Kā instalēt lietotni vienam lietotājam operētājsistēmā Windows 10

Visas lietotnes operētājsistēmā Windows 10 parasti tiek instalētas vienā mapē, t.i., mapē Programmu faili vai Programmu faili (86) diskdzinī C. Kad veicat lietotnes sākotnējās instalēšanas darbības, tā piedāvās izveidot mapi vienā no šīm divām mapēm. Iespējams, esat arī pamanījis, ka tas ļauj mainīt atrašanās vietu, kas nozīmē, ka jums nav obligāti jāinstalē lietotnes C diskā. Faktiski, ja esat instalējis UWP lietotni, varat to pārvietot uz citu disku, kad vien vēlaties. Ja instalējat darbvirsmas lietotni un vēlaties to instalēt vienam lietotājam, jums ir jāmaina tikai tās instalēšanas vieta.

Instalējiet lietotni vienam lietotājam

Lielākā daļa darbvirsmas lietotņu ļauj izvēlēties, kur lietotne ir instalēta. Būs daži izņēmumi, kad programma ir jāinstalē mapē Programmas faili, taču tādā gadījumā lietotne neļaus jums mainīt tās instalēšanas vietu.

Lai instalētu lietotni vienam lietotājam, tā ir jāinstalē lietotāja mapē AppData. Tas atrodas šādā vietā;|_+_|

Šī mape parasti ir paslēpta, tāpēc pārliecinieties, vai slēptās mapes ir iestatītas kā redzamas, pretējā gadījumā to nevarēsit atlasīt. Kad slēptie vienumi ir iestatīti kā redzami, palaidiet lietotņu instalēšanas programmu.

Kad esat nokļuvis instalēšanas vietas ekrānā, noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot un dodieties uz mapi AppData. Atlasiet lokālo mapi un izveidojiet tajā jaunu mapi lietotnei. Ja neizveidosit mapi, lietotne tiks instalēta lokālajā mapē, un tādējādi jūs tajā paliksit netīri faili.

Turpiniet instalēšanu kā parasti. Kad tas būs pabeigts, lietotne tiks pievienota lietotņu sarakstam izvēlnē Sākt. Ja izvēlēsities to pievienot, darbvirsmā būs arī lietotnes saīsne.

Varat palaist lietotni kā parasti. Ja jums ir nepieciešams to atinstalēt, varat to izdarīt no vadības paneļa. Atveriet programmu atinstalēšanas ekrānu, un instalētā lietotne tiks norādīta starp sistēmas programmām. Atlasiet to un noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.

Vairumā gadījumu lietotne darbosies bez problēmām, taču, ja jums ir citas lietotnes, kas to izmanto, iespējams, tās nevarēs atrast, jo tā ir instalēta netradicionālā vietā. Paturiet to prātā, ja izvēlaties instalēt lietotni tikai vienam lietotājam.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10