Kā jūs varat skatīties fantastiskos zvērus Grindelvalda noziegumus pakalpojumā Netflix?

Divus gadus pēc tam, kad filma “Fantastiskie zvēri un kur tos atrast” iemeta cilvēkus atpakaļ Harija Potera Visumā, Grindelvalda noziegumi mūs aizveda vienu soli tālāk šī stāsta atšķetināšanā. Ja vēlaties skatīties Grindelvalda noziegumus pakalpojumā Netflix, mēs zinām, kā to izdarīt.

Arī režisors Deivids Jeitss, kurš parakstījās uz pirmo Fantastisko zvēru filmu un četrām Harija Potera filmām, filma iegūst tumšākus pagriezienus, jo Dž. Roulinga iepazīstina mūs ar slaveno Gellertu Grindelvaldu, varoni, par kuru mēs diezgan maz uzzinām oriģinālajos Potera romānos.Kas attiecas uz aktieru sastāvu, mēs atgriežam Ediju Redmeinu, Ketrīnu Voterstonu, Denu Fogleru, Elisonu Sudolu un Ezru Milleru, kā arī saņemam Džoniju Depu Grindelvalda lomā un Džūdu Lovu kā ļoti jauno Dumbldoru.

Iegūstiet VPN #1 60% ATLAIDE 2 gadu plānam

Vai pakalpojumā Netflix varat skatīties filmu Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald?

Otro filmu no sērijas Fantastic Beasts skatīties tiešsaistē ir pilnīgi iespējams izdarīt, ja dzīvojat pareizajā valstī. Mēs esam izpētījuši Netflix bibliotēkas visā pasaulē un atklājuši, ka filma ir pieejama pakalpojumā Netflix Australia. Viena vai cita nosaukuma klātbūtne pakalpojumā Netflix noteiktā valstī ir atkarīga no daudzām lietām, piemēram, no tā, kādas citas straumēšanas platformas ir pieejamas šajā valstī un kādi licencēšanas darījumi ir spēkā. Piemēram, ASV filma The Crimes of Grindelwald ir pieejama vietnēs Hulu un HBO Now, tāpēc Netflix drīzumā to nestraumēs.

Kā ar fantastiskiem zvēriem un kur tos atrast?

Ja vēlaties skatīties Fantastic Beasts un kur tos atrast, jums jāzina, ka filma ir pieejama arī Netflix. Arī šis ir pieejams tikai dažās valstīs, tāpēc jums būs nedaudz jāpastrādā, lai to sasniegtu. Jūs varat izlasīt šo rakstu, lai iegūtu visu informāciju!

Vai es varu skatīties Fantastic Beasts 2 pakalpojumā Netflix US?

Diemžēl, kā mēs jau apspriedām, tā nav daļa no vietējās bibliotēkas. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs nevarat to skatīties pakalpojumā Netflix no ASV. Jums vienkārši jāzina, kā to izdarīt.

Redaktora piezīme: NordVPN ir mūsu pirmā izvēle Netflix atbloķēšanai. Reģistrējieties 2 gadu plānam ar NordVPN par USD 3,49 mēnesī, kā arī 3 mēnešus BEZ MAKSAS. Visos plānos ir iekļauta 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs jebkurā laikā varētu atcelt un atgūt naudu.

Kā es varu skatīties Grindelvalda noziegumus pakalpojumā Netflix no jebkura pasaules stūra?

Mēs esam pārliecināti, ka The Crimes of Grindelwald ir pieejams dažās Netflix bibliotēkās. Mēs jau varam apstiprināt, ka šobrīd filma ir pieejama Austrālijā un Japānā. Problēma, kas uznirst, ja jūsu vietējā bibliotēkā nav noteiktas filmas, ir, kā jūs vispār varat to noskatīties? Atbilde ir diezgan vienkārša, jo jums ir nepieciešams tikai VPN, lai ceļotu uz jebkuru vietu, kur jums jāatrodas.

Netflix parādīs bibliotēku, kas atbilst jūsu IP adreses atrašanās vietai. Tātad, ja jūsu IP uzrāda, ka atrodaties ASV, jūs nesaņemsit The Crimes of Grindelwald. Bet, ja jūs izmantotu VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri Austrālijā, lietas pēkšņi mainīsies.

Mēs izmantojam NordVPN katru reizi, kad mums ir nepieciešams VPN, jo tas ir uzticams rīks, kuram ir serveri visā pasaulē un dažas lieliskas privātuma funkcijas. Tas var palīdzēt jums dažu sekunžu laikā izveidot savienojumu ar serveriem Austrālijā vai Japānā, kā arī ASV, Kanādā, Lielbritānijā un desmitiem citu valstu.

Kā skatīties Fantastic Beasts 2, izmantojot VPN

  • Pirmkārt, jums būs jāabonē NordVPN, ja vēl neesat to izdarījis. Ja abonēsit pakalpojumu, jūs saņemsiet 3 mēnešus bez maksas un 68% ATLAIDI 2 gadu plānam par USD 3,49 mēnesī!
  • Pēc tam jums ir jāatrod serveris, kas atrodas Austrālijā vai Japānā, un jāizveido savienojums ar to.
  • Kad savienojums ir izveidots (tas aizņem dažas sekundes), varat ielādēt Netflix jaunā cilnē un pārlūkot, lai atrastu Grindelvaldes noziegumus.

Lūdzu! Tas ir viss!

Vai šī metode ir droša?

Diemžēl šī nav droša metode. Netflix platformā ir anti-VPN programmatūra, un tā var noteikt, kad cilvēki izmanto šos rīkus. Visas šīs lietas gaišā puse ir tāda, ka tik bieži, cik mēs izmantojam NordVPN, mēs nekad neesam saskārušies ar problēmām. Mēs nesakām, ka tas nevar notikt, bet ar mums tas nav noticis.

Gadījumā, ja Netflix kaut kādā veidā noskaidro, ka izmantojat VPN, jums vienkārši jādodas uz NordVPN un jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu. Tie ir pieejami 24 stundas diennaktī, un viņi ar prieku novirzīs jūs uz pareizo serveri, lai jūs varētu neierobežoti piekļūt pakalpojumam Netflix neatkarīgi no izvēlētās bibliotēkas.

Tur jums tas ir! Tas nav tik grūti, un jūs varēsiet skatīties Grindelvaldes noziegumus no jebkura pasaules malas, kurā atrodaties, ja vien jums ir Netflix konts.

Kā iegūt BEZMAKSAS VPN uz 30 dienām

Ja jums ir nepieciešams VPN uz īsu brīdi, piemēram, ceļojot, varat bez maksas iegūt mūsu visaugstāk novērtēto VPN.NordVPN ietver 30 dienu naudas atdošanas garantiju.Jums būs jāmaksā par abonementu, tas ir fakts, bet tas ļaujpilna piekļuve 30 dienas, un pēc tam jūs atceļat, lai saņemtu pilnu atmaksu. Viņu bezjautājumiem atcelšanas politika atbilst tās nosaukumam.

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā