Kā meklēt un nosūtīt GIF attēlus no tastatūras operētājsistēmā Android 7

Android jau sen ir atbalstījis trešo pušu tastatūras, protams, daudz ilgāk nekā iOS. Android ierīcēm pieejamās trešās puses tastatūras parasti koncentrējas uz labākas rakstīšanas pieredzes nodrošināšanu. Sākot ar operētājsistēmu Android 7.1, noklusējuma Google tastatūra tagad atbalsta GIF meklēšanu. Izmantojot GIF atbalstu, jums vairs nav jāinstalē trešās puses tastatūra, lai meklētu un nosūtītu GIF. Atbalsts ir iebūvēts tāpat kā emocijzīmēm. Varat pārslēgties uz GIF interfeisu, meklēt GIF pēc tēmas un nosūtīt tos ar pieskārienu.

Atveriet lietotni Ziņojumi vai jebkuru citu lietotni, kas ļauj ievadīt tekstu. Pieskarieties mazajai smaidiņa pogai blakus atstarpes taustiņam. Jūs pārslēgsities uz emocijzīmju tastatūru. Emociju tastatūrā blakus atstarpes taustiņam ir jauna GIF poga. Pieskarieties tai.GIF izkārtojumam ir kategorijas, kurās varat meklēt pareizos GIF. Ja kategorijas neatbilst jūsu vajadzībām, varat meklēt pareizo GIF, izmantojot iebūvēto meklēšanas funkciju. Kad atrodat īsto GIF, ko nosūtīt, vienkārši pieskarieties, lai to nosūtītu. Lietotnē Ziņojumi tos varēs atskaņot operētājsistēmā Android 7.1.

GIF attēli tiek iegūti no visa interneta. Populāras GIF krātuves, piemēram, Imgur, Giphy un Tumblr, ir tikai dažas no vietnēm, no kurām tastatūra iegūst GIF attēlus.

Jums nav obligāti jādarbojas operētājsistēmā Android 7.1, ja meklējat tikai veidu, kā nosūtīt GIF attēlus. Varat instalēt Giphy lietotni Android ierīcēm. Pieredze var nebūt tāda pati kā iespēja to meklēt un nosūtīt, izmantojot tastatūru, taču tas palīdz. Flesky ir GIF tastatūras lietotne, kas sniedz jums daudz tuvāku pieredzi tai, kādu jūs varētu iegūt operētājsistēmā Android 7.1.

Lai izmantotu GIF funkciju noklusējuma tastatūrā, jums ir jādarbojas operētājsistēmai Android 7.1. Pašlaik Android 7.1 ir pieejama tikai Android beta programmā.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Instalējiet Elelinux 7.1.0 pielāgoto ROM HTC Hero [Kā] Iepriekšējais Raksts

Instalējiet Elelinux 7.1.0 pielāgoto ROM HTC Hero [Kā]

Kā savam kontam izslēgt ātro pievienošanu Snapchat Lasīt Vairāk

Kā savam kontam izslēgt ātro pievienošanu Snapchat