Kā pievienot Facebook draugus Pokémon Go

Pokémon Go joprojām ir populāra spēle, neskatoties uz pretējām prognozēm. Kopš tā pirmās palaišanas tas ir pieaudzis, un tas ir pieaudzis jūdzēm funkciju un stabilitātes ziņā. Kad spēle sākotnēji tika ieviesta, jūs varējāt pieteikties tikai ar savu Google kontu. Niantic tagad ir pievienojis atbalstu Facebook. Varat savienot savu Facebook kontu un pievienot Facebook draugus Pokémon Go.

Savienojiet Facebook ar Pokémon Go

Šī ir jauna funkcija, kas tika pievienota, izmantojot lietotnes atjauninājumu, tāpēc pārliecinieties, vai izmantojat jaunāko lietotnes versiju.

Atveriet Pokémon Go un pieskarieties Pokéball apakšējā centrā. Nākamā ekrāna augšējā labajā stūrī pieskarieties zobrata pogai.Iestatījumu ekrānā ritiniet uz leju līdz sadaļai Konts un pieskarieties Facebook. Tas atvērs Facebook lietotni, ja tā ir instalēta jūsu sistēmā, vai novirzīs jūs uz pārlūkprogrammu, kur varēsit pierakstīties savā Facebook kontā un ļaut Pokémon Go ar to izveidot savienojumu.

Jūs tiksit novirzīts atpakaļ uz lietotni. Vēlreiz atveriet iestatījumu ekrānu, lai pārliecinātos, vai jūsu Facebook konts ir pievienots. Kad tas ir, varat pievienot Facebook draugus Pokémon Go.

Facebook draugi Pokémon Go

Atgriezieties galvenajā Pokémon Go ekrānā un pieskarieties savam iemiesojumam apakšējā kreisajā stūrī. Profila ekrānā atveriet cilni Draugi.

Pieskarieties pogai Pievienot draugu un nākamajā ekrānā pieskarieties Pievienot Facebook draugus. Jūs atkal tiksit novirzīts uz Facebook lietotni, un jums būs jāpiešķir Pokémon Go atļauja piekļūt jūsu draugu sarakstam.

Kad būsiet piešķīris lietotnei atļauju, tā meklēs jūsu draugu sarakstā draugus, kuri ir savienojuši Pokémon Go ar saviem kontiem. Tiem, kuriem tas ir, tas tiks pievienots jūsu draugu sarakstam pakalpojumā Pokémon Go.

Ja jums ir draugi, kuri nevēlas saistīt savus Facebook kontus ar lietotni, varat izmantot viņu trenera kodu, lai pievienotu viņus spēlei. Ir arī iespēja skenēt QR kodu. Varat arī kopīgot savu trenera kodu ar draugiem vai QR kodu, un viņi var jūs pievienot paši.

Joprojām nav iespējas importēt kontaktpersonas no sava Gmail/Google konta. Ja vēlaties pievienot draugus no citiem sociālajiem tīkliem, jums būs jāizmanto trenera kodi.

Ja vēlaties izmantot tikai Facebook, varat noņemt savu Google kontu un izmantot Facebook, lai pierakstītos lietotnē un saglabātu progresu.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā