Kā instalēt VirtualBox viesu papildinājumus Ubuntu virtuālajai mašīnai

VirtualBox viesu papildinājumi ir svarīgi VirtualBo x, jo tie nodrošina izcilu grafikas paātrinājumu, kā arī citas noderīgas funkcijas, piemēram, koplietojamo mapju atbalstu, labāku grafikas atbalstu un citas lietas.

Ja plānojat izmantot Ubuntu virtuālajā mašīnā VirtualBox, jums būs jāinstalē šie viesu papildinājumi. Šajā rokasgrāmatā mēs sīki apskatīsim, kā to izdarīt.

Piezīme. Lai gan šajā rokasgrāmatā galvenā uzmanība ir pievērsta Ubuntu VM, instalēšanas instrukcijām ir jādarbojas arī jebkurā viesa Linux operētājsistēmā VirtualBox. Tomēr Linux galvenes instalēšanas instrukcijas atšķirsies.Ubuntu VM iestatīšana programmā VirtualBox

Ubuntu VM iestatīšana nav tik grūta. Būtībā jūs instalēsit Ubuntu praktiski tāpat kā fiziskajā datorā. Tomēr, lai paātrinātu šo procesu, varat lejupielādēt iepriekš konfigurētu virtuālo mašīnu no vietnes OSboxes.org.

Lai lejupielādētu virtuālo mašīnu, dodieties uz Ubuntu lapa vietnē Osboxes.org . Kad esat tur, meklējiet jaunāko Ubuntu versiju, noklikšķiniet uz cilnes VirtualBox un atlasiet lejupielādes pogu.

Osboxes izplata savas virtuālās mašīnas arhīva formātā. Kad arhīvs ir lejupielādēts, atveriet VirtualBox, noklikšķiniet uz Jauns un veiciet jaunā virtuālās mašīnas izveides iestatījumus.

Kad esat nonācis VM iestatīšanas procesā, atlasiet Izmantot esošu virtuālā cietā diska failu un atlasiet Osboxes VM VDI failu kā esošo cieto disku, lai izmantotu lejupielādēto virtuālo mašīnu.

Ja nevēlaties izmantot Ubuntu OSboxes VM, dodieties uz vietni Ubuntu.com/desktop, lejupielādējiet jaunāko Ubuntu ISO failu savā datorā, ielādējiet to programmā VirtualBox un instalējiet Ubuntu vecajā veidā.

Linux galveņu instalēšana Ubuntu VM

Ubuntu VM iekšpusē jums jāinstalē Linux kodola galvenes. Šīs galvenes ir nepieciešamas, lai modificētu Linux kodolu, un VirtualBox viesu papildinājumi bez tā nedarbosies Ubuntu, jo tie ir kodola moduļi.

Lai instalētu jaunākās Ubuntu kodola galvenes, sāciet ar termināļa loga palaišanu darbvirsmā. Varat atvērt termināļa logu darbvirsmā, izmantojot Ctrl+Alt+T vai lietotnes izvēlnē noklikšķinot uz Terminal.

Kad Ubuntu VM ir atvērts termināļa logs, izmantojiet apt instalēt zemāk esošo komandu, lai instalētu Ubuntu Linux kodola galvenes.

|_+_|

Viesu papildinājumu lejupielāde

Tagad, kad esat iestatījis savu OSboxes virtuālo mašīnu programmā VirtualBox, varat pieteikties, izmantojot paroli osboxes.org. Vai arī, ja iestatāt savu virtuālo mašīnu, izmantojot Ubuntu ISO, piesakieties ar savu lietotājvārdu un paroli.

Kad esat pieteicies, jums būs jālejupielādē jaunākais VirtualBox viesu papildinājumu laidiens. Vienkāršākais un ātrākais veids, kā to izdarīt, ir to izdarīt VirtualBox lietotnē, nevis oficiālajā vietnē.

No šejienes Ubuntu logā atrodiet izvēlni Ierīces un noklikšķiniet uz tās ar peli. Noklikšķinot uz izvēlnes, jūs redzēsit daudzas dažādas iespējas, uz kurām noklikšķināt.

Skatiet izvēlnes apakšdaļu un izvēlnē noklikšķiniet uz pogas Ievietot viesu papildinājumus. Noklikšķinot uz tā pirmo reizi (ja nekad iepriekš neesat atlasījis šo opciju), VirtualBox sāks lejupielādēt viesu papildinājumu ISO failu jūsu datorā.

Kad lejupielādes process ir pabeigts, VirtualBox viesu papildinājumu ISO fails tiks automātiski ievietots Ubuntu VM virtuālajā CD/DVD diskdzinī. Neilgi pēc tam Ubuntu VM darbvirsmā redzēsit uznirstošo logu.

Viesu papildinājumu instalēšana Ubuntu VM

Ievietojot viesu papildinājumu ISO failu Ubuntu VM, ekrānā vajadzētu parādīties uzvednei. Šī uzvedne informēs jūs, ka diskā ir instalējama programmatūra, kuru Ubuntu var instalēt.

Lai sāktu instalēšanu, ar peli noklikšķiniet uz pogas Palaist. Noklikšķinot uz Palaist, ekrānā tiks parādīts termināļa logs. Izpildiet norādījumus, kas norāda, kā rīkoties.

Viesu papildinājumu termināļa instalēšanas laikā var rasties neveiksmīga instalēšana. Neveiksmīga instalēšana notiek, ja jūsu Ubuntu VM trūkst dažas programmatūras paredzētās pakotnes.

Neuztraucieties, ja, instalējot viesu papildinājumus, rodas problēma. Vienkārši izlasiet, kuras pakotnes jums ir jāinstalē. Atveriet termināļa logu, instalējiet pakotnes ar apt instalēt , pēc tam izņemiet Viesu papildinājumu ISO no virtuālās mašīnas un ievietojiet to atkārtoti, lai vēlreiz atvērtu dialoglodziņu Palaist programmatūru.

Kad termināļa logs pabeidz VirtualBox viesu papildinājumu instalēšanu jūsu Ubuntu VM, restartējiet. Lai sāktu izmantot jauno Ubuntu VM kodolā instalēto programmatūru, ir jārestartē Ubuntu VM.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10