Kā koplietot WiFi paroli: iPhone un iOS 2022

iOS neļauj skatīt paroli WiFi tīklam, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Šī ir viena no vecākajām problēmām, kas lietotājiem ir radušās saistībā ar sistēmu. Ja nezināt paroli WiFi tīklam, ar kuru esat izveidojis savienojumu, nevarat to kopīgot ar citiem. Cilvēki, kuri joprojām uzlauž savus iPhone tālruņus, gandrīz vienmēr instalē uzlabojumus, kas ļauj skatīt un kopīgot WiFi paroli.

Apple beidzot novērsa šo trūkumu, izmantojot iOS 11 — tas ir pirms 4 nozīmīgiem atjauninājumiem, jo ​​mēs tagad esam pie iOS 15 ar iOS 16, kas tiks palaists šoruden! Par laimi viņi to ir saglabājuši ļoti līdzīgu ar katru jauno iOS, kur varat kopīgot savu WiFi paroli ar draugiem. Varat arī kopīgot to ar citām iOS un macOS ierīcēm.Kā koplietot WiFi paroli

Tikai kontaktpersonas

Šī funkcija darbojas tikai starp iOS ierīcēm, un abās ierīcēs ir jādarbojas ar iOS 11 vai jaunāku versiju, vai starp Mac datoriem, ja abās ierīcēs darbojas High Sierra. Ja jums ir draugs, kurš izmanto Android ierīci, jūs joprojām nevarat ar viņu kopīgot WiFi paroli.

Šīs funkcijas lietošanai ir vēl viens neliels nosacījums: jūs varat kopīgot WiFi paroli tikai ar iOS 11 vai jaunākas versijas lietotājiem, kas ir jūsu kontaktpersonu sarakstā.

Kontaktpersonas pievienošana ir diezgan vienkārša, piemēram, izmantojot lietotni Kontakti. Ja tas nekavējoties neizdodas, nosūtiet kontaktpersonai iMessage vai īsziņu.

Kā koplietot WiFi iPhone tālrunī

Pārliecinieties, vai esat izveidojis savienojumu ar WiFi tīklu, ar kuru vēlas izveidot savienojumu jūsu draugs. Lūdziet draugam atvērt lietotni Iestatījumi un pāriet uz Wi-Fi. Pēc tam viņiem vajadzētu pieskarties tīklam, ar kuru viņi vēlas izveidot savienojumu. Kad viņi pieskaras tīklam, viņiem tiks piedāvāts ievadīt paroli.

Šajā brīdī fiziski tuviniet abas ierīces. Ideālā gadījumā tam vajadzētu darboties, ja jūs abi atrodaties vienā telpā, taču mēs novērojām, ka vecākiem iPhone modeļiem tas darbojas nedaudz lēni.

Pagaidiet dažas sekundes, un ekrānā tiks parādīta uzvedne Kopīgot paroli. Pieņemiet to, un jūsu draugs tiks savienots ar tīklu.

Varat arī kopīgot WiFi paroli ar savu Mac datoru, ja vien tajā darbojas macOS High Sierra vai jaunāka versija. Ir spēkā tie paši noteikumi, iMac vai MacBook jābūt kontaktpersonai.

Lai Mac būtu kontaktpersona, tā ir jāpievieno lietotnei Kontaktpersonas, tāpat kā iOS. Atkal, ja vienkārši kontakta pievienošana nedarbojas, mēģiniet nosūtīt iMessage.

Paroles (joprojām) nav redzamas

Acīmredzot tas nav risinājums, uz kuru lielākā daļa cilvēku cerēja, jo jūs joprojām nevarat skatīt WiFi paroli. Būtībā tas tiek koplietots starp divām uzticamām ierīcēm, un tas attiecas tikai uz iOS un macOS ierīcēm.

Ja Apple būtu nolēmis padarīt paroli redzamu, tad, lai jūs varētu kopīgot paroli, jūsu kontaktpersonu sarakstā nebūtu jābūt.

SECINĀJUMS

WiFi paroles kopīgošana nav tikai kaut kas, ko darāt starp tālruņiem.

Bieži vien klēpjdators vai galddators var būt jāpievieno WiFi tīklam, un vairumā gadījumu paroles zināt ir vienkāršāk.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10