Kā mainīt Skype ID primāro e-pastu

Jūsu Skype ID ir saistīts ar e-pasta adresi, tāpat kā vairums tiešsaistes pakalpojumu. E-pasts cita starpā ir galvenais, lai atgūtu pazaudētu paroli. Jūsu Skype ID var mainīt, taču var mainīt arī ar to saistīto e-pasta adresi. Tās ir pietiekami vienkāršas izmaiņas, un, tā kā Skype bieži vien ir būtisks saziņas rīks lielākajai daļai cilvēku, jūs varat ne tikai mainīt Skype ID primāro e-pastu, bet arī pievienot sekundāro. Lūk, kā.

Primārā e-pasta adrese Skype ID

Apmeklējums šo saiti pārlūkprogrammā un pierakstieties savā Skype kontā. Kreisajā pusē esošajā kolonnā noklikšķiniet uz opcijas Rediģēt profilu.Sadaļā “E-pasta adrese” noklikšķiniet uz opcijas “Pievienot e-pasta adresi”.

Tas ļaus jums mainīt jebkuru e-pasta adresi, kas ir iestatīta kā primārā e-pasta adrese, kā arī ievadīt sekundāro, ja vēlaties. Ja esat mainījis e-pasta adresi, ritiniet līdz pašam lapas beigām un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu uz jaunizvēlēto adresi, informējot, ka jūsu primārā un/vai sekundārā e-pasta adrese ir atjaunināta.

Primārais e-pasts tiek izmantots, lai atgūtu zaudēto Skype ID vai paroli. Sekundāro e-pastu var izmantot tam pašam mērķim, taču tas būs sarežģītāks process, lai to izmantotu, lai atgūtu Skype pieteikšanās informāciju. Lai varētu izmantot sekundāro e-pastu, jums vispirms ir jāpaziņo Skype, ka jums vairs nav piekļuves primārajam e-pastam.

E-pasts, kas ir saistīts ar Skype ID, tiek izmantots arī, lai pievienotu personu kā Skype kontaktpersonu. Mainot e-pastu, jūs pēkšņi neizraidīsit no kontaktpersonu sarakstiem. Jums būs jāinformē cilvēki, kuru e-pasta adresi izmantot, lai meklētu jūs pakalpojumā Skype, jo esat veicis izmaiņas, taču, izņemot to, jums nebūs nekādu problēmu.

Varat mainīt gan savu primāro e-pastu, lai iegūtu Skype ID, gan mainītu arī Skype lietotājvārdu. Neviens no tiem nav iestatīts pastāvīgi, taču, ja attiecīgo Skype ID esat lietojis ilgu, ilgu laiku, nav ieteicams veikt abas izmaiņas vienlaikus. Novietojiet tos pietiekami tālu viena no otras, lai jūsu kontaktpersonas neapjuktu par to, ar ko viņi runā. Ja tikko izveidojāt jaunu Skype ID un vēlaties mainīt savu e-pastu un lietotājvārdu, to abu maiņa vienlaikus nebūs tik liela problēma, jo jūsu kontaktpersonu saraksts joprojām būs īss.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP Iepriekšējais Raksts

Kā padarīt Windows 10 līdzīgu Windows XP

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā bezvadu režīmā nosūtīt failus uz iPhone no operētājsistēmas Windows 10