Kā pārslēgties starp britu un amerikāņu pareizrakstības pārbaudi programmā Microsoft Word

Ir divi veidi, kā uzrakstīt krāsu — ar un bez “U”. Tā tas ir ar dažiem citiem vārdiem; kaimiņš, labvēlība uc Tam ir pareizrakstības pārbaude, kas mēdz pasvītrot nepareizi uzrakstītos vārdus, izņemot vārdus, kuriem ir nepieciešams u vai nav nepieciešams u, mēdz pasvītrot, kad tiem nevajadzētu būt. Tas ir tāpēc, ka jūsu pareizrakstības pārbaude ir iestatīta uz nepareizu angļu valodas veidu. Tālāk ir norādīts, kā programmā Microsoft Word pārslēgties starp britu un amerikāņu pareizrakstības pārbaudi.

Britu un amerikāņu pareizrakstības pārbaude

Atveriet Microsoft Word un dodieties uz Fails> Opcijas. Gramatikas pārbaudes opcijas atrodas sadaļā Korektūra, taču šī cilne neattiecas uz valodu, kas nosaka pamatus, t.i., pareizrakstību, kas ir jālabo. Logā Word opcijas atlasiet cilni Valoda.

Pirmā sadaļa saucas “Izvēlēties rediģēšanas valodas”. Šeit varat atlasīt valodu, ko Microsoft Word izmanto, lai atsauktos uz pareizrakstību. Šeit atlasiet pareizrakstības pārbaudes valodu. Ja vēlaties rakstīt krāsu bez U, jums ir jāatlasa Amerikas Savienoto Valstu angļu valoda. Ja vēlaties to rakstīt ar U, jums ir jāatlasa Apvienotās Karalistes angļu valoda.Valoda tiek pievienota tikai pareizrakstības pārbaudei, nevis kā ievades valoda. Ja vēlaties to izmantot kā ievades valodu, jums tā ir jāiespējo, un tas ietver papildu valodas pakotnes lejupielādi. Lai to izdarītu, blakus valodai noklikšķiniet uz saites “Nav iespējots”. Operētājsistēmā Windows 10 tiks atvērta lietotne Iestatījumi. Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 7, tiks atvērts vadības panelis.

Abas lietotnes atvērs valodu sadaļu. Noklikšķiniet uz opcijas Pievienot valodu un pievienojiet vajadzīgo valodas pakotni. Piemēram, ja pievienojat Apvienotās Karalistes angļu valodu, meklējiet to un instalējiet to. Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 10 1803, jums ir jāpārliecinās, ka nejauši nepievienojat otro valodu kā galveno displeja valodu. Pārējais viss ir diezgan taisni uz priekšu. Kad esat to pievienojis, varat to izmantot arī kā ievades valodu, taču tas nav nepieciešams, ja viss, kas jums jādara, ir jāpārtrauc Microsoft Word pasvītrot vārdus, kas ir pareizi uzrakstīti.

Mums jānorāda, ka, lai gan pareizrakstības pārbaudei varat izmantot divas dažādas valodas, jums nevajadzētu to darīt. Dokumentā, jo īpaši oficiālajā vai akadēmiskajā dokumentā, ir jāizmanto konsekvents formatējums, konsekventi fonti un konsekventa pareizrakstība. Pareizrakstības kombinācijas izmantošana nav laba ideja, un, ja dokumentu lasīs dažāda auditorija, vēl labāk ir pieturēties pie viena pareizrakstības veida.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā