Kā apgriezt attēlus un mainīt to izmērus priekšskatījumā operētājsistēmā MacOS

Fotoattēla lieluma maiņa un apgriešana ir fotoattēlu rediģēšanas pamatfunkcijas, un ir pašsaprotami, ka tādai lietotnei kā Priekšskatījums būs tās abas. Izmēru maiņas funkciju ir viegli atrast, savukārt apgriešanas funkciju var būt nedaudz grūti atrast. Lūk, kā MacOS priekšskatījumā varat apgriezt attēlus un mainīt to izmērus

Apgrieziet attēlus priekšskatījumā

Sāksim ar apgriešanas funkciju, jo tā ir nedaudz vieglāk uztverama nekā izmēra maiņas funkcija. Atverot attēlu priekšskatījumā, tas viss ir iestatīts apgriešanai. Lai to izmantotu, funkcija nav jāaktivizē vai jāatlasa. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet un velciet peles kursoru virs apgabala, kuru vēlaties paturēt. Velkot peli, parādīsies kontūra, un, skatoties zem kursora, tā parādīs kontūras izmērus.

Šīs kontūras malām ir centrālie punkti, uz kuriem varat noklikšķināt un vilkt, kā arī izmantot, lai novērtētu, kas attēlā ir centrēts un kas tiks atstāts, kad viss pārējais tiks izgriezts. Uzzīmēto telti var vilkt un pārvietot kā vienu veselumu uz attēla.Kad esat gatavs apgriezt attēlu, pieskarieties Command+K īsinājumtaustiņš un pēc tam saglabājiet attēlu vai eksportējiet to .

Mainiet fotoattēlu izmērus priekšskatījumā

Lai mainītu fotoattēla izmēru priekšskatījumā, dodieties uz Rīki vienumu izvēļņu joslā un atlasiet Pielāgojiet izmēru .

Atvērtajā panelī pārbaudiet, vai sadaļā “Ietilpināt” ir atlasīta opcija “Pielāgots”. Varat mainīt attēla izmēru vienību. Laukā Platums ievadiet jauno attēla izmēru, kuru vēlaties iestatīt. Augstumam ir jāmainās automātiski un proporcionāli ievadītā platuma izmaiņām. Ja tā nav, pārliecinieties, vai šajā panelī ir iespējota opcija “Mērogot proporcionāli”. Noklikšķiniet uz Labi, lai mainītu attēla izmēru.

Vispārīgi runājot, attēlu izmēri vienmēr ir jāmaina proporcionāli. Ja nemainīsit attēla izmēru proporcionāli, tiks izveidots attēls, kas ir vai nu izstiepts visā platumā vai augstumā, vai attēls, kas ir saspiests visā platumā vai augstumā.

Izmēru maiņu parasti var atsaukt, jo varat atjaunot attēla izmēru uz tādu, kāds tas bija iepriekš, lai gan, mainot tā lielumu vairākas reizes, galu galā var tikt ietekmēta tā kvalitāte. Apgriešana ir pastāvīga. Kad esat izgriezis attēla daļu, to vairs nevar atgūt.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā izslēgt datoru no tālruņa Iepriekšējais Raksts

Kā izslēgt datoru no tālruņa

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā konvertēt Audible grāmatas uz MP3 operētājsistēmā Windows 10