Koledžas futbols vietnē Kodi: labākais papildinājums 2022. gada sezonas tiešraides straumēšanai

Vai vēlaties tiešsaistē labot koledžas futbolu? Ja atrodaties ārpus ASV, jums var būt grūti. Bet, izmantojot VPN kopā ar dažiem izvēlētiem Kodi papildinājumiem, jūs ātri straumēsit spēli — neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā atrodaties, un nebaidoties no ISP pārtraukšanas. Tālāk mēs parādīsim, kā sākt.

Kodi šobrīd ir populārākais tiešsaistes mediju centrs pasaulē. Lai gan tas var atskaņot gandrīz visus faila formātus, ko var iedomāties praktiski jebkurā modernā ierīcē, tā spēja ļaut lietotājiem skatīties filmas, TV pārraides un sporta notikumu tiešraides ir programmatūras galvenā pievilcība. Īpaši populāras ir sporta tiešraides, un amerikāņu futbolam un jo īpaši NCAA koledžas futbola faniem ir pieejami vairāki īpaši trešo pušu papildinājumi.Tāpat kā NFL tiešraides straumēs, Kodi lietotājiem būs jālejupielādē un jāinstalē trešās puses papildinājums, lai skatītos tiešraides NCAA straumes un citu koledžas futbola saturu. Šis ir diezgan vienkāršs process, taču, lai palīdzētu jums to paveikt, tālāk esam iekļāvuši mūsu detalizēto Kodi papildinājumu instalēšanas ceļvedi. Pēc tam varat izmantot jebkuru no mūsu ieteikumiem, lai NCAA College Football labotu neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

Iegūstiet VPN #1 60% ATLAIDE 2 gadu plānam

Izmantojot Kodi, lai straumētu multivides saturu, jo īpaši sporta notikumu tiešraides, vienmēr ir ieteicams izmantot VPN. Lai gan pats Kodi ir 100% likumīgs, tā trešo pušu papildinājumi var nebūt. Ir zināms, ka lietotāji šo papildinājumu izmantošanas rezultātā ir saņēmuši juridiskus paziņojumus par autortiesību likuma pārkāpumiem. VPN var palīdzēt pasargāt jūs no atbildības, maskējot jūsu darbības tiešsaistē.

Mēs esam izstrādājuši ieteikumu par labāko VPN Kodi lietotājiem, pamatojoties uz šādiem kritērijiem:

  Ātri savienojuma ātrumi- VPN bieži palēnina jūsu ātrumu, bet labākie to dara tikai minimāli. Spēcīga privātums noteikumiem - Nav reģistrēšanas, spēcīga šifrēšana un drošības līdzekļi aizsargā jūsu privātumu. Nav datu vai trafika ierobežojumu– Straumēšana ir datu ietilpīga darbība, un to var veikt, izmantojot protokolus, ko daži VPN neatbalsta. Plaša servera pieejamība- Daudzas starpniekserveru iespējas visā pasaulē optimizēs gan savienojuma ātrumu, gan pieejamā satura klāstu.

NordVPN — labākais koledžas futbolam vietnē Kodi

Apmeklējiet vietni nordvpn.com

Kodi fani, jūs esat brīdināts: nekad nestraumējiet bez VPN! Pat ja jūs pieturaties pie oficiālajiem papildinājumiem un skatāties stingri legālu saturu, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam ir vienalga – labākajā gadījumā , viņi katram gadījumam pārtrauks jūsu savienojumu līdz pārmeklēšanai. Bet, izmantojot NordVPN, jūs varat pilnībā paslēpt savu trafiku, padarot neiespējamu trešās puses uzraudzību — neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, jūsu valdība vai kāds cits, kurš varētu būt ieinteresēts pārkāpt jūsu tiesības uz privātumu tiešsaistē.

