Kā novērst signāla trūkumu displeja portā operētājsistēmā Windows 10

Displeji ir Plug & Play. Displejs ir viena no visvienkāršākajām datora sastāvdaļām, tāpēc tam ir jādarbojas uzreiz, pretējā gadījumā lietotājs nevarēs mijiedarboties ar savu sistēmu. Ārējais displejs parasti nevar parādīt lietotājiem klēpjdatora BIOS, kas pēc noklusējuma būs iekšējais displejs, taču tas darbojas, kad izmantojat pareizu darbvirsmas OS.

Ja esat pievienojis displeju savai Windows 10 sistēmai, bet tas nedarbojas un monitorā tiek parādīts tikai ziņojums “Nav signāla”, to var viegli novērst.Labojiet bez signāla displeja portā

1. Iespējojiet projekcijas režīmu

Parasti ārējais displejs tiek iespējots automātiski, taču dažreiz sistēma Windows 10 domā, ka nevēlaties, lai tajā tiktu rādīta darbvirsma.

  1. Pieskarieties Win+P īsinājumtaustiņš.
  2. A panelis tiks atvērts ekrāna labajā pusē.
  3. No paneļa atlasiet vai nu Paplašināt lai darbvirsma tiktu rādīta visos (iekšējos un ārējos) ekrānos, vai atlasiet Otrais ekrāns tikai, lai displeju iegūtu tikai ārējā monitorā.
  4. The Paziņojums par displeja portu nav signāla pazudīs no monitora un parādīsies jūsu darbvirsma. Pirms sākat lietot, neaizmirstiet tos sakārtot.

2. Mainiet monitora portu

Ir trīs dažādi porti, kurus vairums monitoru var izmantot, lai izveidotu savienojumu ar Windows 10 sistēmu; HDMI, DVI un VGA. Parasti monitors automātiski noteiks, kāda veida ports ir izmantots savienojuma izveidei ar datoru. Ja tas nenosaka pareizo portu, tiek parādīts ziņojums Nav signāla displeja portā.

    Monitorā atveriet tā iestatījumus.Meklējiet pogas monitora priekšējā slīpumā vai sānos, lai atvērtu izvēlni. Izvēlnē meklējiet opciju, kas ļauj atlasīt portu vai ievades avotu.Ja nevarat to izdomāt, Google, kur var atrast opciju jūsu konkrētajam monitoram. Izmantojiet ievades avota atlases izvēlni, lai atlasītu izmantoto portuun displejs sāks darboties.

3. Atvienojiet/atkārtoti pievienojiet

    Atvienojiet kabeli, kas savieno monitoru ar sistēmu.Varat to atvienot no monitora vai sistēmas, viens no tiem veiks darbu. Pievienojiet to vēlreiz, un sistēma Windows 1o liks sākt projicēšanu jaunajā displejāun tas liks monitoram pārbaudīt signālu no tikko pievienotā porta.

Secinājums

Displeja ports Bez signāla ir diezgan vienkārša problēma, taču, ja iepriekš minētie risinājumi neļauj displejam darboties, apskatiet izmantoto kabeli. Displeja pieslēgvietas ir neticami jutīgas, un vismazākie vadu bojājumi, pat ja tas ir tikai pagrieziens vai līkums, var ietekmēt nosūtīto signālu vai arī jūs varat redzēt līnijas .

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10