Kā labot nereaģējošo skārienpaliktni pēc pamošanās no miega režīma operētājsistēmā Windows 10

Operētājsistēmā Windows 10 ir bijusi ilgstoša kļūda, kuras dēļ dažādas funkcijas un komponenti nereaģē pēc tam, kad sistēma pamostas no miega režīma. Lielākoties šī kļūda ietekmē izvēlni Sākt vai bloķēšanas ekrānu. Tomēr šķiet, ka pastāv problēma, ka nelielam lietotāju skaitam rodas skārienpaliktnis, kas nereaģē pēc tam, kad sistēma pamostas no miega režīma. Ja jums rodas šī pati problēma, rīkojieties šādi, kā to novērst.

SPOILERA BRĪDINĀJUMS : ritiniet uz leju un skatieties video pamācību šī raksta beigās.

Nereaģējošs skārienpaliktnis

Šo problēmu var atkārtot, startējot darbvirsmā un ļaujot pabeigt sāknēšanu. Kad sistēma ir gatava, aizveriet klēpjdatora vāku vai izmantojiet barošanas pogas izvēlni, lai darbvirsmu ieslēgtu miega režīmā. Kad sistēma ir aizmigusi, nekavējoties pamodiniet to. Jūsu skārienpaliktnis nereaģēs. Iespējams, varēsiet pārvietot kursoru, taču neviens klikšķis netiks reģistrēts, un ikreiz, kad pieskarsieties skārienpaliktnim, pašreizējais aktīvais logs zaudēs fokusu.Es saskāros ar šo pašu kļūdu savā klēpjdatorā, un, lai gan tā ir anekdotiska, varētu būt noderīgi zināt, ka kļūdu var reproducēt arī manā sistēmā, kad pievienoju vai atvienoju aparatūru, piemēram, iPhone vai ārējo monitoru. Kļūda tiek īslaicīgi “novērsta”, restartējot sistēmu, taču ir pastāvīgs labojums.

Skārienpaliktņa draiveris

Problēma, kā jūs varat uzminēt, ir saistīta ar jūsu vadītāju. Kādā brīdī, iespējams, operētājsistēmas Windows atjaunināšanas vai kāda cita dēļ skārienpaliktņa draiveris jūsu sistēmā var būt atinstalēts vai atjaunots uz daudz vecāku versiju vai vienkārši aizstāts ar vispārējiem skārienpaliktņa draiveriem.

Personīgi es neesmu pārliecināts, kas notika. Es neesmu saņēmis Windows atjauninājumu, bet mans skārienpaliktņa draiveris bija pazudis.

Labojums ir atrast savai sistēmai pareizo draiveri un to instalēt. Ir divi veidi, kā to izdarīt. Pirmais ir izmantot ierīču pārvaldnieku un meklēt, lai instalētu draiverus. Tomēr tas darbosies, iespējams, nesaņemsit jaunāko draivera versiju, kas notika manā gadījumā. Man bija šoferis, kas bija krietni vairāk nekā divus gadus vecs. Tāpēc es iesaku izmantot otro risinājumu, t.i., manuāli instalēt skārienpaliktņa draiveri.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir noskaidrot, kuri skārienpaliktņa draiveri ir piemēroti jūsu sistēmai. Lielākā daļa sistēmu izmanto Synaptics draiverus, taču daudzas citas izmanto Elan draiverus. Varat Google meklēt, kuru draiveri jūsu sistēmai iesaka ražotājs. Atrodiet pieejamo draivera jaunāko versiju. Pārbaudiet, kad tas pēdējo reizi tika atjaunināts vai kurš ir jaunākais pieejamais versijas numurs, un instalējiet to. Restartējiet sistēmu, un problēmai vajadzētu pazust.

Ja tā joprojām pastāv, izmēģiniet dažādus draiverus, piemēram, ja izmantojāt Synaptics pirmo reizi, izmēģiniet Elan pat tad, ja ražotājs to neiesaka. Šī nav aparatūras problēma, un šķiet, ka tā nav tieši izveidota operētājsistēmā Windows 10. Jebkura iemesla dēļ skārienpaliktņa draiveri ir pārtraukuši darboties vai ir atinstalēti, tāpēc to var novērst, atrodot pareizos draiverus un tos instalējot. jūsu sistēmā.

Līdzīga kļūda, kas izraisa BSOD, kad izslēdzat Bluetooth, arī nesen parādījās, un labojums atkal ir saistīts ar pareizā draivera atjaunināšanu un instalēšanu.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10