Kā automātiski palaist pakešu failus kā administratoru operētājsistēmā Windows 10

Skripti ir lielisks rīks mazu, lieku uzdevumu veikšanai, kuriem parasti neatradīsit lietojumprogrammas. Ja zināt, kā uzrakstīt skriptu, varat paveikt lielāko daļu lietu, nepaļaujoties uz lietotni. Ja nevarat rakstīt skriptus, parasti varat tiešsaistē atrast tos, ko ir uzrakstījuši citi, un izmantot tos atbilstoši savām vajadzībām. Izmantojot skriptus, sistēma Windows 10 mēdz būt piesardzīga, jo tie var būt bīstami, un dažām skripta komandām ir nepieciešamas administratora tiesības, lai tās izpildītu jūsu sistēmā, kas neļauj tām darboties pat tad, ja tās var palaist. Lūk, kā jūs varat automātiski palaist pakešu failus kā administrators operētājsistēmā Windows 10.

Pakešu faili kā administrators

Lai automātiski palaistu sērijveida failu kā administratoru, vispirms ir jāizveido sērijveida fails un pēc tam tam jāizveido saīsne. Lai izveidotu saīsni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un atlasiet Sūtīt uz

Kad saīsne ir izveidota, dodieties uz darbvirsmu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās. Konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti. Cilnes Īsceļi apakšā redzēsit pogu Papildu. Noklikšķiniet uz tā.Tiks atvērts cits, mazāks logs ar tikai vienu opciju, kuru varat iespējot; Izpildīt kā administratoram. Atlasiet šo opciju, noklikšķiniet uz Labi un pēc tam uz Apply. Pārvietojiet saīsni uz vietu, kur vēlaties to palaist. Iestatiet to kā ieplānota uzdevuma darbību vai pārvietojiet saīsni uz startēšanas mapi un palaidiet to sāknēšanas laikā.

Šim iestatījumam ir daži ierobežojumi. Pirmkārt, pakešfails tiks palaists, taču jūs redzēsit UAC uzvedni, kurā tiks lūgts apstiprināt, ka sērijveida failu var palaist ar administratora tiesībām. Ja neesat pieteicies kā administrators, jums būs jāievada administratora lietotājvārds un parole. No šīs daļas nevar izvairīties. Kad esat autentificējies ar administratora kontu, pakešfails darbosies, kā tas ir rakstīts.

Ja kādā brīdī pakešfaila komanda pieprasa ievadīt administratora paroli, lai apstiprinātu, ka komandu var palaist, parole būs jāievada vēlreiz. Pakešfails darbojas ar administratora tiesībām, taču tas nedod vispārēju atļauju visām komandām palaist, neapstiprinot darbību. Tāpat, ja jebkurā brīdī jums ir jāapstiprina komanda, pieskaroties taustiņam Y, jums tas joprojām būs jādara.

Varat arī automātiski palaist PowerShell skriptus, taču tā viltība ir atšķirīga.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā