Kā labot instalētos fontus, kas netiek rādīti operētājsistēmā Windows 10

Fonta instalēšana operētājsistēmā Windows 10 ir vienkārša; tas aizņem nedaudz vairāk kā faila kopēšanu pareizajā mapē. Fontus var instalēt arī tieši no fontu faila. Viss, kas jums jādara, ir ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un konteksta izvēlnē atlasiet instalēšanas opciju.

Fonts ir instalēts visā sistēmā, kas nozīmē, ka katrai atsevišķai lietotnei tam būs piekļuve, ja vien tas nav fonta veids, ko lietotne neatbalsta. Piemēram, jūs nevarat izmantot visu veidu fontus komandu uzvednē. Lietotne pieņem tikai noteiktu veidu.

Instalētie fonti netiek rādīti operētājsistēmā Windows 10 [LABOT]

1. Restartējiet lietotni

Instalējot fontu, visas lietotnes to automātiski nosaka. Lietojumprogrammas fontu atlases rīks to uzskaitīs, taču, ja fonts tajā nav redzams, aizveriet un vēlreiz atveriet lietotni un pēc tam pārbaudiet fonta rīku. Tiks parādīts tikko instalētais fonts.2. Pārbaudiet citas lietotnes

Iespējams, ka jūsu instalētais fonts nav saderīgs ar lietotni, kurā vēlaties to izmantot. Lai pārbaudītu, vai fonts ir instalēts pareizi, pārbaudiet, vai tas tiek rādīts citās lietotnēs.

 1. Atveriet Sākt izvēlne un dodieties uz Lietotņu saraksts .
 2. Izvērst Windows piederumi .
 3. Atvērt WordPad .
 4. Atveriet fontu atlases rīks un pārbaudiet, vai parādās tikko instalētais fonts.
 5. Ja fonts ir norādīts sarakstā, iespējams, lietotne, kurā mēģināt to izmantot, to neatbalsta. Pārbaudiet lietotnes fonta specifikācijas un izmēģiniet citu fontu.

3. Pārinstalējiet fontu

Fontus ir viegli instalēt, taču tas nenozīmē, ka instalēšana nevar notikt nepareizi. Ja tā notiek, vienkāršākais, ko darīt, ir vienkārši atinstalēt fontu un instalēt to vēlreiz.

 1. Atvērt Failu pārlūks un dodieties uz tālāk norādīto mapi.
|_+_|
 1. Kopēt un ielīmējiet fonta failu iepriekš minētajā mapē.
 2. Ja redzat uzvedni ar jautājumu, vai vēlaties aizstāt failu, ļauj to nomainīt .
 3. Jūs varat arī izdzēsiet fontu no iepriekš minētās vietas , un tad kopējiet to vēlreiz .

4. Pārbaudiet fonta failu

Pārbaudiet, vai fonta fails nav bojāts. Iespējams, ka daži no varoņiem vai visi no tiem ir kaut kādā veidā bojāti. Tas notiek, kad fonta failu renderē tā izstrādātājs.

 1. Lejupielādēt un instalēt IrfanView .
 2. Atveriet fonta failuprogrammā IrfanView.
 3. Ja lietotne spēj priekšskatīt fontu bez kļūdām fails nav bojāts.
 4. Ja fails netiek atvērts , vai tas tiek atvērts, bet dažas rakstzīmes netiek renderētas, ir a problēma ar failu . Mēģiniet to lejupielādēt vēlreiz vai izmantojiet citu fontu.

5. Pārbaudiet fonta veidu

Fontu faili nav vienāda formāta. Tiek izmantoti trīs populāri fontu formāti; OpenType, TrueType un Web Open Font Format. Visi trīs tiek atbalstīti operētājsistēmā Windows 10 . Ja jūsu fonts ir cita veida fonts vai esat izmantojis tiešsaistes rīku, lai pārveidotu fontu par kādu no atbalstītajiem veidiem, ļoti iespējams, ka tas netiks atklāts. Jums būs jāizmanto cits fonts.

Lai pārbaudītu fonta veidu, skatiet fonta faila paplašinājumu.

OTF: OpenType fonts

TTF: TrueType fonts

WOFF: tīmekļa atvērtā fonta formāts

Visi Google fonti ir saderīgi ar Windows 10.

6. Izmēģiniet citu fontu

Galīgais veids, kā noskaidrot, kāpēc fonts netiek rādīts operētājsistēmā Windows 10, ir instalēt jaunu, atšķirīgu. Ja instalētais fonts tiek parādīts lietotnē, ļoti iespējams, ka problēma ir tas, kuru instalējāt un sākotnēji bija paredzēts izmantot.

Secinājums

Fontiem ir visdažādākās variācijas, un ir tūkstošiem, no kuriem izvēlēties. Ja fonts, kuru vēlaties izmantot, nedarbojas noteiktā lietotnē vai nevarat atrast fonta faila versiju, kas nav bojāta, vienmēr varat atrast tam alternatīvu vai tuvu alternatīvu.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā