Kā meklēt savu ārējo IP adresi no komandu uzvednes operētājsistēmā Windows 10

Operētājsistēmas Windows 10 komandu uzvednē ir noderīga utilīta ipconfig, kas ļauj meklēt savu IP adresi, skatīt tīkla informāciju un informāciju par sistēmā instalētajām tīkla kartēm. IP adrese, ko tas atgriež, tomēr nav jūsu ārējā IP. Tas ir jūsu iekšējais IP, t.i., tas, kuru jums tīklā ir piešķīris maršrutētājs. Ja vēlaties meklēt savu ārējo IP, varat izmantot Google “Kas ir mans IP?”, un jūs saņemsiet citu adresi. Ja jums ir jāmeklē sava ārējā IP adrese no komandu uzvednes, tas ir nedaudz sarežģīti.

Utilīta ipconfig nevar pateikt, kas ir jūsu ārējais IP. Tas ir tāpēc, ka jums nekad nav tieša savienojuma ar internetu. Jūsu maršrutētājs darbojas kā starpnieks, tāpēc šo informāciju nevar meklēt. Tomēr ir vienkāršs darbs.

Ārējā IP adrese no komandu uzvednes

Kas jums jādara, ir izņemt savu ārējo IP no vietnes, kas to var redzēt, kā arī atgriezt informāciju. Jūsu ārējais IP netiek paslēpts no vietnēm, ja vien konfidencialitātes nolūkos to neslēpjat ar VPN operētājsistēmā Windows, lai visas vietnes varētu redzēt. Triks ir atrast vietni, kas var arī atgriezt to pašu informāciju komandu uzvednē. Lai to izdarītu, palaidiet tālāk norādīto komandu.|_+_|

Tas atgriezīs jūsu ārējo IP adresi, ko redz opendns.com. OpenDNS būtībā ir tieši tas; atvērts un bezmaksas DNS, ko varat izmantot, ja vēlaties. Tā ir vietne, kas, tāpat kā visas citas vietnes, var redzēt jūsu ārējo IP adresi un parādīt šo informāciju jūsu vietā.

Ir daudz citu vietņu, kas var atgriezt šāda veida informāciju, un jūs varat tās izmantot, ja vēlaties. Nepieciešamā komanda/skripts dažos gadījumos var būt nedaudz sarežģītāks, taču tas joprojām ir iespējams.

Varat arī meklēt savu ārējo IP programmā PowerShell. Atveriet PowerShell un palaidiet šādu komandu;

|_+_|

Tas atgriezīs jūsu ārējo IP adresi.

Ja rodas kļūdas, izmantojot šo komandu, atveriet Internet Explorer un iestatiet tās noklusējuma iestatījumus. Tas ir nepieciešams, pretējā gadījumā komanda Invoke-WebRequest nedarbosies. Ja esat atinstalējis programmu Internet Explorer, varat to instalēt vēlreiz, iespējojot to no Windows papildu līdzekļiem. Varat piekļūt papildu funkcijām gan lietotnē Iestatījumi, gan vadības panelī.

Jums nav nepieciešamas administratora tiesības, lai skatītu savu ārējo IP adresi no komandu uzvednes vai no PowerShell.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10