Kā straumēt koledžas futbola bļodas spēles

Koledžu futbola sezona ir klāt, un jūs varat skatīties lielāko daļu spēļu, ja ne visas spēles, atrodoties mājās. Koledžas futbols, ņemot vērā tā nosaukumu, var šķist mazsvarīga lieta, taču daudziem futbola faniem, kuri seko NFL izslēgšanas spēles , šīs spēles ir tikpat aizraujošas.

Straumējiet koledžas futbola bļodas spēles

Ir daudz likumīgu veidu, kā straumēt koledžas futbola bļodas spēles, atrodoties mājās. Iespējams, visvieglāk un lētāk ir tos skatīties, ja jums ir kabelis, taču vairums kabeļtelevīzijas uzņēmumu ir gudrojuši un tagad piedāvā tiešsaistes straumēšanas risinājumus.Straumējiet koledžas futbola bļodas spēles — Hulu

Hulu ir īpašs LiveTV komplekts, ko varat iegādāties, lai straumētu koledžas futbola spēles. Pakete nav lēta — USD 64,99 mēnesī ar reklāmām un USD 70,99 bez reklāmām. Tā vietā varat iegūt daudz lētāku Disney+ un ESPN+ komplektu, kas maksā 13,99 USD, kas ir daudz lētāk. ESPN+ sniegs jums piekļuvi visām spēlēm, un jūs varat izmantot šo pašu abonementu, lai skatītos arī NFL izslēgšanas spēles.

Stream College futbola bļodas spēles — FuboTV & Sling

Abi FuboTV un Slings ir straumēšanas pakalpojumi, kurus varat abonēt, un tie abi tiešraidē straumē koledžas futbola spēles. FuboTV maksā USD 64,99 mēnesī un Sling maksā USD 30 mēnesī par zemākā līmeņa plānu, kas ietver ESPN.

Tās ir reģionāli ierobežotas ar ASV (FuboTV ir pieejams Spānijā), un ir maz ticams, ka spēles būs pieejamas valstīs ārpus ASV. Ja vēlaties skatīties ārpus ASV, vislabāk ir izmēģināt Hulu.

Stream College futbola bļodas spēles – CBS Sports

CBS Sports piedāvā tiešraidi no galvenajiem sporta pasākumiem, tostarp koledžas futbola bļodas spēlēm. Jūs, iespējams, nesaņemsit visu spēļu sarakstu, taču tas ir bezmaksas. Pirms maksas pakalpojuma abonēšanas noteikti pārbaudiet, kuras spēles rāda pakalpojums.

Secinājums

Koledžas futbols ir ārkārtīgi populārs, un jūs redzēsit, ka visas spēles tiek pārraidītas tiešraidē vismaz vienā, ja ne vairāk kā vienā kanālā. Tas nozīmē, ka, runājot par straumēšanu, jums nav tik daudz iespēju. Tas ir vienkārši tāpēc, ka, izmantojot kabeļtelevīziju, jūs saņemat kanālu kopumu, un komplektā noteikti atradīsit kanālu, kas straumē spēli, kuru vēlaties skatīties. Izmantojot straumēšanas pakalpojumus, jums ir tikai viens pakalpojums, un spēles pagaidām netiek pārraidītas un netiek tieši sadarbotas ar tiem. Nākotnē tas var mainīties, kad sporta veidu skatīšanās tiešsaistē ir biežāk sastopama, taču šobrīd iespējas ir ierobežotas un dārgākas nekā kabeļtelevīzija.

Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10