Kā iestatīt pielāgotas mapes ikonu operētājsistēmā Windows 10

Operētājsistēmā Windows 10 visām jūsu izveidotajām mapēm tiek izmantota standarta dzeltenās mapes ikona. Jūsu bibliotēkām ir nedaudz atšķirīgas ikonas, taču visām pārējām mapēm tiek izmantota viena un tā pati ikona. Ja vēlaties, varat mainīt mapes ikonas krāsas, izmantojot programmu FolderPainter. Ja mapes ikonas krāsas maiņa nepalīdz, varat iestatīt pielāgotas mapes ikonu operētājsistēmā Windows 10, ja vien pats atrodat tās ikonu.

Pielāgotas mapes ikona

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir atrast mapes ikonu. Parasti ikonas varat lejupielādēt bez maksas tiešsaistē, taču, ja jums ir jauks PNG attēls, kas darbojas kā ikona, varat to pārvērst arī par ICO failu. Ja konvertējat failu no PNG uz ICO, iesakām izmantot bezmaksas tiešsaistes tīmekļa pakalpojumu ICO konvertēšana . Vienkārši augšupielādējiet PNG attēlu un konvertējiet to par ICO failu operētājsistēmai Windows 10.Kad esat ieguvis ICO failu, varat mainīt mapes ikonu jebkurai mapei, kuru vēlaties. Pārejiet uz mapi, kuras ikonu vēlaties mainīt, un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās. Konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti. Logā Rekvizīti atveriet cilni Pielāgot un noklikšķiniet uz pogas Mainīt ikonu apakšā. Atvērtajā logā noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot un atlasiet ICO failu, kuru vēlaties izmantot. Noklikšķiniet uz Labi un Lietot.

Atgriezieties darbvirsmā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukšā apgabala un konteksta izvēlnē atlasiet Atsvaidzināt. Atkārtojiet to visiem atvērtajiem File Explorer logiem. Mape tagad parādīsies ar savu jauno, pielāgoto ikonu.

Mainīt to atpakaļ ir diezgan viegli. Piekļūstiet logam Mainīt ikonu tāpat kā iepriekš un atlasiet noklusējuma mapes ikonu no sarakstā redzamajām mapēm vai vienkārši noklikšķiniet uz pogas Atjaunot noklusējumus.

Šīs izmaiņas tiks piemērotas katrai mapei. Tas nozīmē, ka visas pārējās jūsu sistēmas mapes joprojām izmantos noklusējuma ikonu, kas iestatīta operētājsistēmā Windows 10. Ir lietotnes, kas var mainīt noklusējuma mapes ikonu vairākām mapēm vienlaikus, un ir arī programmas, kas var mainīt noklusējuma ikonu visām mapēm. Tomēr, tā kā šī ir operētājsistēma Windows 10, jums vajadzētu izvairīties no ikonu noklusējuma iestatījumu manipulēšanas. Operētājsistēmā Windows 10 ir slikta pieredze lietotāja saskarnes pielāgojumu apstrādē. Faktiski, ja izmantojat lietotni, lai pielāgotu savu Windows 10 darbvirsmu, ieteicams to atspējot vai atinstalēt pirms galvenā Windows 10 līdzekļa atjauninājuma instalēšanas.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10