Tas darbojas, izmantojot šifrēšanu, proti, nepārspējami spēcīgu un īpaši ātru NordLynx protokolu. Patentēta progresīvā WireGuard protokola dakša, NordLynx ir paredzēta ātrumam, tomēr piedāvā absolūti spēcīgāko komerciāli pieejamo kriptogrāfiju. Tas automātiski aizsargā jūsu Kodi trafiku ikreiz, kad izveidojat savienojumu ar kādu no NordVPN vairāk nekā 5800 serveriem 59 valstīs, palīdzot jums apiet ģeoblokus un izvairīties no ierobežošanas. Turklāt NordVPN pārvalda vairāk ASV serveru, nekā piedāvā daudzi mazāki pakalpojumu sniedzēji visā tīklā, kas nozīmē, ka jums nekad nebūs problēmu atrast ātru, stabilu mezglu, lai bez pārtraukumiem straumētu koledžas futbolu.

NordVPN ir viegli instalējams visās populārākajās straumēšanas ierīcēs, tostarp Firestick, iOS ierīcēs, Android mobilajās un TV kastēs un pat maršrutētājos, lai aizsargātu visu jūsu mājsaimniecību. Interfeiss ir atsaucīgs un intuitīvs, ļaujot ērti un efektīvi izmantot NordVPN plašo funkciju kopu. Neatkarīgi no tā, vai straumējat vietnē Kodi, spēlējat spēles vai lejupielādējat, izmantojot torrentus, jūsu darbības vienmēr ir paslēptas aiz NordVPN stingrās politikas bez reģistrēšanās.

Izlasiet mūsu visu NordVPN apskats .

Pros
 • ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: 2 gadu plāns (70% atlaide — saite zemāk)
 • Vairāk nekā 5400 serveru 61 valstī
 • 256 bitu AES šifrēšana ar perfektu pārsūtīšanas slepenību
 • Atrodas Panamā
 • Naudas atdošanas garantijas politika (30 dienas).
Mīnusi
 • Daži serveri var darboties lēni un neuzticami
 • Atmaksas apstrāde var ilgt 30 dienas.
LABĀKAIS KODI VPN:NordVPN palīdz jums pārvarēt koledžas futbola pārtraukumus un ļauj droši straumēt spēli no jebkuras pasaules malas.Saņemiet milzīgu 68% atlaidi 2 gadu plānam (3,29 ASV dolāri mēnesī), ko nodrošina bezrūpīga 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Kā instalēt Kodi papildinājumus

Kad Kodi esat droši lejupielādējis un instalējis savā ierīcē, kā arī esat reģistrējies un izveidojis savienojumu ar savu VPN, esat gatavs sākt pievienojumprogrammu instalēšanu. Visa izklaides pasaule tagad ir burtiski rokas stiepiena attālumā! Šiem papildinājumiem varat piekļūt, izmantojot repozitorijus (vai repo), kas apkopo atbilstošos papildinājumus vienā viegli pieejamā vietā. Oficiālos Kodi papildinājumus var patiešām viegli lejupielādēt, izmantojot oficiālo Kodi repozitoriju, taču, ja meklējat trešās puses papildinājumu, ir jāveic vēl dažas darbības, lai sāktu skatīties.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir mainīt Kodi iestatījumus, lai jūs varētu lejupielādēt papildinājumus no ārējiem avotiem. To var izdarīt, veicot šīs četras vienkāršās darbības:

 1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz zobrata ikonas augšējā kreisajā stūrī, lai ievadītu Sistēma izvēlne.
 2. Iet uz Sistēmas iestatījumi > Papildinājumi
 3. Pārslēdziet blakus esošo slīdni Nezināmi avoti lai tos varētu lejupielādēt
 4. Pieņemtuznirstošais brīdinājuma ziņojums.

Kad esat iespējojis pievienojumprogrammas no nezināmiem avotiem, jums tie faktiski ir jālejupielādē un jāinstalē. Tas ir tikpat vienkāršs process. Viss, kas jums jādara, ir pastāstīt Kodi, kur atrodas jūsu papildinājuma atbilstošā repozitorija, pievienojiet šo repozitoriju Kodi un pēc tam izvēlieties, kurus papildinājumus vēlaties no tā instalēt.

