Gmail nesaņem e-pastus: kāpēc Gmail nedarbojas? (FIKSĒTS)

Gmail ir uzticams e-pasta pakalpojums. Pakalpojumam Gmail nav oficiālas darbvirsmas lietotnes, taču tā var darboties burtiski ar jebkuru un visiem darbvirsmas e-pasta klientiem. Tas ļoti labi darbojas arī modernā pārlūkprogrammā un var sniegt brīdinājumus, izmantojot darbvirsmas operētājsistēmas paziņojumu sistēmu, ja pārlūkprogramma to atbalsta.

Gmail nesaņem e-pastus — kāpēc Gmail nedarbojas?

E-pasts, kas nosūtīts no Gmail konta, tiek piegādāts dažu sekunžu laikā, un ir maz ticams, ka tas tiks atzīmēts kā surogātpasts (ja vien tas nav burtiski surogātpasts).Gmail ir arī lielisks surogātpasta filtrskas nozīmē, ka jūsu iesūtnē nebūs neatbilstošu ziņojumu.Gmail nesaņem e-pastus?

Ja nevarat saņemt e-pasta ziņojumus savā Gmail kontā, veiciet tālāk norādītās pamata pārbaudes.

  Pārbaudiet Gmail citās ierīcēs.Konkrēti, pārbaudiet, vai varat saņemt ziņojumus sava tālruņa lietotnē Gmail. Ja jums nav instalēta lietotne Gmail, instalējiet to un iestatiet savu kontu. Piekļūstiet Gmail tieši.Ja mēģināt saņemt ziņojumus, izmantojot Gmail kontu, kas konfigurēts ar e-pasta klientu, mēģiniet tam piekļūt savā pārlūkprogrammā un pārbaudiet, vai saņemat ziņojumus. Pārbaudiet surogātpasta mapi. Iespējams, e-pasta ziņojumi nonāk surogātpasta mapē. Ja tā, atlasiet e-pastu un noklikšķiniet uz opcijas Nav mēstule, lai pārvietotu tos uz iesūtni. Pārbaudiet, vai Gmail nedarbojasvai ne no lietotnes statusa lapa . Pārbaudiet citus Google pakalpojumuspiemēram, YouTube un Google disks, lai redzētu, vai tie ir savienoti. Ja nē, iespējams, Google pakalpojumi nedarbojas vai tos bloķē jūsu ISP vai valsts. Mēģiniet nosūtīt e-pastu:Nosūtiet ziņojumu un pārbaudiet, vai tas ir veiksmīgi nosūtīts. Varat mēģināt nosūtīt e-pastu sev. Izmantojiet VPNun pārbaudiet, vai jūsu ziņojumi sāk saņemties. Ja tā, iespējams, pakalpojumu Gmail ir bloķējis jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai valdība. Mēģiniet piekļūt pakalpojumam Gmail citā pārlūkprogrammā. Iespējams, ka jūsu noklusējuma pārlūkprogrammā ir bojāti faili vai instalētais paplašinājums vai papildinājums bloķē ienākošo ziņojumu rādīšanu. Mēģiniet izveidot savienojumu ar citu tīkluun pārbaudiet, vai jūsu ziņojumi sāk saņemties.

gmail nesaņem e-pastus

Kāpēc Gmail nedarbojas un nesaņem e-pastus?

Ja pēc iepriekš minēto pamata pārbaužu veikšanas joprojām nevarat saņemt e-pasta ziņojumus pakalpojumā Gmail, izmēģiniet tālāk norādītos labojumus.

1. Atspējojiet pretvīrusu

Ja izmantojat pakalpojumu Gmail ar datora e-pasta klientu un saņemat ziņojumu, ka iesūtnē netiek piegādāts, mēģiniet atspējot izmantoto pretvīrusu. Operētājsistēmā Windows 10 varatizmantojiet Windows Defenderjo tas nebloķē Gmail un saistītos pakalpojumus.

Citas pretvīrusu lietotnes var būt stingrākas attiecībā uz to, kas ir atļauts un kas nav atļauts. Ja vēlaties turpināt izmantot pretvīrusu, nevis Windows Defender, pievienojiet Gmail domēnu antivīrusu baltajam sarakstam.

2. Pārbaudiet Gmail krātuves ierobežojumu

E-pasta ziņojumi ir mazi, bet pielikumi ir salīdzinoši lielāki.Gmail pielikumu lielums ir 25 MB, taču pat tad jūsu Gmail krātuve var piepildīties. Ja tas ir pilns, tas neļaus jums piegādāt ziņojumus.

 1. Vizīte šo saiti savā pārlūkprogrammā un pierakstieties ar savu Gmail kontu.
 2. Ja tavs krātuve ir pilna , tev vajag atbrīvojiet to pirms varat saņemt e-pastus.

Krātuve tiek koplietota starp Gmail, Google disku un Google fotoattēliem. Varat atbrīvot vietu, dzēšot vecākus e-pasta ziņojumus, noņemot failus no Google diska vai fotoattēlus no pakalpojuma Google fotoattēli.

3. Noņemiet ziņojumu filtrus

Filtri pakalpojumā Gmail ir automatizācijas rīks ziņojumu kārtošanai iezīmēs vai mapēs . Ja esat nepareizi iestatījis filtrus, iespējams, sūtāt savus ziņojumus uz etiķeti/mapi, tos automātiski arhivējat vai izdzēšat.

 1. Atvērt Gmail.
 2. Noklikšķiniet uz zobrata poga augšējā labajā stūrī.
 3. Izvēlieties Skatīt visus iestatījumus.
 4. Dodieties uz Cilne Filtri un bloķētās adreses .
 5. Noņemiet aktīvos filtrusun pārbaudiet, vai nav jaunu ziņojumu.

4. Pārbaudiet un atspējojiet e-pasta pārsūtīšanu

Ja Jums ire-pasta pāradresācija ir iestatīta jūsu Gmail kontam, tas var traucēt ziņojumiem. Parasti e-pasta pārsūtīšana neliedz ziņojumam nonākt iesūtnē. Tas vienkārši pārsūta jauno ziņojumu uz iepriekš noteiktu e-pasta adresi. Tas nozīmē, ka tas joprojām var radīt problēmas.

  Apmeklējiet Gmailsavā pārlūkprogrammā.
 1. Noklikšķiniet uz zobrata poga augšējā labajā stūrī.
 2. Izvēlieties Skatīt visus iestatījumus.
 3. Dodieties uz Pārsūtīšana un cilne POP/MAP.
 4. Izslēdziet pārsūtīšanu.

Kāpēc es nesaņemu savus e-pastus?

Ja varat redzēt savus ziņojumus Gmail tīmekļa saskarnē, bet tie netiek rādīti galddatora klientā, visticamāk, problēma ir ar klientu. Varat noņemt kontu un vēlreiz to savienot, lai redzētu, vai tiek sākta ziņojumu piegāde.

Jums vajadzētu arī pārskatīt darbvirsmas klienta iestatījumuspārliecinieties, vai tie nebloķē ienākošos e-pastus.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā