Kā droši lejupielādēt torrentus, vienlaikus aizsargājot savu identitāti

Torrenti ir metode, kā lejupielādēt vienādranga , kas nozīmē, ka lejupielādējat failus no desmitiem vai pat simtiem citu lietotāju, tāpat kā jūs, tā vietā, lai jums būtu viens centrālais failu mitinātājs. Lietotāji dalās ar failu augšupielādes nastu, tāpēc augšupielādētājam nav nepieciešama dārga failu mitināšana. Torrentēšana kļuva populāra līdz ar platjoslas interneta parādīšanos, kas ļāva cilvēkiem augšupielādēt un lejupielādēt daudz ātrāk nekā jebkad agrāk, tādējādi ļaujot cilvēkiem koplietot veselus lielus failus visā pasaulē.

Tomēr torrenti ātri kļuva saistīti ar nelegālu lejupielādi. Autortiesību īpašnieki vai interneta pakalpojumu sniedzēji varēja viegli izsekot IP adreses, izmantojot torrentus, un saukt pie atbildības par failu koplietošanu. Pēdējo piecu gadu laikā daudz mazāk cilvēku ir izmantojuši un lejupielādējuši torrentus autortiesību pārkāpumu dēļ. Joprojām ir cilvēki, kas vēlas izmantot torrentus, jo tie zināmā mērā joprojām ir visefektīvākais veids, kā apstrādāt lielas lejupielādes. Ja plānojat izmantot torrentus, bet uztraucaties par to, vai tas ir droši, tad šodienas raksts ir paredzēts jums. Mēs apspriedīsim par kā droši lejupielādēt torrentus.Vai straumēšana ir likumīga?

Pirmā lieta, kas jāzina par straumēm, ir tāda, ka, neskatoties uz to, ko daudzi cilvēki uzskata un saka, straumju izmantošana nav nelikumīga. Torrentēšana ir vienkārši failu koplietošanas metode, piemēram, faila saistīšana ar e-pastu. Viens no izplatītākajiem torrentu likumīgajiem lietojumiem ir Linux izplatīšanas vai atvērtā pirmkoda programmatūras koplietošana. Kad programmatūra ir pieejama bez maksas, personai, kura uzrakstīja kodu, var būt dārgi maksāt par instalācijas failu mitināšanu. Pēc tam programmatūra ir pieejama caur straumēm, lai izstrādātājam nebūtu jāmaksā par mitināšanu. Ja vēlaties lejupielādēt atvērtā pirmkoda programmatūru, varat izmantot torrent klientu, lai lejupielādētu instalācijas failus no citiem programmatūras lietotājiem. Tas ir pilnībā likumīgi.

Tomēr liela daļa no straumēs kopīgotā satura ir ar autortiesībām aizsargāts saturs, piemēram, filmas, TV šovi, grāmatas, anime, komiksi vai mūzika. Šī satura kopīgošana bez maksas ir nelikumīga, jo tā ir pretrunā ar autortiesību likumiem. Tātad nelegāls var būt saturs, kas tiek kopīgots caur straumēm, nevis pati straumēšanas metode.

Viens no iemesliem, kāpēc autortiesību īpašnieki ir tik aktīvi vērsušies pret torrentu lietotājiem, ir saistīts ar to, kā darbojas torrenti. Ja faila lejupielādei izmantojat torrentu, jūs sākat lejupielādēt šo failu nelielos gabalos no citiem lietotājiem. Pēc tam jūsu jau lejupielādētie bloki ir pieejami, lai citi lietotāji varētu tos lejupielādēt no jums. Tāpēc ikreiz, kad lejupielādei izmantojat torrentu, tehniski tiek mitināts arī fails lejupielādei. Kopumā autortiesību īpašnieki nav vērsti uz lietotājiem, kuri lejupielādē paši savu saturu — viņus daudz vairāk uztrauc cilvēki, kas augšupielādē vai mitina saturu citiem lietotājiem. Izmantojot torrentus, jūs tehniski kļūstat par jebkura lejupielādētā faila mitinātāju, padarot jūs par autortiesību īpašnieku mērķi, ja lejupielādējat nelegālu un nelegāli izplatītu saturu.

Kā cilvēki tiek pieķerti, izmantojot torrentus?

Labi, lai jūs zināt, ka liela daļa straumēs atrastā satura ir nelikumīga. Bet kā cilvēki tiek pieķerti torrentu lietošanā? Nav tā, ka kāds jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs skatās katru jūsu lejupielādēto datu baitu, lai atrastu nelegālu saturu, vai ne? Iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki tiek pieķerti un tiek likumīgi apdraudēti, izmantojot torrentus, nevis, piemēram, tiešās lejupielādes, ir arī straumju darbības veids. Tieša lejupielāde ir vietnē mitināta faila, tāpat kā jebkura cita faila no tīmekļa, piemēram, attēla, audio faila vai pat teksta, lejupielāde. Ja vien jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs uzmanīgi neuzrauga jūsu darbības internetā, maz ticams, ka viņi pamanīs, ka esat lejupielādējis noteiktu failu.

Bet torrenti izmanto īpašu failu pārsūtīšanas metodi, kuras pamatā ir Bittorrent tehnoloģija. Tas izmanto noteiktu trafika portu, parasti TCP portu 6881-6889, kas nozīmē, ka torrent trafika ir ļoti atšķirīga un ISP viegli pamanāma. Ja izmantojat torrentus parastajā interneta savienojumā, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, ļoti iespējams, izmeklēs, kāda veida failus jūs lejupielādējat, un vērsīsies pret jums, ja atradīs nelegālus torrent failus. ISP ir viegli izsekot to cilvēku IP adresēm, kuri izmanto torrentus, jo torrent lietotāji koplieto IP adreses, lai atvieglotu lejupielādi. Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs ātri pamana, ka jūs straumējat, bet tikai redz, ka jūsu IP adrese nelegāli koplieto noteiktu failu, jūs esat sajukuši.

Padomi, kā droši lejupielādēt torrentus

Ja vēlaties izmantot torrentus, ir veidi, kā to izdarīt droši. Ja domājat, kurus torrentus izmantojat un kur atrodat savus torrent failus, straumēšana var būt patiešām noderīgs veids, kā ātri lejupielādēt lielus failus. Šeit ir daži padomi, kā droši lejupielādēt torrentus:

1. Izmantojiet torrentus Juridisks

Vissvarīgākais, ko varat darīt, lai saglabātu drošību straumēšanas laikā, ir izmantot tikai likumīgus straumtus. Būs riskanti straumēt nelegālu saturu, it īpaši, ja lejupielādējat nesenu Holivudas filmu un jo īpaši, ja šī filma nesen tika izlaista DVD vai Bluray formātā. Šajā laikā autortiesību īpašnieki rūpīgāk aplūkos to cilvēku straumēm, kuri nelegāli kopīgo savu saturu. Jūs varat pilnībā izvairīties no šī traucējuma, tā vietā izmantojot likumīgus straumjus.

Patiesībā ir daudz legāla satura, ko varat lejupielādēt, piemēram, neatkarīgas filmas, kas tika izlaistas bez maksas, vecs saturs, kas tagad ir pieejams publiskajā īpašumā, vai atvērtā pirmkoda programmatūra, kas tiek izplatīta bez maksas. Šeit ir tikai dažas no vietnēm, kuras varat izmantot, lai atrastu pilnīgi legālus torrentus:

2. Iestatiet savu Torrent klientu

Tur ir apkārt ir daudz dažādu klientu torrentu lejupielādei. Dažiem no šiem klientiem būs drošības līdzekļi, piemēram, iespēja šifrēt torrentus, lai maskētu jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja izmantotās trafika veidu. Lai gan šī nav gluži droša metode, kā nodrošināt sevi drošībā, to ir vērts iespējot, ja tā ir pieejama jūsu torrent klientā. Varat arī apsvērt iespēju instalēt starpniekserveri, lai torrentu trafiku novirzītu caur starpniekservera tuneli, lai palielinātu savu anonimitāti, un izmantot torrenta IP adreses pārbaudītāju, lai nodrošinātu, ka torrenta lejupielādēs nav redzama jūsu patiesā IP adrese.

3. T Izmēģiniet torrentus cienījamās vietnēs

Torrentu izmantošanas riski nav tikai juridiskas problēmas. Kad lejupielādējat torrent failu, jūs ne vienmēr varat redzēt, ko lejupielādējat, kamēr lejupielāde nav pabeigta, kad faktiski atverat failu. Dažreiz torrent failos ir paslēpts ļaunprātīgs kods, piemēram, vīrusi vai ļaunprātīga programmatūra, un, atverot failus, jūsu dators jau būs inficēts.

Lai izvairītos no šīs problēmas, torrentus vajadzētu atrast tikai tajās vietnēs, kuras pazīstat un kurām uzticaties. Nevajadzētu sākt lejupielādēt torrentu, ko atradāt viltīgā vietnē, par kuru nekad iepriekš neesat dzirdējis, tikai tāpēc, ka esat tur nokļuvis, izmantojot Google. Tā vietā izmantojiet cienījamu un labi zināmu torrent vietni, lai atrastu meklētos torrentus.

Ja straumējat bieži, iespējams, vēlēsities arī lūgt privātai straumēšanas vietnei uzaicinājumu. Šīs vietnes ir drošākas par citām, jo ​​tās izmanto tikai neliels skaits ļoti zinošu cilvēku.

4. Lai saglabātu drošību, izmantojiet VPN

Vissvarīgākais veids, kā nodrošināt sevi straumēšanas laikā, ir izmantot VPN. VPN maskēs jūsu IP adresi un paslēps faktu, ka straumējat no sava ISP. VPN darbojas, ierīcē, kuru izmantojat torrentu lejupielādei, instalējot programmatūru, kas šifrē visus internetā nosūtītos datus, pirms tie tiek atstāti no ierīces. Šifrētie dati tiek nosūtīti uz serveri, kas atrodas citur pasaulē, kur tie tiek atšifrēti un nosūtīti uz sākotnējo galamērķi. Šis šifrēšanas process neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam redzēt, kuras vietnes jūs apmeklējat vai kādu saturu straumējat vai lejupielādējat.

VPN ir labākais veids, kā pasargāt sevi straumēšanas laikā, un, ja izmantojat nelegālus straumējumus, VPN ir absolūti nepieciešams, lai pasargātu sevi no lejupielādes juridiskajām sekām.

Mūsu ieteiktie VPN straumēšanai

Diemžēl ne visi VPN ir piemēroti torrent lietotājiem. Daudzi VPN, īpaši bezmaksas VPN, nešifrē P2P trafiku, tostarp torrentus. Tāpēc šie pakalpojumu sniedzēji nav noderīgi, lai jūs aizsargātu straumēšanas laikā. Mēs esam atraduši vairākus ļoti uzticamus un ievērības cienīgus VPN, kas ļauj straumēt. Šeit ir mūsu ieteikumi par VPN, kas pasargā jūs straumēšanas laikā:

1. IPVanish

IPVanish ir mūsu galvenais VPN ieteikums straumēšanai. Tam ir neticami ātrs savienojuma ātrums, kas ir lieliski piemērots lielu failu ātrai lejupielādei. Citas torrent lietotāju iecienītas funkcijas ietver joslas platuma ierobežojumus, stingru politiku bez reģistrēšanās un 100% garantētu privātumu. P2P lejupielādei varat izmantot jebkuru no pieejamajiem serveriem, un spēcīgā 256 bitu šifrēšana pasargās jūs. Uzziniet vairāk par to, kāpēc IPVanish ir lieliski piemērots straumēšanai vietnē https://www.ipvanish.com/torrents-vpn/

Pieejamais serveru tīkls ir liels, ar vairāk nekā 1000 serveriem 60 dažādās valstīs visā pasaulē. Programmatūra piedāvā noderīgus drošības līdzekļus, piemēram, papildu slēdzi, kas pārtrauc interneta savienojumu, ja VPN serveris pazūd, lai jūs nejauši nenosūtītu datus, izmantojot nenodrošinātu tīklu, kas ir ļoti svarīgi torrentētājiem. Pastāv arī iespējas periodiskai IP adreses maiņai un DNS noplūdes aizsardzībai, lai nodrošinātu maksimālu drošību. Programmatūru IPVanish var instalēt ierīcēs, kurās darbojas operētājsistēma Windows, Mac OS, Linux, iOS un Android.

EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS:Samaziniet 60% no gada plāna cenas ar IPVanish tikai par USD 4,87 mēnesī! Nodrošina 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

2. ExpressVPN

ExpressVPN ir lielisks VPN torrentētājiem, pateicoties tā ātruma, drošības un lietošanas vienkāršības kombinācijai. ExpressVPN atbalsta torrentu un citu P2P trafiku, un tam nav joslas platuma ierobežojumu, tāpēc jums nav jāuztraucas par joslas platuma ierobežojumu, ja lejupielādējat daudz lielu failu. Izmantotā drošība ietver 256 bitu šifrēšanu, lai jūsu dati būtu drošībā no jūsu ISP, un nulles reģistrēšanas politika, lai netiktu saglabāti nekādi žurnāli par jūsu interneta lietošanu. Programmatūrai ir vairāk drošības līdzekļu, piemēram, nogalināšanas slēdzis, lai jūs nekad netīšām straumētu, izmantojot nenodrošinātu savienojumu, un IP adreses pārbaudītājs, lai pirms klienta atvēršanas varētu pārbaudīt, vai jūsu IP adrese ir paslēpta. Uzziniet vairāk par ExpressVPN izmantošanu ar populāro uTorrent klientu vietnē https://www.expressvpn.com/vpn-service/utorrent-vpn

Serveru tīkls, kuram piekļūst ar ExpressVPN abonementu, aptver vairāk nekā 1000 serveru 90 dažādās valstīs, un šie serveri piedāvā dažus no ātrākajiem pieejamajiem savienojumiem, salīdzinot ar dažādiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Viena no ExpressVPN priekšrocībām ir tā, ka programmatūra ir pieejama dažādām ierīcēm, tostarp spēļu konsolēm un viedtelevizoriem, kā arī galddatoriem, kuros darbojas operētājsistēma Windows, Mac OS un Linux, kā arī mobilajām ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma Android un iOS. Ir pieejami arī pārlūkprogrammas paplašinājumi, lai ātri izveidotu savienojumus, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu Chrome, Firefox vai Safari.

LASĪTĀJA PIEDĀVĀJUMS:Saņemiet 3 mēnešus bez maksas ExpressVPN gada plānā un ietaupiet 49%

3. CyberGhost

CyberGhost ir lieliska iespēja straumēšanai, izmantojot 256 bitu AES šifrēšanu un 2048 bitu atslēgas. Jums nebūs jāuztraucas arī par lietotāju žurnāliem, jo ​​šim pakalpojumu sniedzējam ir viena no stingrākajām reģistrēšanas politikām nozarē. Viņi pat neglabā jūsu e-pasta adresi! Šis privātuma līmenis ir ideāls, ja jūs riskējat ar autortiesību troļļu draudiem. Citas funkcijas ietver automātisku nogalināšanas slēdzi, kā arī DNS un IP aizsardzību.

Arī šis VPN nodrošinātājs ir ātrs, un tam ir stabils tīkls ar 1300+ serveriem 30+ valstīs. Lai iegūtu vēl labāku straumēšanas veiktspēju, izmantojiet Torrent Anonymous profilu, kas automātiski savieno jūs ar P2P saderīgu serveri. Tas ne tikai nodrošinās optimizētu pieredzi, bet arī pievienos papildu aizsardzības līmeni pret slaucīšanu, ļaunprātīgu programmatūru un citām interneta muļķībām.

LASĪTĀJA PIEDĀVĀJUMS:Saņemiet 77% atlaidi no CyberGhost 2 gadu plāna maksājumiem, sākot no USD 2,75 mēnesī.

Četri. NordVPN

NordVPN ir VPN, ko mēs iesakām lietotājiem, kuri meklē visaugstāko drošības līmeni. Pakalpojums ne tikai nodrošina P2P trafiku, bet tam ir arī īpaši P2P serveri, lai palielinātu lejupielādes ātrumu. Papildus 256 bitu šifrēšanai un bez reģistrēšanas politikas, lai aizsargātu jūsu privātumu, ir arī iespēja, ko sauc par dubulto šifrēšanu, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo drošību. Dubultā šifrēšana darbojas, nosūtot datus nevis uz vienu, bet diviem dažādiem serveriem un šifrējot tos katram. Šie divi šifrēšanas slāņi padara tos praktiski neiespējamu uzlauzt, pat izmantojot vismodernākos rīkus. Citas galvenās torrenteru funkcijas ir neierobežots joslas platums un ātrs lejupielādes ātrums, lai jūs varētu ātrāk lejupielādēt failus. Papildinformāciju par torrentu un citu P2P lejupielāžu izmantošanu ar NordVPN skatiet vietnē https://nordvpn.com/features/great-p2p-opportunity/

NordVPN nesen paplašināja savu serveru tīklu, un tagad tam ir neticami masīvs 3300 serveru tīkls 59 valstīs. Papildus īpašiem serveriem P2P, jūs atradīsiet arī specializētus serverus pret DDoS, Dedicated IP, Double VPN un Onion over VPN. Programmatūra ir pieejama ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma Windows, Mac OS, Android un iOS, un tā ir pieejama kā pārlūkprogrammas paplašinājums pārlūkprogrammām Chrome un Firefox.

LASĪTĀJA PIEDĀVĀJUMS:Saņemiet milzīgu 66% atlaidi NordVPN 2 gadu īpašajam piedāvājumam par kopējām izmaksām tikai USD 3,99 mēnesī , ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju

Secinājums

Daudzi lietotāji baidās no straumju izmantošanas, jo ir liels skaits cilvēku, kuri tiek pieķerti, lejupielādējot nelegālu saturu un kuriem diemžēl ir jāsedz dažas juridiskas sekas. Tomēr ir likumīgi veidi, kā izmantot torrentus, kas ir droši lietojami. Vissvarīgākais, ko ieteikt torrent lietotājiem, ir izmantot legālus torrentus un lejupielādēt tikai no uzticamām vietnēm. Ja izmantojat torrentus citiem mērķiem, noteikti veiciet pasākumus, lai sevi aizsargātu, pretējā gadījumā iespēja, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs uzzinās par jūsu straumēšanu, ir diezgan liela. Izmantojiet VPN, lai šifrētu visu trafiku, lai neviens neredzētu, kam piekļūstat vai ko lejupielādējat, pat ne jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Tas ir labākais veids, kā pasargāt sevi, izmantojot torrentus.

Vai joprojām izmantojat torrentus vai arī uzskatāt, ka šī lejupielādes metode ir pārāk riskanta? Kas attiecas uz atvērtā pirmkoda programmatūru, vai esat mēģinājis lejupielādēt atvērtā pirmkoda programmatūru ar torrentu? Zemāk esošajos komentāros pastāstiet mums, kādas darbības jūs veicat, lai saglabātu drošību straumēšanas laikā.

Lūk, kā iegūt bezmaksas VPN uz 30 dienām

Ja jums ir nepieciešams VPN uz īsu laiku, piemēram, ceļojumam, varat bez maksas iegūt mūsu labāko VPN. NordVPN piedāvājumā ir iekļauts viens30 dienu naudas atdošanas garantija. Par abonementu, protams, sākotnēji būs jāmaksā, taču abonements nav paredzēts tikai jumsgarantēs pilnīgu piekļuvi visam pakalpojumam, bet pirmajās 30 dienās varat pieprasīt pilnu naudas atmaksu. Uzdoto jautājumu atcelšanas politika atbilst viņu vārdam.

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10