To visu var izdarīt, veicot dažas vienkāršas darbības:

 1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz zobrata ikonas augšējā kreisajā stūrī, lai ievadītu Sistēma izvēlne.
 1. Iet uz Failu menedžeris > Pievienot avotu .
 2. Noklikšķiniet uz URL joslas ekrāna centrā un ierakstiet attiecīgās papildinājumu krātuves URL.
 3. Tālāk esošajā tekstlodziņā pievienojiet repozitorija nosaukumu. Pēc tam noklikšķiniet labi .
 4. Atgriezieties Kodi galvenajā izvēlnē un atlasiet Papildinājumi kam seko atvērtā lodziņa ikona. To var atrast izvēlnes augšdaļā lapas kreisajā pusē.
 5. Klikšķiniet uz Instalējiet no ZIP faila, pēc tam atlasiet tikko pievienoto multivides avotu un repozitoriju, kas jums jāinstalē.
 6. Uzgaidi mirkli. Kad repozitorijs ir instalēts, ekrāna augšējā labajā stūrī tiks parādīts paziņojums.
 7. Dodieties atpakaļ uz Papildinājumi vēlreiz izvēlnē un vēlreiz noklikšķiniet uz lodziņa atvēršanas ikonas.
 8. Šoreiz noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves .
 9. Atlasiet tikko lejupielādēto repozitoriju un pēc tam meklējiet pievienojumprogrammu sarakstā to, kuru vēlaties lejupielādēt.
 10. Noklikšķiniet uz izvēlētā papildinājuma un pēc tam atlasiet Uzstādīt lai to lejupielādētu un instalētu. Jums atkal būs jāgaida apstiprinājuma paziņojums

Līdz ar to jūsu papildinājums ir lejupielādēts un būs pieejams lietošanai pievienojumprogrammas izvēlnē.

Skatieties koledžas futbolu vietnē Kodi

Koledžas futbols ir liels darījums ASV. Tā kā NFL padeves līga (un jaunās paaudzes amerikāņu futbola zvaigznēm) ir liels pieprasījums skatīties koledžas futbolu televīzijā. Faktiski lielākās raidorganizācijas ABC, CBS, Fox un NBC rāda vairāk nekā 100 tiešraides spēles 2018. gada sezonas laikā. Būs arī dažāda līmeņa pārējās spēles ESPN, ESPN 2, ESPN U, ESPN Goal Line, Fox Sports 1, Fox Sports 2, Big Ten un SEC tīklā.

Šī apraides tiesību izplatība nozīmē, ka Kodi lietotājiem, meklējot konkrētas spēles, var būt nepieciešams izmantot tālāk ieteikto papildinājumu kombināciju. Tomēr tai nevajadzētu būt problēmai, jo visiem šajā rakstā minētajiem papildinājumiem ir savas priekšrocības un tie ir cienīgi vieta jūsu straumēšanas arsenālā. Tie visi piedāvā piekļuvi spēļu tiešraides straumēm un ierakstītam saturam no NCAA College Football, jo īpaši pirmais, kas ir obligāts visiem īstiem futbola faniem.

NEAIZMIRSTI: izmantojiet VPN, straumējot caur Kodi. NordVPN sniedz mūsu lasītājiem ekskluzīvu 68% atlaidi, un jūs maksāsit tikai USD 3,29 mēnesī, lai jūsu pārlūkošana būtu droša un privāta.

SportsDevil

Redaktora piezīme 2021. gada 15. februāris: SportsDevil joprojām darbojas, taču labāks risinājums ir Sportowa TV. Tā ir SportsDevil dakša, un tajā tiek rādīti regulāri atjauninājumi. Atrodiet to sadaļā jauns repo .

SportsDevil ir populārs un plašs Kodi papildinājums, kas, kā norāda nosaukums, piedāvā gandrīz jebkura sporta veida tiešraides, kuras jūs varētu pieminēt. Amerikāņu futbols ir īpaši labi nodrošināts ar vairākām saitēm uz NFL un NCAA koledžas futbola spēlēm. SportsDevil ir labi uzturēts, kas nozīmē, ka lielākā daļa saišu darbojas labi, un visas uzticamības problēmas, ar kurām saskaraties, visticamāk, izriet no saites avota, nevis no paša SportsDevil papildinājuma.

Vairākas saites gandrīz katrai College Football spēlei nozīmē, ka jums nevajadzētu būt grūtībām atrast to, kas jums derētu. Un, pateicoties to vienkāršajam un ērti lietojamajam dizainam, jums nebūs problēmu atrast spēli, kuru meklējat. SportsDevil darba versiju var izsekot Smash repozitorijā, taču jaunākajam izdevumam tā būs jālejupielādē tieši no ZIP faila. Lai atvieglotu darbu, tālāk esam aprakstījuši abus procesus.

Kā instalēt SportsDevil vietnē Kodi no ZIP faila

 1. Pirmkārt, lejupielādējiet zip failu tieši no šāda URL: http://ezzer-mac.com/repo
 2. Dodieties uz Kodi sākumlapu> Papildinājumi > Mani papildinājumi .
 3. Tagad atlasiet elipses (…) izvēlnes augšdaļā ekrāna centrā un noklikšķiniet uz Instalējiet no zip faila .
 4. Atrodiet, kur saglabājāt 1. darbībā lejupielādēto ZIP failu, un atlasiet to. Atrodiet jaunāko SportsDevil versiju un instalējiet to.

 1. Tagad ir jāinstalē SportsDevil papildinājums. Pagaidiet apstiprinājuma ziņojumu ekrāna augšējā labajā stūrī, lai apstiprinātu, ka papildinājums ir veiksmīgi instalēts. Jūsu SportsDevil papildinājumam tagad jābūt pieejamam no papildinājumu izvēlnes sadaļas Video papildinājumi.

NEAIZMIRSTI: izmantojiet VPN, straumējot caur Kodi. NordVPN sniedz mūsu lasītājiem ekskluzīvu 68% atlaidi, un jums būs jāmaksā tikai USD 3,71 mēnesī, lai jūsu pārlūkošana būtu droša un privāta.

Kā straumēt koledžas futbolu televizorā, izmantojot Kodi

Jebkurš no šiem ieteiktajiem papildinājumiem palīdzēs baudīt NCAA koledžas futbola spēļu tiešraides. Taču lielākā daļa no mums dod priekšroku spēles skatīšanai televizorā, nevis klēpjdatora, iPad vai viedtālruņa ekrānā. Par laimi, ir vairāki veidi, kā televizorā skatīties Kodi straumes. Lielākajai daļai ierīču ir HDMI savienotāji, kurus var pievienot televizoriem ar HDMI ligzdu (kuru atradīsit jebkurā modernā televizorā).

Bet uzticamāks veids ir instalēt Kodi uz Amazon Fire TV Stick. Šīs ierīces ir USB zibatmiņas zibatmiņas izmērā, lēti iegādājamas, un tās tiek pievienotas tieši televizora aizmugurē. Kodi instalēšana Amazon Fire TV ir daudz vienkāršāka, nekā jūs varētu domāt, un jūs pat varat pievienot ierīcei mūsu ieteikto VPN, izmantojot viņu oficiālo Amazon lietotni.

Secinājums

Mēs esam parādījuši, kā piekļūt plašajai College Football pasaulei, izmantojot Kodi straumes, izmantojot mūsu iecienītākos trešo pušu papildinājumus. Vai jums ir daži savējie? Vai mūsu norādījumi bija viegli izpildāmi? Ja jums vispār ir kādi komentāri, lūdzu, nevilcinieties tos atstāt komentāru sadaļā zemāk!

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā