 • Atmaksas apstrāde var ilgt 30 dienas.
LABĀKIE LIMETORRENTS:NordVPN ir labākais VPN, lai pilnībā anonimizēti atbloķētu Limetorrents visā pasaulē.Saņemiet milzīgu 70% atlaidi 3 gadu plānam (3,49 ASV dolāri mēnesī), ko nodrošina bezrūpīga 30 dienu naudas atdošanas garantija.

2. Sērfhaizivs

Apmeklējiet vietni surfshark.com

Surfshark ir lieliska izvēle ikvienam, kas uztraucas par ISP vai valdības izsekošanu, izmantojot Limetorrents. Tam ir dažas unikālas funkcijas, kas palīdz pilnībā slēpt savas darbības tiešsaistē, nezaudējot lejupielādes ātrumu.

Pirmkārt, Surfshark atmet visus novecojušos tunelēšanas protokolus un šifrēšanas šifrus, ko joprojām izmanto vecie pakalpojumu sniedzēji. Katrs savienojums ar viņu vairāk nekā 800 serveru tīklu tiek izveidots, izmantojot OpenVPN, IKEv2/IPSec vai ļoti ātro WireGuard, un pēc tam tiek pārklāts ar 256-AES-GCM kriptogrāfiju. Rezultāts ir necaurlaidīga saikne starp jums un necenzēto tīmekli ar minimālu palēnināšanos šifrēšanas dēļ.

Turklāt, ja Surfshark konstatē jebkādus trešo pušu novērošanas pasākumus, tas automātiski iedarbina privātuma noteikumus, izmantojot neskaidrības, NoBorders metodi vai pat abus. Šie pretpasākumi izvairās no DPI, maskējot jūsu VPN trafiku kā parastu trafiku.

Visbeidzot, izmantojot izcilu reģistrēšanas politiku un tikai RAM serverus, kas nevar ilgstoši uzglabāt jūsu metadatus, jūs nekad neatstāsiet savas Surfshark sesijas pēdas.

Pros
 • Izturīgi serveri izlaiž ģeoblokus, lai piekļūtu jūsu iecienītākajām straumēšanas vietnēm
 • Viegli pieejami vairāku apiņu savienojumi
 • IP, DNS un WebRTC noplūdes aizsardzība, kā arī iznīcināšanas slēdzis
 • Labvēlīgā BVI jurisdikcija garantē, ka žurnāli netiek glabāti
 • Atmaksas pieprasījumi ir vienkārši un ātri — bez gaidīšanas vai apgrūtinājumiem.
Mīnusi
 • Augošajam tīklam nav tāda paša pārklājuma kā nobriedušākiem VPN
 • Jaunajam VPN joprojām ir daudz vietas, kur attīstīties uzlabotās funkcionalitātes ziņā.

Izlasiet mūsu pilno Surfshark pārskatu.

LABĀKĀ BUDŽETA IESPĒJA:Surfshark ir moderns VPN ar progresīvām šifrēšanas metodēm ātrai un drošai Limetorrents lejupielādei. Saņemiet 83% atlaidi divu gadu plānam + 3 mēnešus BEZ MAKSAS tikai par USD 2,21 mēnesī.

3. ExpressVPN

Apmeklējiet vietni expressvpn.com

ExpressVPN ir stabils VPN visās jomās, tostarp drošībā, ātrumā un lietošanas vienkāršībā. Drošības līdzekļi ietver spēcīgu 256 bitu šifrēšanu, lai jūsu trafiku nevarētu uzlauzt, kā arī politiku bez reģistrēšanas, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka informācija par jums nekad netiks pārdota vai nodota citām pusēm. Programmatūrai ir arī citas drošības opcijas, piemēram, nogalināšanas slēdzis, lai novērstu nejaušu nenodrošināta savienojuma izmantošanu (svarīgi torrentu lietotājiem), kā arī DNS noplūdes aizsardzība, lai jūsu DNS lietošana būtu privāta, un IP adreses pārbaudītājs, lai jūs varētu pārbaudīt, vai patiesībā slēpj jūsu īsto IP.

ExpressVPN ne tikai ļauj izmantot torrentus, bet arī viņu vietnē ir ērts ceļvedis, lai palīdzētu optimizēt jūsu pieredzi. Ir liels serveru tīkls ar 3000+ serveriem 94 valstīs visā pasaulē, un, pats galvenais, savienojumi ir īpaši ātri un ir lieliski piemēroti lejupielādei. Īpaša programmatūra ir pieejama operētājsistēmām Windows, Mac OS, Linux un Android, kā arī dažām spēļu konsolēm un viedtelevizoriem. Ir pat pieejami pārlūka paplašinājumi pārlūkprogrammām Google Chrome, Mozilla Firefox un Apple Safari.

Izlasiet mūsu pilno ExpressVPN pārskatu.

Pros
 • Atbloķē ASV Netflix, BBC iPlayer, Hulu un Amazon Prime
 • Ātrākie serveri, ko esam pārbaudījuši
 • Torrentēšana/P2P ir atļauta
 • Stingra politika bez reģistrēšanās personas informācijai
 • Pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.
Mīnusi
 • Maksimāli 3 savienojumi vienlaicīgi
 • Nedaudz dārgāk nekā konkurents.
LIELISKS VISPĀRĒJAIS DZĪVNIEKS:Saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna. Iekļauta 30 dienu naudas atdošanas garantija.

4. PrivateVPN

Apmeklējiet vietni privatevpn.com

PrivateVPN ir ideāls pakalpojumu sniedzējs lietotājiem, kuri vēlas straumēt un torrents. Galu galā, atšķirībā no vairuma citu VPN, PrivateVPN vienmēr labi darbojas ar tādiem pakalpojumiem kā Netflix un Hulu. Drošības ziņā jūsu bāze būs pārklāta ar 128 bitu noklusējuma šifrēšanu (ar iespēju upurēt zināmu ātrumu, lai nodrošinātu jaudīgāku 256 bitu šifrēšanu). Šis pakalpojumu sniedzējs ir apņēmies neglabāt trafika žurnālus, cenšoties nodrošināt jūsu privātumu, kas ir ideāli piemērots torrent lietotājiem.

Savienojuma ātrums ir ātrs un konsekvents, bez pēkšņa krituma lejupielādes laikā. Ir pieejami vairāk nekā 150 serveri 60+ valstīs, no kuriem izvēlēties, ļaujot jums viegli apiet satura blokus un vietņu ierobežojumus. Mērķtiecīga programmatūra ir pieejama operētājsistēmām Windows, Mac OS, Linux, Android, iOS un Amazon Fire Stick, un to var instalēt kā pārlūka Chrome paplašinājumu.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS:Pērciet 12 mēnešus un saņemiet 13 mēnešus bez maksas ar mūsu lielisko 65% atlaidi.Tikai USD 3,82 mēnesī.

Kā Limetorrents tiek bloķēts

Kad jūs dodaties uz https://www.limetorrents.cc , iespējams, nevarat piekļūt. Tas ir tāpēc, ka dažas valstis ir bloķējušas vietni pēc valdības rīkojuma autortiesību pārkāpuma dēļ. Bet kā tieši vietņu bloki darbojas? Pirmkārt, valdības amatpersonas noskaidro, vai viņi vēlas, lai vietne tiktu bloķēta. Kad tas būs atrisināts, vietne tiks pievienota melnajam sarakstam, kas pēc tam tiks nodots visiem interneta pakalpojumu sniedzējiem valstī. Šiem interneta pakalpojumu sniedzējiem ir juridisks pienākums nodrošināt šos blokus, un tas tiek darīts, vai nu novirzot visu datplūsmu, kas saistīta ar šiem domēniem, uz bloķētu paziņojumu lapu, vai arī atsakoties izveidot savienojumus ar to.

SAISTĪTI LASĪJUMS: Kā apiet ISP vietņu blokus

Tas nozīmē, ka jūs nevarēsit piekļūt Limetorrents no jebkuras vietas valstī, kur tas ir bloķēts. Šie bloki var būt īslaicīgi vai pastāvīgi, un jūs nekad īsti nezināt, kad un vai kādreiz atgūsit piekļuvi.

Par laimi, Limetorrents ir iespējams piekļūt pat no valsts, kurā tas ir bloķēts. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar VPN starpniekserveri, kas atrodas valstī, kurā vietne ir atbloķēta, piemēram, Kanādā, Nīderlandē, Meksikā, Zviedrijā vai Vācijā. Tā kā jūsu trafika ir maskēta zem šifrēšanas slāņiem un ir marķēta ar servera IP adresi, nevis jūsu IP adresi, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nezinās, kas jūs esat un kam mēģināt piekļūt, ļaujot jums tikt cauri bez traucējumiem.

