Kā novērst problēmu “Atvainojiet, mēs nevarējām pierakstīties pakalpojumā Google — IMAP” programmā Outlook darbam ar Office 365

Programmu Outlook var konfigurēt Gmail kontam. Faktiski tas ir nogājis garu ceļu, padarot iestatīšanas procesu daudz vienkāršāku. Operētājsistēmā Windows 10 Outlook versijā, kas tiek piegādāta kopā ar Office 365, ir tikai jāpierakstās ar savu Gmail kontu. Jums vairs nav jāraizējas ar porta atlasi vai servera adreses ievadīšanu kā iepriekš. Lai gan iestatīšanas process ir vienkāršs, tas joprojām ietver saziņu ar Google serveriem, un dažreiz savienojumu neizdodas izveidot. Ja mēģināt pierakstīties savā Gmail kontā programmā Outlook, bet joprojām tiek rādīts kļūdas ziņojums “Atvainojiet, mēs nevarējām jūs pierakstīties Google — IMAP”, programmā Outlook ir jāmaina iestatījums.

Labojiet “Atvainojiet, mēs nevarējām jūs pierakstīties Google — IMAP”

Atveriet programmu Outlook un nolaidiet saņemto pierakstīšanās logu. Tam ir tendence uznirst, tāpēc katru reizi to noraidiet, līdz tas pārstāj parādīties. Dodieties uz Fails> Biroja konts, atlasiet Konta iestatījumi un zem konta noklikšķiniet uz pogas Pārvaldīt iestatījumus.Šeit jūs redzēsit veselu virkni iestatījumu, daži no tiem būs pelēkoti/neaktīvi. Šķiet, ka tie ir iestatījumi, kas saistīti ar datiem, kas tiek koplietoti ar programmu Outlook, taču viens no tiem ir atbildīgs par redzamo kļūdu. Meklējiet iestatījumu “Saistītās pieredzes” vai “Visas saistītās iespējas”. Iespējojiet to un noklikšķiniet uz Labi. Jums būs jārestartē programma Outlook.

Palaižot programmu Outlook, jūs atkal saņemsit pierakstīšanās uzvedni. Iet uz priekšu un ievadiet savu Gmail e-pastu un paroli, un šoreiz Outlook varēs jūs pieteikties bez problēmām.

Outlook ir uzlabots e-pasta klients, kas pastāv jau gadiem ilgi. Agrāk tās iestatīšana bija tik sarežģīta, ka, iespējams, kāds IT pārstāvis atnāks un izdarīs to jūsu vietā. Kopš tā laika iestatīšanas process ir vienkāršots, taču, to darot, Microsoft nav noņēmis nevienu līdzekli. Tie vienkārši izskatās atšķirīgi un rada dažāda veida problēmas, ja iestatījums nav pareizi konfigurēts. Ir arī fakts, ka kādu laiku programma Outlook un Gmail nesadarbojās. Pierakstīšanās pakalpojumā Gmail no programmas Outlook bieži tika bloķēta, jo Gmail neuzskatīja Outlook par drošu lietotni .

Programma Outlook ir novērsusi lielāko daļu problēmu, kas tai radās saistībā ar e-pasta konta iestatīšanu, taču šad un tad parādīsies mazākas kļūdas, piemēram, šī. To labošana nav tik sarežģīta, ja zināt, ko meklējat.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10