Kā lejupielādēt jebkuru iOS un macOS fona tapeti

Apple ir pazīstama ar divām lietām; lieliska lietotāja saskarne un produkti, kuros nav kļūdu. Iespējams, tas vairs nebūs bez kļūdām, ja ņem vērā, cik daudz sūdzību lietotāji bija saņēmuši šogad un gadu iepriekš. Tomēr Apple joprojām ražo skaistus produktus, labi izstrādātu operētājsistēmu, un tai ir labākās fona tapetes. Ja jums nepieder Apple ierīce, iespējams, joprojām esat izmantojis dažas no viņu fona attēliem. A Redditor ir apkopojis albumu ar katru iOS un macOS fona tapeti, ko Apple jebkad ir izlaidusi. Jūs varat tos visus lejupielādēt.

Albumos ir ne tikai fona attēli, bet arī citi ikoniski attēli, kurus Apple ir izmantojis pagātnē. Piemēram, iOS albumā ir iekļauti dejojošu silueta attēli, kas tika izmantoti iTunes dāvanu kartēs.

Visas iOS fona tapetes

iOS albumā ir fona attēli operētājsistēmai iPhone X , iOS 12, iOS 11, līdz pat pirmajai iOS. Tie visi ir HD. iOS 3 fona tapetes ir 2048 × 2048, bet jaunākās ir tādas, lai tās labāk atbilstu mūsdienu viedtālruņa ekrānam.Ja uzskatāt, ka fona attēli ir pārāk mazi vai pārāk kvadrātveida jūsu ierīcei, pārbaudiet iPad fona tapešu atlasi. Protams, tā kā iPad tika izlaists vēlāk, jūs neatradīsit iOS 3 fona attēlus, kas būtu piemēroti iPad. Ir iekļautas arī īpašas fona tapetes, piemēram, iPhone X Red, kā arī attēli, kas izmantoti, lai iepazīstinātu ar WWDC.

Lejupielādējiet tos šeit .

Visas macOS fona tapetes

Tāpat kā iOS albumā, arī macOS tapešu albumā ir tapetes no tā laika, kad operētājsistēmu sauca par OS X un nosauca kaķu vārdā. Jūs varat atrast tapetes no Puma, Snow Leopard, Lion un citiem.

Visas tapetes ir augstas izšķirtspējas, un to izmērs lieliski iederēsies vairumā ekrānu. Atšķirībā no iPhone, kura izmērs gadu gaitā ir krasi mainījies, ekrāna izmēra atšķirība Mac datoriem nav bijusi tik krasa.

Lejupielādējiet tos šeit .

Ir vērts pieminēt, ka jūsu attiecīgajai ierīcei var būt nepieciešams mainīt fona attēlu izmērus. Galddatoru lietotājiem, t.i., ikvienam Windows vai Linux personālajam datoram, kurš izmanto MacOS fona attēlus, nevajadzētu būt pārāk lielām grūtībām, taču viedtālruņu lietotājiem, visticamāk, būs jāmaina attēla izmērs, lai to varētu izmantot savos tālruņos. Ja izmantojat Android tālruni un vēlaties izmantot kādu no iOS vai macOS fona attēliem, pārbaudiet, kā tālrunis maina fona attēlu izmērus. Dažos tālruņos, ja attēla izmērs nav pareizais, fona tapete ir izplūdusi, pikseļu veidota nekārtība, kas ļauj labi izskatīties tukšam, melnam fonam.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10