Kā atrast Bluetooth MAC adresi operētājsistēmā Windows 10

Kad pievienojat Bluetooth ierīci operētājsistēmā Windows 10, tā tiek parādīta ar ražotāja norādīto nosaukumu. Piemēram, ja vēlaties savienot pārī Nexus 6P, tas tiks norādīts ar šo nosaukumu sadaļā Pārī savienotās ierīces. Protams, operētājsistēmā Windows 10 varat savienot pārī vairākus Nexus 6P tālruņus, un katrs no tiem tiks parādīts ar vienu un to pašu nosaukumu.

Sistēmā Windows nebūs apjukums par to, kura ierīce ir kura, bet jūs tā būsiet. Vienīgais izņēmums ir iOS ierīces, kas ļauj tām nosaukt. Windows 10 identificē atsevišķas ierīces, izmantojot to Bluetooth MAC adresi, tāpēc tā nekad tās nesajauc, taču šī adrese nekad netiek atklāta kopā ar pievienotās ierīces nosaukumu.

Ierīces Bluetooth MAC adrese ir nepieciešama, ja mēģināt savienot lietotni ar pārī savienotu vai pievienotu Bluetooth ierīci. Lūk, kā varat to apskatīt.Bluetooth MAC adrese

Bluetooth ierīce ir jāsavieno ar darbvirsmu. Iespējams, jūs to jau esat savienojis pārī, taču, lai iegūtu ierīces Bluetooth MAC adresi, tai ir jābūt savienotai ar sistēmu, kurā to meklējat.

Kad ierīce ir pievienota, atveriet vadības paneli un dodieties uz Aparatūra un skaņa> Ierīces un printeri. Varat arī vienkārši atvērt File Explorer un atrašanās vietas joslā ievadīt tālāk norādīto.

|_+_|

Meklējiet ierīci, kurai vēlaties atrast MAC adresi. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti. Logā Rekvizīti atveriet cilni Bluetooth. Jūs redzēsit MAC adreses lauku, un adresei tur jābūt. Ja tā nav, skatieties nedaudz tālāk uz leju, un jūs redzēsit unikālā identifikatora lauku, kas sniegs jums MAC adresi.

MAC adresi var identificēt pēc tās formāta; tā ir 12 rakstzīmju adrese.

MAC adrese nav tas pats, kas IP adrese. Bluetooth ierīcei, piemēram, austiņu pārim vai tastatūrai, būs tikai Bluetooth MAC adrese, bet nav IP. Citām ierīcēm, kas var izveidot savienojumu ar internetu, piemēram, tālrunim, būs gan MAC, gan IP adrese. Adreses tiks parādītas arī pareizajā laukā, kad to meklēsit.

Ierīces MAC adrese nemainās attiecībā pret ierīci, ar kuru tā ir savienota. MAC adrese, kuru meklējat operētājsistēmā Windows 10, ierīcei būs vienāda neatkarīgi no tā, ar kādu citu ierīci vai darbvirsmu tā ir savienota pārī un ar kuru tā ir savienota.

MAC adrese ir tā, ko izmantojat, ja lietotne nevar atrast jūsu Bluetooth ierīci vai ja jums pašam ir jānošķir divas ierīces ar vienādu nosaukumu.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā