Kā parādīt/paslēpt uzdevumjoslu vairākos displejos operētājsistēmā Windows 10

Pašreizējais Windows 10 stāvoklis ir tāds, ka iestatījumu pārvaldībai ir pieejamas divas dažādas lietotnes; Vadības paneļa darbvirsmas lietotne un lietotne Iestatījumi. Spriežot pēc priekšskatījuma versijām, ko Microsoft ir izlaidusi, gatavojoties gadadienas atjauninājumam, vadības panelis, visticamāk, tiks pakāpeniski izņemts, izmantojot arvien vairāk iestatījumu, kas pieejami no lietotnes Iestatījumi. Viens jauns iestatījums, kas ir parādīts lietotnē Iestatījumi, ir īpašs panelis uzdevumjoslas pārvaldībai. Operētājsistēmai Windows 10, iespējams, ir labākais vairāku displeju atbalsts no visiem tā priekšgājējiem, un no Preview Build 14332 tagad varat izvēlēties, vai rādīt/slēpt uzdevumjoslu vairākos displejos un vai vēlaties rādīt/slēpt lietotņu ikonas uzdevumjoslu otrajā ekrānā no lietotnes Iestatījumi.

Pievienojiet savai sistēmai vismaz vienu citu displeju un atveriet lietotni Iestatījumi. Dodieties uz iestatījumu grupu Personalizācija un pašā apakšā noklikšķiniet uz cilnes Uzdevumjosla. Ritiniet uz leju līdz sadaļai Vairāki displeji, kur ir slēdzis, lai rādītu uzdevumjoslu visos displejos. Izslēdziet to, un uzdevumjosla parādīsies tikai galvenajā displejā.Pieņemot, ka esat nolēmis atstāt iepriekš minēto opciju ieslēgtu un uzdevumjosla tiek rādīta visos pievienotajos displejos, jums būs iespēja parādīt uzdevumjoslas pogas atvērtajām programmām visos displejos, rādīt uzdevumjoslas pogas programmām, kas atvērtas noteiktā displejā, vai paslēpt tās. vispār. Lai to izdarītu, sadaļā Vairāki displeji atveriet nolaižamo izvēlni “Rādīt uzdevumjoslas pogas” un izvēlieties vienu no trim uzskaitītajām opcijām.

Opcija “Visas uzdevumjoslas” visos jūsu displejos parādīs uzdevumjoslas pogas atvērtām un piespraustām lietotnēm. Galvenā uzdevumjosla un uzdevumjosla, kurā ir atvērts logs, galvenajā displejā parādīs uzdevumjoslas pogas. Citos displejos redzēsit tikai tajā atvērto programmu pogas. Trešā opcija “uzdevumjosla, kurā ir atvērts logs” parādīs pogas displejā, kurā ir atvērts lietotnes logs.

Joprojām netiek atbalstīts sistēmas teknes rādīšana vairākos displejos, taču, iespējams, tas tiks pievienots nākamajās priekšskatījuma versijās.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10