Kā cilpot videoklipus pakalpojumā YouTube

YouTube nav mūzikas pakalpojums, kā tas ir Spotify un Pandora. Lielākā daļa, ja ne visi mūzikas videoklipi no katra izpildītāja jebkad, tiek izlaisti pakalpojumā YouTube, un dziesmas mēdz ieķerties galvā. Daudzi cilvēki stundām ilgi klausās kaut ko cilpas režīmā. Pirms dažiem gadiem, ja vēlējāties skatīties videoklipus pakalpojumā YouTube, jums darbvirsmā bija jāizmanto papildinājums vai paplašinājums, bet mobilajām lietotnēm — pavisam cita lietotne.

Skatiet videoklipus pakalpojumā YouTube

Videoklipu atkārtošana pakalpojumā YouTube tagad ir vienkārša, jo opcijas ir iebūvētas gan darbvirsmas vietnē, gan mobilajās lietotnēs. YouTube vietnei tā ir bijusi jau labu laiku, taču mobilās lietotnes to pievienoja tikai nesen.1. Cilpas videoklipi pakalpojumā YouTube — pārlūkprogramma

Lai izveidotu cilpu videoklipam YouTube darbvirsmas vietnē,

 1. Atveriet pārlūkprogrammu un apmeklējiet vietni YouTube.
 2. Atskaņojiet videoklipu, kuru vēlaties atskaņot.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz atskaņotāja vienu reizi.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet otro reizi.
 5. Izvēlnē atlasiet Loop.
 6. Videoklips tiks atskaņots ciklā, līdz to apturēsiet.
 7. Lai pārtrauktu videoklipa atkārtošanu, varat atsvaidzināt lapu vai noņemt cilpas opcijas atlasi tajā pašā konteksta izvēlnē.

Piezīme. Dažreiz netiek parādīta pareizā labā klikšķa konteksta izvēlne, t.i., jūs nesaņemsit izvēlni ar cilpas opciju. Mēģiniet vēlreiz ar peles labo pogu noklikšķināt, un tam vajadzētu būt tur.

2. Cilpas videoklipus pakalpojumā YouTube — iOS/Android

Lai atskaņotu videoklipus pakalpojumā YouTube iOS vai Android lietotnē;

 1. Atveriet YouTube lietotni.
 2. Atlasiet atskaņojamo videoklipu.
 3. Pieskarieties papildu opciju pogai video atskaņotāja augšējā labajā stūrī (tā parādās, ja ir redzamas video vadīklas).
 4. Izvēlnē atlasiet opciju Loop.
 5. Tagad videoklips tiks atskaņots ciklā.
 6. Lai to izslēgtu, noņemiet atlasi opcijai Loop tajā pašā izvēlnē.

Secinājums

Kad veicat cilpas videoklipus pakalpojumā YouTube, tie tiek atkārtoti ielādēti ikreiz, kad tiek atskaņots videoklips. Jūs nesaglabājat joslas platumu, kad to veidojat. Faktiski, kad tālrunī skatāties videoklipu un izmantojat datu plānu, jūs patērēsit ievērojamu joslas platumu. Varētu būt labāk izvēlēties Spotify vai Pandora abonementu; jūs tērējat joslas platumu tikai audio straumei, nevis video straumei. Tomēr pakalpojumā YouTube ir pieejami arī grūtāk atrodami, neskaidrāki, nišas videoklipi, ko citur neatradīsit. Videoklipa skatīšanās ciklā var izmaksāt lielāku joslas platumu, taču, ja videoklipu var atrast tikai pakalpojumā YouTube, alternatīvas nav.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10