Vienkāršas darbības, lai atbloķētu Limetorrents

Kā tas darbojas praksē? Mēs parādīsim soli pa solim instrukcijas, kas ļaus jums atbloķēt Limetorrents no jebkuras valsts:

 1. Iet uz https://www.limetorrents.cc un pārbaudiet, vai varat piekļūt vietnei. Ja nē, vietne, visticamāk, ir bloķēta. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai to atbloķētu.
 2. Reģistrējieties VPN pakalpojumu sniedzēja kontam. Tālāk ir sniegti ieteikumi, kurus VPN pakalpojumu sniedzējus varat izmantot.
 3. Instalējiet VPN programmatūru ierīcē, kuru vēlaties izmantot, lai piekļūtu Limetorrents. Nepieciešamās operētājsistēmas instalēšanas programmu varat lejupielādēt no sava VPN pakalpojumu sniedzēja vietnes. Pēc tam izpildiet instalēšanas programmas norādījumus, lai pabeigtu instalēšanu.
 4. Kad programmatūra ir instalēta, atveriet to un izmantojiet to, lai izveidotu savienojumu ar serveri kādā no šīm valstīm: Kanāda , Zviedrija, Vācija, Nīderlande vai Meksika.
 5. Kad VPN ir savienots ar kādu no šīm valstīm, vēlreiz atveriet savu tīmekļa pārlūkprogrammu un apmeklējiet vietni Limetorrents. Ja tagad varat piekļūt vietnei, varat to darīt. Ja nē, pārejiet pie nākamajām darbībām.
 6. Atgriezieties savā VPN programmatūrā un izveidojiet savienojumu ar serveri citā valstī. Pēc tam vēlreiz izmēģiniet Limetorrents.
 7. Turpiniet izmēģināt serverus dažādās valstīs, līdz atrodat tādu, kas ļauj piekļūt Limetorrents vietnei.

Secinājums

Limetorrents ir populāra vietne, lai atrastu torrent failus, kas nepieciešami, lai lejupielādētu filmas, TV pārraides, mūziku un daudz ko citu. Tomēr autortiesību pārkāpumu dēļ Limetorrents vietne ir bloķēta vairākās valstīs, tostarp Apvienotajā Karalistē, ASV, Austrālijā un Indijā. Ja dzīvojat kādā no šīm valstīm un vēlaties izmantot Limetorrents, jums ir jāiegūst VPN, lai varētu apiet kvartālus.

Izmantojot VPN, jūs varat ne tikai atbloķēt Limetorrents vietni, bet arī nodrošināt sevi drošībā, kamēr izmantojat torrentus kopumā. Tas ir svarīgi, jo tiek veiktas daudzas represijas pret autortiesību pārkāpumiem, kas bieži vien ir vērstas uz torrentu lietotājiem un var izraisīt naudas sodus vai citas juridiskas problēmas. VPN šifrēs jūsu datus, lai jūsu interneta lietošana, tostarp torrentu trafika, būtu privāta un citiem to nevarētu redzēt.

Mēs esam ieteikuši vairākus VPN, kurus varat izmantot, lai atbloķētu Limetorrents. Vai esat izmēģinājis kādu no šiem VPN? Kuru VPN jums patīk izmantot straumēšanas laikā? Pastāstiet mums par to tālāk sniegtajos komentāros.

Kā iegūt BEZMAKSAS VPN uz 30 dienām

Ja jums ir nepieciešams VPN uz īsu brīdi, piemēram, ceļojot, varat bez maksas iegūt mūsu visaugstāk novērtēto VPN.NordVPN ietver 30 dienu naudas atdošanas garantiju.Jums būs jāmaksā par abonementu, tas ir fakts, bet tas ļaujpilna piekļuve 30 dienas, un pēc tam jūs atceļat, lai saņemtu pilnu atmaksu. Viņu bezjautājumiem atcelšanas politika atbilst tās nosaukumam.

Instalējiet Elelinux 7.1.0 pielāgoto ROM HTC Hero [Kā] Iepriekšējais Raksts

Instalējiet Elelinux 7.1.0 pielāgoto ROM HTC Hero [Kā]

Kā savam kontam izslēgt ātro pievienošanu Snapchat Lasīt Vairāk

Kā savam kontam izslēgt ātro pievienošanu Snapchat